Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

GREY GHOST PRECISION AR-15 CORNERSTONE FORGED LOWER RECEIVER


GREY GHOST PRECISION AR-15 Cornerstone Stripped Forged Lower Black

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Kamień węgielny; „Główny fundament, na którym coś jest konstruowane lub rozwijane”. Jeśli chcesz rozpocząć tworzenie AR, niższy jest punktem wyjścia. Więcej...

Nr produktu: 100039726 856054008192 100039726
Kamień węgielny; „Główny fundament, na którym coś jest konstruowane lub rozwijane”. Jeśli chcesz rozpocząć tworzenie AR, niższy jest punktem wyjścia. Dopasowanie i wykończenie kamienia węgielnego Grey Ghost Precision udowodni, że masz właściwy początek do niezawodnej i mocnej konstrukcji AR. W połączeniu z cholewką Grey Ghost Precision mecz jest bardzo trudny do pokonania. Charakterystyka: Obrobione z dokładnością do tolerancji Mil-Spec, krytyczne wymiary oprzyrządowania są utrzymywane w granicach +/- 0,001 "Obrobione z kutego aluminium 7075-T6, anodowane na czarno z twardością powierzchni 60 Rockwell. Posiada śrubę napinającą z nylonową końcówką, aby zapewnić solidne dopasowanie między górną i dolną częścią zapewnia utrzymanie przez wiele lat. Funkcjonuje z prawie wszystkimi dostępnymi zestawami części AR i cholewkami. Poszerzona komora magazynka Piktogram bezpieczeństwa i wskaźniki ognia Waga: 0,5 funta Chevrony z przodu komory magazynka i charakterystyczne oznaczenia Grey Ghost przywiąż kamień węgielny do karabinów z Grey Ghost Precision.
0 0 1 PLN
100039726
GREY GHOST PRECISION AR-15 Cornerstone Stripped Forged Lower Black
Numer części: GGPC 856054008192 Kamień węgielny; „Główny fundament, na którym coś jest konstruowane lub rozwijane”. Jeśli chcesz rozpocząć tworzenie AR, niższy jest punktem wyjścia. Dopasowanie i wykończenie kamienia węgielnego Grey Ghost Precision udowodni, że masz właściwy początek do niezawodnej i mocnej konstrukcji AR. W połączeniu z cholewką Grey Ghost Precision mecz jest bardzo trudny do pokonania. Charakterystyka: Obrobione z dokładnością do tolerancji Mil-Spec, krytyczne wymiary oprzyrządowania są utrzymywane w granicach +/- 0,001 "Obrobione z kutego aluminium 7075-T6, anodowane na czarno z twardością powierzchni 60 Rockwell. Posiada śrubę napinającą z nylonową końcówką, aby zapewnić solidne dopasowanie między górną i dolną częścią zapewnia utrzymanie przez wiele lat. Funkcjonuje z prawie wszystkimi dostępnymi zestawami części AR i cholewkami. Poszerzona komora magazynka Piktogram bezpieczeństwa i wskaźniki ognia Waga: 0,5 funta Chevrony z przodu komory magazynka i charakterystyczne oznaczenia Grey Ghost przywiąż kamień węgielny do karabinów z Grey Ghost Precision.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 5.56 mm NATO Finish: Black Make: AR-15 Style: Stripped

Ograniczenia

  • Zaświadczenie uprawniające do zakupu broni (Prześlij oryginał zaświadczenia)

Cechy

Nabój: 5.56 mm NATO Rodzaj wykończenia: Black Styl: Stripped Wytwórca: AR-15

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: I(g)Kamień węgielny; „Główny fundament, na którym coś jest konstruowane lub rozwijane”. Jeśli chcesz rozpocząć tworzenie AR, niższy jest punktem wyjścia. Dopasowanie i wykończenie kamienia węgielnego Grey Ghost Precision udowodni, że masz właściwy początek do niezawodnej i mocnej konstrukcji AR. W połączeniu z cholewką Grey Ghost Precision mecz jest bardzo trudny do pokonania. Charakterystyka: Obrobione z dokładnością do tolerancji Mil-Spec, krytyczne wymiary oprzyrządowania są utrzymywane w granicach +/- 0,001 "Obrobione z kutego aluminium 7075-T6, anodowane na czarno z twardością powierzchni 60 Rockwell. Posiada śrubę napinającą z nylonową końcówką, aby zapewnić solidne dopasowanie między górną i dolną częścią zapewnia utrzymanie przez wiele lat. Funkcjonuje z prawie wszystkimi dostępnymi zestawami części AR i cholewkami. Poszerzona komora magazynka Piktogram bezpieczeństwa i wskaźniki ognia Waga: 0,5 funta Chevrony z przodu komory magazynka i charakterystyczne oznaczenia Grey Ghost przywiąż kamień węgielny do karabinów z Grey Ghost Precision.
chwilowo niedostępny w magazynie USA chwilowo niedostępny w magazynie USA
654,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
57,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
226,00 zł * 221,00 zł - 226,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
44,00 zł *
Newsletter