Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS
J-B® NON-EMBEDDING BORE CLEANING COMPOUND

050806101685 083065002
Przebija się przez najtwardsze osady płaszcza pocisku i prochu - Formuła w postaci pasty niekapiącej - Amortyzowana akcja ścierna pozostawia lufy lśniące - Nie "zjada" wykończenia kolby
Oryginalna, sprawdzona przez czas formuła opracowana przez Jima Brobsta i produkowana na wyłącznej licencji. Pasta do czyszczenia luf J-B® NON-EMBEDDING BORE CLEANING COMPOUND usuwa przypalone pozostałości prochu i osady z płaszcza pocisku z luf broni od lat 60-tych i do tej pory nie uszkodziła nawet cala bruzdy lufy. Dziś J-B ponownie udowadnia swoją wartość, łatwo czyszcząc nawet najbardziej zabrudzone lufy z osadem molibdenu. Unikalne połączenie składników oraz jedyny w swoim rodzaju, wieloetapowy proces mieszania nadają J-B specjalne właściwości. Działają one razem, aby amortyzować działanie ściernych składników; miękka pasta staje się płynna w trakcie użycia, a następnie łatwo wyciera się z lufy. Funkcja niezagnieżdżania oznacza, że nie pozostają żadne ścierne resztki, które mogłyby "dłubać" nawet po zakończeniu czyszczenia. J-B od lat jest ulubieńcem na stołach rusznikarzy jako "magiczne" rozwiązanie dla broni klientów, która "... po prostu już nie strzela". Ci profesjonaliści wiedzą, że dobry scrubbing z J-B często przywraca celność. Strzelcy sportowi i myśliwi strzelający na duże odległości wystrzeliwują dużo amunicji, z czego wiele z pociskami pokrytymi molibdenem. Duże ilości osadów miedzi oraz przypalony molibden mogą stworzyć koszmar czyszczenia; J-B szybko sobie z tym radzi. Używaj J-B razem z Lewis Lead Remover, aby usunąć ostatni ślad ołowiu z luf pistoletów. Strzelby łączą ołów, proch i plastikowe osady, które naprawdę mogą zaburzać rozkład strzału; J-B szybko i łatwo czyści to wszystko. Oto co powiedziało o J-B kilka z najbardziej szanowanych nazwisk w branży strzeleckiej. Jim Carmichel, pisarz i zapalony strzelec, "Używam J-B od lat i rutynowo stosuję go nawet w moich najlepszych karabinach benchrestowych. Kiedy żaden inny środek do czyszczenia luf nie daje rady, J-B sobie radzi." Zmarły Warren Page, legenda strzelectwa benchrestowego, wychwalał J-B, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony na rynek strzelecki. Mówił, "J-B to ultra delikatna, ścierna pasta olejowa, drobniejsza niż rudyment jubilerski, którą my, w sztuczce z dokładnością karabinu, kilka lat temu, odkryliśmy jako odpowiedź na problemy z osadami metalu i poważnymi osadami prochu, z którymi rozpuszczalniki albo sobie nie radzą, albo usuwają tylko przez ciężką pracę." I, "... szybko odkryto, że tak wyjątkowo drobne ścierwo, używane z rozwagą, usunie przypalony osad prochowy i łagodne smugi metalu bez niszczenia lufy."

DANE TECHNICZNE: Słoik o zawartości netto 2 oz. (57 g) lub słoik o zawartości netto ¼ oz. (7 g). Karton zawiera 12 słoików po 2 oz.

