Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
0792649432051 EU2011626
739 739 1 PLN
Nr produktu: EU2011626
SG Timer Go
Numer części: EU2011626 0792649432051 Timer do strzałów, który oferuje rewolucyjne funkcje w konwencjonalnej cenie. Zaawansowany sensor rejestruje strzały na sucho, strzały z tłumikiem, Airsoft oraz dowolny kaliber broni palnej. Głośny sygnał dźwiękowy, żywotność baterii na 3000 sesji oraz szybkozłączka do paska w zestawie. Aplikacja mobilna towarzysząca umożliwia aktualizację firmware'u timera, zdalne sterowanie nim, tworzenie filmów z treningu z nałożonymi w czasie rzeczywistym danymi o strzałach, śledzenie postępów w interaktywnym kalendarzu, budowanie etapów i podglądanie ich w 3D oraz AR, rywalizację z innymi strzelcami i więcej. SG Timer GO w połączeniu z aplikacją mobilną Drills to zaawansowana i łatwa w obsłudze Platforma Treningowa, która pomoże Ci zorganizować trening, monitorować postępy oraz interakcję z innymi strzelcami i instruktorami.
739 PLN 0 739,00 zł *
Czas dostawy ok. 3-6 dni.
Ponad 10 sztuk w europejskim magazynie
Specyfikacja: Color: Black

Top takeaways

  1. SG Timer Go rejestruje różne typy strzałów, w tym suche, z tłumikiem, Airsoft oraz dowolny kaliber broni palnej, oferując głośny sygnał dźwiękowy i długą żywotność baterii.
  2. Aplikacja mobilna pozwala na aktualizację firmware'u, zdalne sterowanie, tworzenie filmów z treningu, śledzenie postępów, budowanie etapów w 3D i AR oraz rywalizację z innymi strzelcami.
  3. SG Timer GO i aplikacja mobilna Drills tworzą zaawansowaną Platformę Treningową do organizacji treningów, monitorowania postępów i interakcji z innymi strzelcami i instruktorami.

Opis

Timer do strzałów, który oferuje rewolucyjne funkcje w konwencjonalnej cenie. Zaawansowany sensor rejestruje strzały na sucho, strzały z tłumikiem, Airsoft oraz dowolny kaliber broni palnej. Głośny sygnał dźwiękowy, żywotność baterii na 3000 sesji oraz szybkozłączka do paska w zestawie.

Aplikacja mobilna towarzysząca umożliwia aktualizację firmware'u timera, zdalne sterowanie nim, tworzenie filmów z treningu z nałożonymi w czasie rzeczywistym danymi o strzałach, śledzenie postępów w interaktywnym kalendarzu, budowanie etapów i podglądanie ich w 3D oraz AR, rywalizację z innymi strzelcami i więcej.

SG Timer GO w połączeniu z aplikacją mobilną Drills to zaawansowana i łatwa w obsłudze Platforma Treningowa, która pomoże Ci zorganizować trening, monitorować postępy oraz interakcję z innymi strzelcami i instruktorami.

Cechy

Kolor: Black Waga dostawy: 0,22kg Wysokość wysyłki: 115mm Szerokość wysyłki: 50mm Długość wysyłki: 30mm

Oryginalny opis

Shot timer, that packs revolutionary features at a conventional price. Smart sensor captures Dry Fire, Suppressed fire, Airsoft and any Firearm caliber. Extra loud buzzer, battery life for 3000 sessions and belt quick release attachment included in the box.

Companion Mobile App allows you to update timer's firmware, control it remotely, make videos of training with shot data overlaid on it in real time, keep track of your progress in an interactive calendar, build stages and preview them in 3D and AR, compete with other shooters and more.

SG Timer GO together with Drills mobile app is an advanced and easy to use Training Platform, which will help you structure your training, monitor your progress and interact with other shooters and instructors.SG Timer Go to rewolucyjny timer do strzałów z zaawansowanymi funkcjami i aplikacją mobilną. Monitoruj postępy, twórz filmy i rywalizuj z innymi. 🚀📱🔫 Dowiedz się więcej!

W magazynie
1 039,00 zł *
0
Zamówione ponownie
1 519,00 zł *
0
Zamówione ponownie
1 299,00 zł *
0
W magazynie
559,00 zł * 559,00 zł - 739,00 zł*
0