Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS
ORIGINAL ENGLISH HYDRAULIC DENT RAISER

080083012
Najlepszych profesjonalnych rusznikarz Dent przebijający wykonane
Cieszymy się móc udostępnić te piękne, oryginalny wzór, brytyjski wykonane hydrauliczne Raisers Dent. Dla rusznikarza, te Raisers Dent okazały się jednym z najbardziej poszukiwanych po narzędzia linii. Kilka miejsc pracy są większe wyzwanie - lub spowodować więcej troski klienta - niż usuwanie dent z nagrody shotguna. Aby móc usunąć takie szkodliwe skazy z łatwością, precyzja i doskonałość, która zapewnia to narzędzie jest satysfakcjonujące poza słowami. Narzędzie, które chcesz własny... Narzędzie, aby pielęgnować i dbać o. Nie tylko będzie to uszczęśliwiać swoich klientów, ale również okażą się to być korzystne dla Ciebie, w tym samym czasie! Faktycznie hodowca dent jest podnośnik hydrauliczny z ogromną siłą z ciśnieniem kontrolowany przez śrubę w uchwyt. Z powodu skrzydłowe najlepsze stali i do obróbki termicznej procedury stosowano w jego produkcji zapewniające łatwość konserwacji i lata bezproblemowego użytkowania. UŁATWIENIA OPERATIONSimple i łatwe do pracy. Umieść kursor narzędzia wzdłuż zewnętrznej części lufy, wyciągający małe kowadło w głowie nawet z centrum dent. Slajdów, kołnierz flush przed barrelbreech lub kaganiec (niezależnie od końca jest bliżej dent) i zablokować kołnierz mocno na miejscu. Teraz Włóż baryłkę, przynosząc kołnierz płaski z końca lufy i centrowanie kowadło w głowie bezpośrednio pod dent Dent Raiser. Delikatnie obrócić śrubę i oglądać dent wymyślić. Kiedy dent jest całkowicie górę (należy zachować ostrożność nie wybrzuszenie beczki, ponieważ narzędzie to jest tak potężny), zmniejszyć ciśnienie hydrauliczne przeciwko kowadło odkręcając śrubę. Ponownie zastosować ciśnienie do zaledwie wyczuwalny opór i można włączyć uchwyt narzędzia i z powrotem bez zbyt dużego nacisku. Z kolei w śrubę i twist i wypolerować. Powtarzaj, aż dent jest całkowicie usunięte. Nie poza młotkiem lub wyrobienie jest wymagane, więc nie znaki młot do Polski się i nie trzeba reblue beczki. Po prostu szybkiej, profesjonalnej pracy który przyniesie radość do Twojego klienta i sławę i fortunę do Ciebie! (Uwaga: hydrauliczny podnośnik Dent nie usunie nicków/ubytki w stali, które mogą być spowodowane wraz z dent. Drawfiling ostrożny i polerowanie może zająć większość z nich, i rebluing będzie wymagane - który klient powinien zrozumieć.) Szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji.
Dane techniczne: 22-3/8"(56,8 cm) długa 1" (2,5 cm) o średnicy drewnianą obsłużyć.
2689 2689 3 PLN
Nr produktu: 080083012
BROWNELLS 12 GAUGE DENT RAISER Cieszymy się móc udostępnić te piękne, oryginalny wzór, brytyjski wykonane hydrauliczne Raisers Dent. Dla rusznikarza, te Raisers Dent okazały się jednym z najbardziej poszukiwanych po narzędzia linii. Kilka miejsc pracy są większe wyzwanie - lub spowodować więcej troski klienta - niż usuwanie dent z nagrody shotguna. Aby móc usunąć takie szkodliwe skazy z łatwością, precyzja i doskonałość, która zapewnia to narzędzie jest satysfakcjonujące poza słowami. Narzędzie, które chcesz własny... Narzędzie, aby pielęgnować i dbać o. Nie tylko będzie to uszczęśliwiać swoich klientów, ale również okażą się to być korzystne dla Ciebie, w tym samym czasie! Faktycznie hodowca dent jest podnośnik hydrauliczny z ogromną siłą z ciśnieniem kontrolowany przez śrubę w uchwyt. Z powodu skrzydłowe najlepsze stali i do obróbki termicznej procedury stosowano w jego produkcji zapewniające łatwość konserwacji i lata bezproblemowego użytkowania. UŁATWIENIA OPERATIONSimple i łatwe do pracy. Umieść kursor narzędzia wzdłuż zewnętrznej części lufy, wyciągający małe kowadło w głowie nawet z centrum dent. Slajdów, kołnierz flush przed barrelbreech lub kaganiec (niezależnie od końca jest bliżej dent) i zablokować kołnierz mocno na miejscu. Teraz Włóż baryłkę, przynosząc kołnierz płaski z końca lufy i centrowanie kowadło w głowie bezpośrednio pod dent Dent Raiser. Delikatnie obrócić śrubę i oglądać dent wymyślić. Kiedy dent jest całkowicie górę (należy zachować ostrożność nie wybrzuszenie beczki, ponieważ narzędzie to jest tak potężny), zmniejszyć ciśnienie hydrauliczne przeciwko kowadło odkręcając śrubę. Ponownie zastosować ciśnienie do zaledwie wyczuwalny opór i można włączyć uchwyt narzędzia i z powrotem bez zbyt dużego nacisku. Z kolei w śrubę i twist i wypolerować. Powtarzaj, aż dent jest całkowicie usunięte. Nie poza młotkiem lub wyrobienie jest wymagane, więc nie znaki młot do Polski się i nie trzeba reblue beczki. Po prostu szybkiej, profesjonalnej pracy który przyniesie radość do Twojego klienta i sławę i fortunę do Ciebie! (Uwaga: hydrauliczny podnośnik Dent nie usunie nicków/ubytki w stali, które mogą być spowodowane wraz z dent. Drawfiling ostrożny i polerowanie może zająć większość z nich, i rebluing będzie wymagane - który klient powinien zrozumieć.) Szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji.
2689 PLN 0 2 689,00 zł *
Powiadom o dostępności
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: Universal Shotguns

