Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

ZEV TECHNOLOGIES TRIGGER UPGRADE COMPONENTS for GLOCK®


Trigger Spring, only

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Więcej...

Nr produktu: 100005562 811745022598 100005562
Dla płynniejszego, bardziej chrupiącego, bardziej wyrafinowanego pociągnięcia za spust; Instalacja wpuszczana
Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
„GLOCK” jest zastrzeżonym na szczeblu federalnym znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
SPECYFIKACJA: Sprężynowy drut ze stali nierdzewnej. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock.
ZEV TECHNOLOGIES
19 71 5 PLN
100005562
Trigger Spring, only
Numer części: SPRTRG 811745022598 Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
23 PLN 116 23,00 zł *

Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
Specyfikacja: Make: Glock Model: Universal Handguns

Cechy

Model: Universal Handguns Wytwórca: Glock

Szczegóły pozycji

Made in USA100004108
Competition Spring Kit
Numer części: SPRKIT 811745022512 Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
71 PLN 299 71,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Make: Glock Model: Universal Handguns
100005561
Firing Pin Safety Spring, only
Numer części: SPRFPS 811745022505 Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
20 PLN 21 20,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Make: Glock Model: Universal Handguns
100005564
Light Striker Spring
Numer części: SPRSTK2LB 811745022550 Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
19 PLN 70 19,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Make: Glock Model: Universal Handguns
100005563
Std. Striker Spring
Numer części: SPRSTK3LB 811745022574 Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
29 PLN 16 29,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Make: Glock Model: Universal Handguns
Dla płynniejszego, bardziej chrupiącego, bardziej wyrafinowanego pociągnięcia za spust; Instalacja wpuszczana
Wsuwane części nadają Glock® gładką, wyraźną i lekką siłę przyciągania, która pomaga w utrzymaniu stałej, dokładnej jakości. Zmień określone komponenty, aby poprawić określony aspekt ściągania spustu, lub wykonaj pełną aktualizację. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock®. Precyzyjnie skalibrowane obciążniki sprężynowe zapewniają stałą siłę przez cały cykl kompresji / zwalniania, aby zapewnić lekki, wyrafinowany spust bez utraty niezawodności systemu bezpiecznego działania pistoletu. Drut sprężynowy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości do stosowania w lotnictwie jest poddawany obróbce cieplnej i kriogenicznej w celu uzyskania stałej mocy wyjściowej na poziomie 99,99%, dzięki czemu siła spustu jest taka sama za każdym razem. Sprężyna spustowa ma prawie 30% większą moc niż sprężyna fabryczna, ale w rzeczywistości zmniejsza siłę uciągu nawet o 1 funt, co zapewnia lepszą kontrolę. Powoduje również szybsze resetowanie wyzwalacza w celu szybszych kolejnych zdjęć. Zmniejszona moc Sprężyna bezpieczeństwa zmniejsza tarcie spowodowane bezpieczeństwem iglicy, dodatkowo wygładzając siłę uciągu. Sprężyna zaczepu została zaprojektowana w celu uzyskania lepszej konsystencji i wytrzymałości w porównaniu do sprężyny fabrycznej. Dostępny w standardowej fabrycznej masie dla modelu ciągnącego lub lekkiego o wadze od 3 do 3 funtów, który zmniejsza siłę pociągnięcia o co najmniej 1 funt do stałego 2 do 2 funtów, zachowując jednocześnie niezawodny zapłon zapłonu. Zestaw sprężyn wyczynowych zawiera sprężynę spustową, sprężynę zabezpieczającą iglicę oraz standardową sprężynę zaczepu.
„GLOCK” jest zastrzeżonym na szczeblu federalnym znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
SPECYFIKACJA: Sprężynowy drut ze stali nierdzewnej. Pasuje do wszystkich pistoletów Glock.
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
719,00 zł *
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
81,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
249,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
801,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
175,00 zł *
Newsletter