Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

L.E. WILSON, INC. Wilson Case Mouth Uniformer - 30 degrees


Case Trimmer Uniform Deburring Tool 30 Degrees

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Wilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Więcej...

Nr produktu: 749003587 749003587
Wilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Skrzynie są trzymane w uchwytach skrzynek trymera i są trzymane prostopadle do narzędzia do gratowania. To narzędzie usuwa zadziory tylko z wnętrza ust. Narzędzie jest dostępne ze standardową fazą 45 stopni (WUD45) i fazą 30 stopni (WUD30) do stosowania z pociskami VLD. Uchwyt jest dołączony, ale można go wyjąć, aby użyć zasilacza Sinclair (WSA), dzięki czemu można zasilać operację wiertarką lub wkrętarką akumulatorową. Nie zaleca się stosowania w nowych skrzyniach.
L.E. WILSON, INC.
181 181 1 PLN
749003587
Case Trimmer Uniform Deburring Tool 30 Degrees
Numer części: UBT30 Wilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Skrzynie są trzymane w uchwytach skrzynek trymera i są trzymane prostopadle do narzędzia do gratowania. To narzędzie usuwa zadziory tylko z wnętrza ust. Narzędzie jest dostępne ze standardową fazą 45 stopni (WUD45) i fazą 30 stopni (WUD30) do stosowania z pociskami VLD. Uchwyt jest dołączony, ale można go wyjąć, aby użyć zasilacza Sinclair (WSA), dzięki czemu można zasilać operację wiertarką lub wkrętarką akumulatorową. Nie zaleca się stosowania w nowych skrzyniach.
181 PLN 0 181,00 zł *

chwilowo niedostępny

Szczegóły pozycji

Made in USAWilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Skrzynie są trzymane w uchwytach skrzynek trymera i są trzymane prostopadle do narzędzia do gratowania. To narzędzie usuwa zadziory tylko z wnętrza ust. Narzędzie jest dostępne ze standardową fazą 45 stopni (WUD45) i fazą 30 stopni (WUD30) do stosowania z pociskami VLD. Uchwyt jest dołączony, ale można go wyjąć, aby użyć zasilacza Sinclair (WSA), dzięki czemu można zasilać operację wiertarką lub wkrętarką akumulatorową. Nie zaleca się stosowania w nowych skrzyniach.
Chwilowo niedostępny w magazynie europejskim Chwilowo niedostępny w magazynie europejskim
190,00 zł *
Poprzednia cena 197,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
238,00 zł *
Poprzednia cena 275,00 zł