Cechy

Wytwórca: Universal Shotguns Waga dostawy: 0,748kg Wysokość: 51mm Szerokość: 51mm Długość: 660mm
Nr produktu: 080083016
BROWNELLS 16 GAUGE DENT RAISER Cieszymy się móc udostępnić te piękne, oryginalny wzór, brytyjski wykonane hydrauliczne Raisers Dent. Dla rusznikarza, te Raisers Dent okazały się jednym z najbardziej poszukiwanych po narzędzia linii. Kilka miejsc pracy są większe wyzwanie - lub spowodować więcej troski klienta - niż usuwanie dent z nagrody shotguna. Aby móc usunąć takie szkodliwe skazy z łatwością, precyzja i doskonałość, która zapewnia to narzędzie jest satysfakcjonujące poza słowami. Narzędzie, które chcesz własny... Narzędzie, aby pielęgnować i dbać o. Nie tylko będzie to uszczęśliwiać swoich klientów, ale również okażą się to być korzystne dla Ciebie, w tym samym czasie! Faktycznie hodowca dent jest podnośnik hydrauliczny z ogromną siłą z ciśnieniem kontrolowany przez śrubę w uchwyt. Z powodu skrzydłowe najlepsze stali i do obróbki termicznej procedury stosowano w jego produkcji zapewniające łatwość konserwacji i lata bezproblemowego użytkowania. UŁATWIENIA OPERATIONSimple i łatwe do pracy. Umieść kursor narzędzia wzdłuż zewnętrznej części lufy, wyciągający małe kowadło w głowie nawet z centrum dent. Slajdów, kołnierz flush przed barrelbreech lub kaganiec (niezależnie od końca jest bliżej dent) i zablokować kołnierz mocno na miejscu. Teraz Włóż baryłkę, przynosząc kołnierz płaski z końca lufy i centrowanie kowadło w głowie bezpośrednio pod dent Dent Raiser. Delikatnie obrócić śrubę i oglądać dent wymyślić. Kiedy dent jest całkowicie górę (należy zachować ostrożność nie wybrzuszenie beczki, ponieważ narzędzie to jest tak potężny), zmniejszyć ciśnienie hydrauliczne przeciwko kowadło odkręcając śrubę. Ponownie zastosować ciśnienie do zaledwie wyczuwalny opór i można włączyć uchwyt narzędzia i z powrotem bez zbyt dużego nacisku. Z kolei w śrubę i twist i wypolerować. Powtarzaj, aż dent jest całkowicie usunięte. Nie poza młotkiem lub wyrobienie jest wymagane, więc nie znaki młot do Polski się i nie trzeba reblue beczki. Po prostu szybkiej, profesjonalnej pracy który przyniesie radość do Twojego klienta i sławę i fortunę do Ciebie! (Uwaga: hydrauliczny podnośnik Dent nie usunie nicków/ubytki w stali, które mogą być spowodowane wraz z dent. Drawfiling ostrożny i polerowanie może zająć większość z nich, i rebluing będzie wymagane - który klient powinien zrozumieć.) Szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji.
2689 PLN 1 2 689,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Make: Universal Shotguns

