Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

Strefa dobrych cen

 

brownenells_s_rabatu_strona-box3 Załóż konto w sklepie i składaj zamówienia jako zalogowany użytkownik. Rejestracja pozwoli Ci korzystać z upustów do 3% bez żadnych dodatkowych wymagań.
Rabat do 5% dostępny jest dla osób zarejestrowanych w sklepie, które w przeciągu roku kalendarzowego dokonały 2 zakupów* na dowolną kwotę. Nie ważne ile pieniędzy wydałeś. Po dwóch zakupach zmienimy ustawienia Twojego konta, gdzie po zalogowaniu otrzymasz dostęp do nowej oferty. brownenells_s_rabatu_strona-box5
brownenells_s_rabatu_strona-box8 Rabat do 8% przyznawany jest osobom które dokonały zakupów w jednym roku kalendarzowym na kwotę powyżej 4000 zł**. Po osiągnięciu podanej kwoty zmienimy Twój cennik na indywidualny i kolejne zamówienia możesz składać na nowych, preferencyjnych warunkach.

 

* Rabat aktywowany jest na początku każdego miesiąca kalendarzowego na podstawie wystawionych dokumentów sprzedaży i przechodzi na kolejny rok. W celu utrzymania warunków oferty należy w każdym roku spełnić określone wymogi. Warunki mogą ulec zmianie, jeżeli klient dokona zwrotu towaru, co będzie miało wpływ na minimalną ilość zamówień na koncie, kwalifikującą do zniżki.
 
** Rabat aktywowany jest na początku każdego miesiąca kalendarzowego po osiągnięciu na koncie klienta minimalnej, łącznej kwoty zakupów. Obliczeń dokonujemy na podstawie wystawionych dokumentów sprzedaży. Warunki oferty mogą ulec zmianie, jeżeli klient dokona zwrotu towaru, co będzie miało wpływ na łączna kwotę dokonanych przez niego, w danym roku zakupów. Upust przechodzi awansem na kolejny rok. W celu utrzymania warunków oferty specjalnej w dłuższym przedziale czasowym, należy w kolejnych latach spełnić minimalne, określone wymogi, kwalifikujące do zniżki.

 

Newsletter