Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

APEX TACTICAL SPECIALTIES INC ACTION ENHANCEMENT TRIGGER W/ TRIGGER BAR FOR GLOCK™ GEN5


Action Enhancement Trigger Kit for Glock Gen 5

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Zestaw ulepszeń akcji Apex Tactical do pistoletów Gen5 Glock® zmniejsza nacisk spustu o około 1 funt, jednocześnie zapewniając płynniejsze, krótsze pociągnięcie, a następnie czystą, zdecydowaną przerwę. Znacząco zmniejsza to również nadmierne podróże, co pozwala na szybsze resetowanie i szybsze strzały kontrolne. Więcej...

Nr produktu: 100025995 854263007371 100025995
Ulepszenie Drop-In zapewnia płynniejsze, lżejsze ściąganie i sprzątanie
Zestaw ulepszeń akcji Apex Tactical do pistoletów Gen5 Glock® zmniejsza nacisk spustu o około 1 funt, jednocześnie zapewniając płynniejsze, krótsze pociągnięcie, a następnie czystą, zdecydowaną przerwę. Znacząco zmniejsza to również nadmierne podróże, co pozwala na szybsze resetowanie i szybsze strzały kontrolne. Apex sprawił, że Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® jest bezpośrednim zamiennikiem fabrycznego spustu, paska spustowego i złącza. Składa się z wyzwalacza zwiększania akcji Apex, paska wyzwalającego Gen5 i łącznika wydajności Apex. Centralny spust ma obrotową klapkę zabezpieczającą, która zachowuje prawidłową funkcję bezpieczeństwa spustu pistoletu. Instalacja przez wpuszczenie - łatwo wyjmij zestaw i zainstaluj ponownie oryginalne części w dowolnym momencie Pasuje TYLKO do pistoletów Glock® Gen5 model 17, 19, 22 i 23 Pasek w zestawie w zestawie Dostępne również: sam zespół dźwigni / spustu, bez ulepszonego złącza - sprzedawany osobno Podczas gdy fabryczny spust jest wykonany z tworzywa sztucznego, zestaw Apex Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® ma spust wykonany w całości z wytrzymałego, wytrzymałego aluminium dla dodatkowej stabilności. Jest to doskonałe ulepszenie dla każdego strzelca, który chce płynniejszego, lżejszego i bardziej precyzyjnego spustu swojego Glocka®. Ostrzeżenie Brownells Gun Tech ™: Zestaw ulepszający działanie wierzchołka dla Glock® Gen5 nie działa w pistoletach Glock Gen3 lub Gen4. Konstrukcja spustu i paska spustowego jest inna w pistoletach Gen5. Brownells oferuje także zestawy i wyzwalacze akcji Apex do pistoletów Gen3 i Gen4.
„GLOCK” jest zastrzeżonym na szczeblu federalnym znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
877 992 3 PLN
Sale
100025995
Action Enhancement Trigger Kit for Glock Gen 5
Numer części: 102116 854263007371 Zestaw ulepszeń akcji Apex Tactical do pistoletów Gen5 Glock® zmniejsza nacisk spustu o około 1 funt, jednocześnie zapewniając płynniejsze, krótsze pociągnięcie, a następnie czystą, zdecydowaną przerwę. Znacząco zmniejsza to również nadmierne podróże, co pozwala na szybsze resetowanie i szybsze strzały kontrolne. Apex sprawił, że Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® jest bezpośrednim zamiennikiem fabrycznego spustu, paska spustowego i złącza. Składa się z wyzwalacza zwiększania akcji Apex, paska wyzwalającego Gen5 i łącznika wydajności Apex. Centralny spust ma obrotową klapkę zabezpieczającą, która zachowuje prawidłową funkcję bezpieczeństwa spustu pistoletu. Instalacja przez wpuszczenie - łatwo wyjmij zestaw i zainstaluj ponownie oryginalne części w dowolnym momencie Pasuje TYLKO do pistoletów Glock® Gen5 model 17, 19, 22 i 23 Pasek w zestawie w zestawie Dostępne również: sam zespół dźwigni / spustu, bez ulepszonego złącza - sprzedawany osobno Podczas gdy fabryczny spust jest wykonany z tworzywa sztucznego, zestaw Apex Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® ma spust wykonany w całości z wytrzymałego, wytrzymałego aluminium dla dodatkowej stabilności. Jest to doskonałe ulepszenie dla każdego strzelca, który chce płynniejszego, lżejszego i bardziej precyzyjnego spustu swojego Glocka®. Ostrzeżenie Brownells Gun Tech ™: Zestaw ulepszający działanie wierzchołka dla Glock® Gen5 nie działa w pistoletach Glock Gen3 lub Gen4. Konstrukcja spustu i paska spustowego jest inna w pistoletach Gen5. Brownells oferuje także zestawy i wyzwalacze akcji Apex do pistoletów Gen3 i Gen4.
825 PLN 0 825,00 zł * 954,00 zł