Cechy

Wytwórca: Universal Shotguns Waga dostawy: 0,748kg Wysokość: 658mm Szerokość: 61mm Długość: 61mm

Szczegóły pozycji

Made in USA


Nr produktu: 080083020
BROWNELLS 20 GAUGE DENT RAISER Cieszymy się móc udostępnić te piękne, oryginalny wzór, brytyjski wykonane hydrauliczne Raisers Dent. Dla rusznikarza, te Raisers Dent okazały się jednym z najbardziej poszukiwanych po narzędzia linii. Kilka miejsc pracy są większe wyzwanie - lub spowodować więcej troski klienta - niż usuwanie dent z nagrody shotguna. Aby móc usunąć takie szkodliwe skazy z łatwością, precyzja i doskonałość, która zapewnia to narzędzie jest satysfakcjonujące poza słowami. Narzędzie, które chcesz własny... Narzędzie, aby pielęgnować i dbać o. Nie tylko będzie to uszczęśliwiać swoich klientów, ale również okażą się to być korzystne dla Ciebie, w tym samym czasie! Faktycznie hodowca dent jest podnośnik hydrauliczny z ogromną siłą z ciśnieniem kontrolowany przez śrubę w uchwyt. Z powodu skrzydłowe najlepsze stali i do obróbki termicznej procedury stosowano w jego produkcji zapewniające łatwość konserwacji i lata bezproblemowego użytkowania. UŁATWIENIA OPERATIONSimple i łatwe do pracy. Umieść kursor narzędzia wzdłuż zewnętrznej części lufy, wyciągający małe kowadło w głowie nawet z centrum dent. Slajdów, kołnierz flush przed barrelbreech lub kaganiec (niezależnie od końca jest bliżej dent) i zablokować kołnierz mocno na miejscu. Teraz Włóż baryłkę, przynosząc kołnierz płaski z końca lufy i centrowanie kowadło w głowie bezpośrednio pod dent Dent Raiser. Delikatnie obrócić śrubę i oglądać dent wymyślić. Kiedy dent jest całkowicie górę (należy zachować ostrożność nie wybrzuszenie beczki, ponieważ narzędzie to jest tak potężny), zmniejszyć ciśnienie hydrauliczne przeciwko kowadło odkręcając śrubę. Ponownie zastosować ciśnienie do zaledwie wyczuwalny opór i można włączyć uchwyt narzędzia i z powrotem bez zbyt dużego nacisku. Z kolei w śrubę i twist i wypolerować. Powtarzaj, aż dent jest całkowicie usunięte. Nie poza młotkiem lub wyrobienie jest wymagane, więc nie znaki młot do Polski się i nie trzeba reblue beczki. Po prostu szybkiej, profesjonalnej pracy który przyniesie radość do Twojego klienta i sławę i fortunę do Ciebie! (Uwaga: hydrauliczny podnośnik Dent nie usunie nicków/ubytki w stali, które mogą być spowodowane wraz z dent. Drawfiling ostrożny i polerowanie może zająć większość z nich, i rebluing będzie wymagane - który klient powinien zrozumieć.) Szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji.
2689 PLN 0 2 689,00 zł *
Powiadom o dostępności
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
Specyfikacja: Make: Universal Shotguns