54 829 3 PLN
Nr produktu: 083065002
BROWNELLS 2 OZ. J-B BORE CLEANING COMPOUND
Numer części: 2400 050806101685 Oryginalna, sprawdzona przez czas formuła opracowana przez Jima Brobsta i produkowana na wyłącznej licencji. Pasta do czyszczenia luf J-B® NON-EMBEDDING BORE CLEANING COMPOUND usuwa przypalone pozostałości prochu i osady z płaszcza pocisku z luf broni od lat 60-tych i do tej pory nie uszkodziła nawet cala bruzdy lufy. Dziś J-B ponownie udowadnia swoją wartość, łatwo czyszcząc nawet najbardziej zabrudzone lufy z osadem molibdenu. Unikalne połączenie składników oraz jedyny w swoim rodzaju, wieloetapowy proces mieszania nadają J-B specjalne właściwości. Działają one razem, aby amortyzować działanie ściernych składników; miękka pasta staje się płynna w trakcie użycia, a następnie łatwo wyciera się z lufy. Funkcja niezagnieżdżania oznacza, że nie pozostają żadne ścierne resztki, które mogłyby "dłubać" nawet po zakończeniu czyszczenia. J-B od lat jest ulubieńcem na stołach rusznikarzy jako "magiczne" rozwiązanie dla broni klientów, która "... po prostu już nie strzela". Ci profesjonaliści wiedzą, że dobry scrubbing z J-B często przywraca celność. Strzelcy sportowi i myśliwi strzelający na duże odległości wystrzeliwują dużo amunicji, z czego wiele z pociskami pokrytymi molibdenem. Duże ilości osadów miedzi oraz przypalony molibden mogą stworzyć koszmar czyszczenia; J-B szybko sobie z tym radzi. Używaj J-B razem z Lewis Lead Remover, aby usunąć ostatni ślad ołowiu z luf pistoletów. Strzelby łączą ołów, proch i plastikowe osady, które naprawdę mogą zaburzać rozkład strzału; J-B szybko i łatwo czyści to wszystko. Oto co powiedziało o J-B kilka z najbardziej szanowanych nazwisk w branży strzeleckiej. Jim Carmichel, pisarz i zapalony strzelec, "Używam J-B od lat i rutynowo stosuję go nawet w moich najlepszych karabinach benchrestowych. Kiedy żaden inny środek do czyszczenia luf nie daje rady, J-B sobie radzi." Zmarły Warren Page, legenda strzelectwa benchrestowego, wychwalał J-B, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony na rynek strzelecki. Mówił, "J-B to ultra delikatna, ścierna pasta olejowa, drobniejsza niż rudyment jubilerski, którą my, w sztuczce z dokładnością karabinu, kilka lat temu, odkryliśmy jako odpowiedź na problemy z osadami metalu i poważnymi osadami prochu, z którymi rozpuszczalniki albo sobie nie radzą, albo usuwają tylko przez ciężką pracę." I, "... szybko odkryto, że tak wyjątkowo drobne ścierwo, używane z rozwagą, usunie przypalony osad prochowy i łagodne smugi metalu bez niszczenia lufy."
99 PLN 2 484 99,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: 2 oz

Cechy

Rozmiar: 2 oz Waga dostawy: 0,068kg Wysokość wysyłki: 51mm Szerokość wysyłki: 53mm Długość wysyłki: 51mm