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Finish: Black Make: Glock Model: 17, 19, 22, 23 Style: Drop-In

Cechy

Model: 17,19,22,23 Rodzaj wykończenia: Black Styl: Drop-In Wytwórca: Glock

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.cSale
100032486
Glock GEN 5 Action Enhancement Trigger W/Trigger Bar-Red
Numer części: 102151 854263007623 Zestaw ulepszeń akcji Apex Tactical do pistoletów Gen5 Glock® zmniejsza nacisk spustu o około 1 funt, jednocześnie zapewniając płynniejsze, krótsze pociągnięcie, a następnie czystą, zdecydowaną przerwę. Znacząco zmniejsza to również nadmierne podróże, co pozwala na szybsze resetowanie i szybsze strzały kontrolne. Apex sprawił, że Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® jest bezpośrednim zamiennikiem fabrycznego spustu, paska spustowego i złącza. Składa się z wyzwalacza zwiększania akcji Apex, paska wyzwalającego Gen5 i łącznika wydajności Apex. Centralny spust ma obrotową klapkę zabezpieczającą, która zachowuje prawidłową funkcję bezpieczeństwa spustu pistoletu. Instalacja przez wpuszczenie - łatwo wyjmij zestaw i zainstaluj ponownie oryginalne części w dowolnym momencie Pasuje TYLKO do pistoletów Glock® Gen5 model 17, 19, 22 i 23 Pasek w zestawie w zestawie Dostępne również: sam zespół dźwigni / spustu, bez ulepszonego złącza - sprzedawany osobno Podczas gdy fabryczny spust jest wykonany z tworzywa sztucznego, zestaw Apex Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® ma spust wykonany w całości z wytrzymałego, wytrzymałego aluminium dla dodatkowej stabilności. Jest to doskonałe ulepszenie dla każdego strzelca, który chce płynniejszego, lżejszego i bardziej precyzyjnego spustu swojego Glocka®. Ostrzeżenie Brownells Gun Tech ™: Zestaw ulepszający działanie wierzchołka dla Glock® Gen5 nie działa w pistoletach Glock Gen3 lub Gen4. Konstrukcja spustu i paska spustowego jest inna w pistoletach Gen5. Brownells oferuje także zestawy i wyzwalacze akcji Apex do pistoletów Gen3 i Gen4.
759 PLN 0 759,00 zł * 877,00 zł

