Cechy
- Kolor: Black
- Model: 19,35,40,34,41,17
- Pasuje/używane do: Trijicon RMR Type 1,Trijicon RMR Type II
- Typ broni: Glock
- Waga lufy: 0.3 lbs
- Waga dostawy: 0,039kg
- Wysokość wysyłki: 152mm
- Szerokość wysyłki: 102mm
- Długość wysyłki: 152mm
Nr produktu: 100043495
Nr prod.: GL-RMR-DEF
V4 DEFENDER OPIC MOUNTING PLATE DLA GLOCK MOS Najsłabszym ogniwem w Twoim pistolecie wyposażonym w celownik koloru czerwonego jest płyta montażowa między optyką a zamkiem pistoletu. Jeśli ten krytyczny element nie jest zaprojektowany prawidłowo, cały Twój system nie będzie działał zgodnie z zamierzeniem. Płyty montażowe C&H Precision V4 Defender zostały zaprojektowane, aby rozwiązać krytyczne wady występujące w większości płyt, zapewniając, że Twój pistolet działa zgodnie z zamierzeniem. Każda płyta montażowa C&H Precision V4 Defender, zaprojektowana do użycia w pistoletach Glock®, poprawia dwa kluczowe elementy montażu optyki: elementy montażowe i ochronę optyki. Płyty te charakteryzują się opatentowanymi przez firmę nakrętkami T-Nuts i śrubami Torx, które wykonane są ze stali nierdzewnej i można je wymieniać bez konieczności wyrzucania całej płyty. Płyta montażowa V4 Defender Optics jest dostępna dla Glock®17, 19, 34, 35, 40 i 41. Na tych płytach montażowych C&H V4 Defender znajduje się również unikalne okno Defender firmy. Zawiera ono opatentowany polimer odporny na uderzenia, który zapewnia dodatkowe ochronne okno z przodu celownika koloru czerwonego. To okno nie tylko chroni Twoją optykę przed warunkami atmosferycznymi, ale także stanowi barierę, która zapobiega zamazywaniu soczewki podczas manipulacji zamkiem pistoletu. Pasujące optyki to: Holosun 407, Holosun 507, Holosun 508. ABY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁOŚĆ TEGO PRODUKTU, WAŻNE JEST, ABY UŻYWAĆ GO Z UWAGĄ I W ODPOWIEDZIALNY SPOSÓB. Defender nie był przeznaczony dla G40; jednak wielu klientów zakupiło Defendera i wprowadziło małą modyfikację, która pozwoliła mu działać bardzo dobrze z G40. Płyty Defender częściowo owinięte są wokół górnej części zamka i nie pasują do dużych pistoletów Glock, tj. G21 oraz wszystkich pistoletów o podobnej szerokości.V4 DEFENDER OPTIC MOUNTING PLATE DLA GLOCK MOS
Najsłabszym ogniwem w Twoim pistolecie wyposażonym w celownik kolimatorowy jest płyta montażowa pomiędzy optyką a zamkiem pistoletu. Jeśli ten kluczowy element nie jest prawidłowo zaprojektowany, cały system nie będzie działał zgodnie z zamierzeniem. Płyty montażowe C&H Precision V4 Defender zostały zaprojektowane, aby rozwiązać kluczowe wady występujące w większości płyt, zapewniając, że Twój pistolet działa tak, jak powinien.
Każda płyta montażowa C&H Precision V4 Defender, zaprojektowana do użycia w pistoletach Glock®, poprawia dwa kluczowe elementy montażu optyki: hardware oraz ochronę optyki.
To okno nie tylko chroni Twoją optykę przed warunkami atmosferycznymi, ale także stanowi barierę, która zapobiega rozmazywaniu soczewki podczas manipulacji zamkiem pistoletu.
Kompatybilność z optyką: Holosun 407, Holosun 507, Holosun 508.
Aby zapewnić długowieczność tego produktu, ważne jest, aby używać go ostrożnie i w odpowiedzialny sposób.
Płyta Defender nie została zaprojektowana dla modelu G40; jednak wielu klientów zakupiło Defendera i wprowadziło niewielką modyfikację, która pozwoliła mu działać doskonale z G40. Płyty Defender częściowo owijały górną część zamka i nie pasują do dużych pistoletów Glock, tj. G21 oraz wszystkich pistoletów o podobnej szerokości.
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.