Szczegóły pozycji

Made in USANr produktu: 083065012
BROWNELLS 2 OZ. J-B BORE CLEANING COMPOUND 12/PACK Oryginalna, sprawdzona przez czas formuła opracowana przez Jima Brobsta i produkowana na wyłącznej licencji. Pasta do czyszczenia luf J-B® NON-EMBEDDING BORE CLEANING COMPOUND usuwa przypalone pozostałości prochu i osady z płaszcza pocisku z luf broni od lat 60-tych i do tej pory nie uszkodziła nawet cala bruzdy lufy. Dziś J-B ponownie udowadnia swoją wartość, łatwo czyszcząc nawet najbardziej zabrudzone lufy z osadem molibdenu. Unikalne połączenie składników oraz jedyny w swoim rodzaju, wieloetapowy proces mieszania nadają J-B specjalne właściwości. Działają one razem, aby amortyzować działanie ściernych składników; miękka pasta staje się płynna w trakcie użycia, a następnie łatwo wyciera się z lufy. Funkcja niezagnieżdżania oznacza, że nie pozostają żadne ścierne resztki, które mogłyby "dłubać" nawet po zakończeniu czyszczenia. J-B od lat jest ulubieńcem na stołach rusznikarzy jako "magiczne" rozwiązanie dla broni klientów, która "... po prostu już nie strzela". Ci profesjonaliści wiedzą, że dobry scrubbing z J-B często przywraca celność. Strzelcy sportowi i myśliwi strzelający na duże odległości wystrzeliwują dużo amunicji, z czego wiele z pociskami pokrytymi molibdenem. Duże ilości osadów miedzi oraz przypalony molibden mogą stworzyć koszmar czyszczenia; J-B szybko sobie z tym radzi. Używaj J-B razem z Lewis Lead Remover, aby usunąć ostatni ślad ołowiu z luf pistoletów. Strzelby łączą ołów, proch i plastikowe osady, które naprawdę mogą zaburzać rozkład strzału; J-B szybko i łatwo czyści to wszystko. Oto co powiedziało o J-B kilka z najbardziej szanowanych nazwisk w branży strzeleckiej. Jim Carmichel, pisarz i zapalony strzelec, "Używam J-B od lat i rutynowo stosuję go nawet w moich najlepszych karabinach benchrestowych. Kiedy żaden inny środek do czyszczenia luf nie daje rady, J-B sobie radzi." Zmarły Warren Page, legenda strzelectwa benchrestowego, wychwalał J-B, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony na rynek strzelecki. Mówił, "J-B to ultra delikatna, ścierna pasta olejowa, drobniejsza niż rudyment jubilerski, którą my, w sztuczce z dokładnością karabinu, kilka lat temu, odkryliśmy jako odpowiedź na problemy z osadami metalu i poważnymi osadami prochu, z którymi rozpuszczalniki albo sobie nie radzą, albo usuwają tylko przez ciężką pracę." I, "... szybko odkryto, że tak wyjątkowo drobne ścierwo, używane z rozwagą, usunie przypalony osad prochowy i łagodne smugi metalu bez niszczenia lufy."
829 PLN 44 829,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: 12-2 oz
Nr produktu: 083065025
BROWNELLS 1/4 OZ. J-B BORE CLEANING COMPOUND 050806105256 Oryginalna, sprawdzona przez czas formuła opracowana przez Jima Brobsta i produkowana na wyłącznej licencji. Pasta do czyszczenia luf J-B® NON-EMBEDDING BORE CLEANING COMPOUND usuwa przypalone pozostałości prochu i osady z płaszcza pocisku z luf broni od lat 60-tych i do tej pory nie uszkodziła nawet cala bruzdy lufy. Dziś J-B ponownie udowadnia swoją wartość, łatwo czyszcząc nawet najbardziej zabrudzone lufy z osadem molibdenu. Unikalne połączenie składników oraz jedyny w swoim rodzaju, wieloetapowy proces mieszania nadają J-B specjalne właściwości. Działają one razem, aby amortyzować działanie ściernych składników; miękka pasta staje się płynna w trakcie użycia, a następnie łatwo wyciera się z lufy. Funkcja niezagnieżdżania oznacza, że nie pozostają żadne ścierne resztki, które mogłyby "dłubać" nawet po zakończeniu czyszczenia. J-B od lat jest ulubieńcem na stołach rusznikarzy jako "magiczne" rozwiązanie dla broni klientów, która "... po prostu już nie strzela". Ci profesjonaliści wiedzą, że dobry scrubbing z J-B często przywraca celność. Strzelcy sportowi i myśliwi strzelający na duże odległości wystrzeliwują dużo amunicji, z czego wiele z pociskami pokrytymi molibdenem. Duże ilości osadów miedzi oraz przypalony molibden mogą stworzyć koszmar czyszczenia; J-B szybko sobie z tym