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Finish: Red Make: Glock Model: 17, 19, 34, 26, 19X Style: Drop-In
Sale
100032487
Glock GEN 5 Action Enhancement Trigger Kit Red
Numer części: 102156 854263007630 Zestaw ulepszeń akcji Apex Tactical do pistoletów Gen5 Glock® zmniejsza nacisk spustu o około 1 funt, jednocześnie zapewniając płynniejsze, krótsze pociągnięcie, a następnie czystą, zdecydowaną przerwę. Znacząco zmniejsza to również nadmierne podróże, co pozwala na szybsze resetowanie i szybsze strzały kontrolne. Apex sprawił, że Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® jest bezpośrednim zamiennikiem fabrycznego spustu, paska spustowego i złącza. Składa się z wyzwalacza zwiększania akcji Apex, paska wyzwalającego Gen5 i łącznika wydajności Apex. Centralny spust ma obrotową klapkę zabezpieczającą, która zachowuje prawidłową funkcję bezpieczeństwa spustu pistoletu. Instalacja przez wpuszczenie - łatwo wyjmij zestaw i zainstaluj ponownie oryginalne części w dowolnym momencie Pasuje TYLKO do pistoletów Glock® Gen5 model 17, 19, 22 i 23 Pasek w zestawie w zestawie Dostępne również: sam zespół dźwigni / spustu, bez ulepszonego złącza - sprzedawany osobno Podczas gdy fabryczny spust jest wykonany z tworzywa sztucznego, zestaw Apex Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® ma spust wykonany w całości z wytrzymałego, wytrzymałego aluminium dla dodatkowej stabilności. Jest to doskonałe ulepszenie dla każdego strzelca, który chce płynniejszego, lżejszego i bardziej precyzyjnego spustu swojego Glocka®. Ostrzeżenie Brownells Gun Tech ™: Zestaw ulepszający działanie wierzchołka dla Glock® Gen5 nie działa w pistoletach Glock Gen3 lub Gen4. Konstrukcja spustu i paska spustowego jest inna w pistoletach Gen5. Brownells oferuje także zestawy i wyzwalacze akcji Apex do pistoletów Gen3 i Gen4.
857 PLN 0 857,00 zł * 992,00 zł

Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Finish: Red Make: Glock Model: 17, 19, 34, 26, 19X Style: Action, Enhanced
Ulepszenie Drop-In zapewnia płynniejsze, lżejsze ściąganie i sprzątanie
Zestaw ulepszeń akcji Apex Tactical do pistoletów Gen5 Glock® zmniejsza nacisk spustu o około 1 funt, jednocześnie zapewniając płynniejsze, krótsze pociągnięcie, a następnie czystą, zdecydowaną przerwę. Znacząco zmniejsza to również nadmierne podróże, co pozwala na szybsze resetowanie i szybsze strzały kontrolne. Apex sprawił, że Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® jest bezpośrednim zamiennikiem fabrycznego spustu, paska spustowego i złącza. Składa się z wyzwalacza zwiększania akcji Apex, paska wyzwalającego Gen5 i łącznika wydajności Apex. Centralny spust ma obrotową klapkę zabezpieczającą, która zachowuje prawidłową funkcję bezpieczeństwa spustu pistoletu. Instalacja przez wpuszczenie - łatwo wyjmij zestaw i zainstaluj ponownie oryginalne części w dowolnym momencie Pasuje TYLKO do pistoletów Glock® Gen5 model 17, 19, 22 i 23 Pasek w zestawie w zestawie Dostępne również: sam zespół dźwigni / spustu, bez ulepszonego złącza - sprzedawany osobno Podczas gdy fabryczny spust jest wykonany z tworzywa sztucznego, zestaw Apex Action Enhancement Kit dla Gen5 Glock® ma spust wykonany w całości z wytrzymałego, wytrzymałego aluminium dla dodatkowej stabilności. Jest to doskonałe ulepszenie dla każdego strzelca, który chce płynniejszego, lżejszego i bardziej precyzyjnego spustu swojego Glocka®. Ostrzeżenie Brownells Gun Tech ™: Zestaw ulepszający działanie wierzchołka dla Glock® Gen5 nie działa w pistoletach Glock Gen3 lub Gen4. Konstrukcja spustu i paska spustowego jest inna w pistoletach Gen5. Brownells oferuje także zestawy i wyzwalacze akcji Apex do pistoletów Gen3 i Gen4.
„GLOCK” jest zastrzeżonym na szczeblu federalnym znakiem towarowym Glock, Inc. i jest jednym z wielu znaków towarowych należących do Glock, Inc. lub Glock Ges.m.b.H. Brownells jest niezależnym sprzedawcą części i akcesoriów do pistoletów Glock® i nie jest powiązany ani wspierany przez Glock, Inc. ani Glock Ges.m.b.H. Wykorzystanie Glock na tej stronie służy jedynie reklamie sprzedaży części lub komponentów Glock. Jak wskazano w opisach produktów, nie wszystkie części i akcesoria na tej stronie są oficjalnymi produktami Glock.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
198,00 zł *
Poprzednia cena 229,00 zł
chwilowo niedostępny chwilowo niedostępny
185,00 zł *
Poprzednia cena 214,00 zł