Cechy

Wytwórca: Universal Shotguns Waga dostawy: 0,771kg Wysokość: 663mm Szerokość: 61mm Długość: 74mm

Szczegóły pozycji

Made in USA

Najlepszych profesjonalnych rusznikarz Dent przebijający wykonane
Cieszymy się móc udostępnić te piękne, oryginalny wzór, brytyjski wykonane hydrauliczne Raisers Dent. Dla rusznikarza, te Raisers Dent okazały się jednym z najbardziej poszukiwanych po narzędzia linii. Kilka miejsc pracy są większe wyzwanie - lub spowodować więcej troski klienta - niż usuwanie dent z nagrody shotguna. Aby móc usunąć takie szkodliwe skazy z łatwością, precyzja i doskonałość, która zapewnia to narzędzie jest satysfakcjonujące poza słowami. Narzędzie, które chcesz własny... Narzędzie, aby pielęgnować i dbać o. Nie tylko będzie to uszczęśliwiać swoich klientów, ale również okażą się to być korzystne dla Ciebie, w tym samym czasie! Faktycznie hodowca dent jest podnośnik hydrauliczny z ogromną siłą z ciśnieniem kontrolowany przez śrubę w uchwyt. Z powodu skrzydłowe najlepsze stali i do obróbki termicznej procedury stosowano w jego produkcji zapewniające łatwość konserwacji i lata bezproblemowego użytkowania. UŁATWIENIA OPERATIONSimple i łatwe do pracy. Umieść kursor narzędzia wzdłuż zewnętrznej części lufy, wyciągający małe kowadło w głowie nawet z centrum dent. Slajdów, kołnierz flush przed barrelbreech lub kaganiec (niezależnie od końca jest bliżej dent) i zablokować kołnierz mocno na miejscu. Teraz Włóż baryłkę, przynosząc kołnierz płaski z końca lufy i centrowanie kowadło w głowie bezpośrednio pod dent Dent Raiser. Delikatnie obrócić śrubę i oglądać dent wymyślić. Kiedy dent jest całkowicie górę (należy zachować ostrożność nie wybrzuszenie beczki, ponieważ narzędzie to jest tak potężny), zmniejszyć ciśnienie hydrauliczne przeciwko kowadło odkręcając śrubę. Ponownie zastosować ciśnienie do zaledwie wyczuwalny opór i można włączyć uchwyt narzędzia i z powrotem bez zbyt dużego nacisku. Z kolei w śrubę i twist i wypolerować. Powtarzaj, aż dent jest całkowicie usunięte. Nie poza młotkiem lub wyrobienie jest wymagane, więc nie znaki młot do Polski się i nie trzeba reblue beczki. Po prostu szybkiej, profesjonalnej pracy który przyniesie radość do Twojego klienta i sławę i fortunę do Ciebie! (Uwaga: hydrauliczny podnośnik Dent nie usunie nicków/ubytki w stali, które mogą być spowodowane wraz z dent. Drawfiling ostrożny i polerowanie może zająć większość z nich, i rebluing będzie wymagane - który klient powinien zrozumieć.) Szczegółowe instrukcje obsługi i konserwacji.
Dane techniczne: 22-3/8"(56,8 cm) długa 1" (2,5 cm) o średnicy drewnianą obsłużyć.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
84,00 zł * 69,00 zł - 84,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
54,00 zł * 54,00 zł - 299,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
79,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
109,00 zł * 79,00 zł - 129,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
2 429,00 zł * 2 019,00 zł - 2 429,00 zł*
Newsletter