radzi. Używaj J-B razem z Lewis Lead Remover, aby usunąć ostatni ślad ołowiu z luf pistoletów. Strzelby łączą ołów, proch i plastikowe osady, które naprawdę mogą zaburzać rozkład strzału; J-B szybko i łatwo czyści to wszystko. Oto co powiedziało o J-B kilka z najbardziej szanowanych nazwisk w branży strzeleckiej. Jim Carmichel, pisarz i zapalony strzelec, "Używam J-B od lat i rutynowo stosuję go nawet w moich najlepszych karabinach benchrestowych. Kiedy żaden inny środek do czyszczenia luf nie daje rady, J-B sobie radzi." Zmarły Warren Page, legenda strzelectwa benchrestowego, wychwalał J-B, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony na rynek strzelecki. Mówił, "J-B to ultra delikatna, ścierna pasta olejowa, drobniejsza niż rudyment jubilerski, którą my, w sztuczce z dokładnością karabinu, kilka lat temu, odkryliśmy jako odpowiedź na problemy z osadami metalu i poważnymi osadami prochu, z którymi rozpuszczalniki albo sobie nie radzą, albo usuwają tylko przez ciężką pracę." I, "... szybko odkryto, że tak wyjątkowo drobne ścierwo, używane z rozwagą, usunie przypalony osad prochowy i łagodne smugi metalu bez niszczenia lufy."
54 PLN 877 54,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Size: .25 oz
Przebija się przez najtwardsze osady płaszcza pocisku i prochu - Formuła w postaci pasty niekapiącej - Amortyzowana akcja ścierna pozostawia lufy lśniące - Nie "zjada" wykończenia kolby
Oryginalna, sprawdzona przez czas formuła opracowana przez Jima Brobsta i produkowana na wyłącznej licencji. Pasta do czyszczenia luf J-B® NON-EMBEDDING BORE CLEANING COMPOUND usuwa przypalone pozostałości prochu i osady z płaszcza pocisku z luf broni od lat 60-tych i do tej pory nie uszkodziła nawet cala bruzdy lufy. Dziś J-B ponownie udowadnia swoją wartość, łatwo czyszcząc nawet najbardziej zabrudzone lufy z osadem molibdenu. Unikalne połączenie składników oraz jedyny w swoim rodzaju, wieloetapowy proces mieszania nadają J-B specjalne właściwości. Działają one razem, aby amortyzować działanie ściernych składników; miękka pasta staje się płynna w trakcie użycia, a następnie łatwo wyciera się z lufy. Funkcja niezagnieżdżania oznacza, że nie pozostają żadne ścierne resztki, które mogłyby "dłubać" nawet po zakończeniu czyszczenia. J-B od lat jest ulubieńcem na stołach rusznikarzy jako "magiczne" rozwiązanie dla broni klientów, która "... po prostu już nie strzela". Ci profesjonaliści wiedzą, że dobry scrubbing z J-B często przywraca celność. Strzelcy sportowi i myśliwi strzelający na duże odległości wystrzeliwują dużo amunicji, z czego wiele z pociskami pokrytymi molibdenem. Duże ilości osadów miedzi oraz przypalony molibden mogą stworzyć koszmar czyszczenia; J-B szybko sobie z tym radzi. Używaj J-B razem z Lewis Lead Remover, aby usunąć ostatni ślad ołowiu z luf pistoletów. Strzelby łączą ołów, proch i plastikowe osady, które naprawdę mogą zaburzać rozkład strzału; J-B szybko i łatwo czyści to wszystko. Oto co powiedziało o J-B kilka z najbardziej szanowanych nazwisk w branży strzeleckiej. Jim Carmichel, pisarz i zapalony strzelec, "Używam J-B od lat i rutynowo stosuję go nawet w moich najlepszych karabinach benchrestowych. Kiedy żaden inny środek do czyszczenia luf nie daje rady, J-B sobie radzi." Zmarły Warren Page, legenda strzelectwa benchrestowego, wychwalał J-B, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony na rynek strzelecki. Mówił, "J-B to ultra delikatna, ścierna pasta olejowa, drobniejsza niż rudyment jubilerski, którą my, w sztuczce z dokładnością karabinu, kilka lat temu, odkryliśmy jako odpowiedź na problemy z osadami metalu i poważnymi osadami prochu, z którymi rozpuszczalniki albo sobie nie radzą, albo usuwają tylko przez ciężką pracę." I, "... szybko odkryto, że tak wyjątkowo drobne ścierwo, używane z rozwagą, usunie przypalony osad prochowy i łagodne smugi metalu bez niszczenia lufy."

DANE TECHNICZNE: Słoik o zawartości netto 2 oz. (57 g) lub słoik o zawartości netto ¼ oz. (7 g). Karton zawiera 12 słoików po 2 oz.

Newsletter