Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

L.E. WILSON, INC. Wilson Case Mouth Uniformer - 30 degrees


Case Trimmer Uniform Deburring Tool 30 Degrees

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Wilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Więcej...

Nr produktu: 749003587 749003587
Wilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Skrzynie są trzymane w uchwytach skrzynek trymera i są trzymane prostopadle do narzędzia do gratowania. To narzędzie usuwa zadziory tylko z wnętrza ust. Narzędzie jest dostępne ze standardową fazą 45 stopni (WUD45) i fazą 30 stopni (WUD30) do stosowania z pociskami VLD. Uchwyt jest dołączony, ale można go wyjąć, aby użyć zasilacza Sinclair (WSA), dzięki czemu można zasilać operację wiertarką lub wkrętarką akumulatorową. Nie zaleca się stosowania w nowych skrzyniach.
L.E. WILSON, INC.
171 171 1 PLN
749003587
Case Trimmer Uniform Deburring Tool 30 Degrees
Numer części: UBT30 Wilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Skrzynie są trzymane w uchwytach skrzynek trymera i są trzymane prostopadle do narzędzia do gratowania. To narzędzie usuwa zadziory tylko z wnętrza ust. Narzędzie jest dostępne ze standardową fazą 45 stopni (WUD45) i fazą 30 stopni (WUD30) do stosowania z pociskami VLD. Uchwyt jest dołączony, ale można go wyjąć, aby użyć zasilacza Sinclair (WSA), dzięki czemu można zasilać operację wiertarką lub wkrętarką akumulatorową. Nie zaleca się stosowania w nowych skrzyniach.
171 PLN 6 171,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni

Szczegóły pozycji

Made in USAWilson produkuje dwa narzędzia do usuwania zadziorów ze skrzynek do użytku w trymerze Wilson Case. Narzędzia do gratowania są montowane w łożysku noża, a każde z nich ma uchwyt w kształcie korby. Skrzynie są trzymane w uchwytach skrzynek trymera i są trzymane prostopadle do narzędzia do gratowania. To narzędzie usuwa zadziory tylko z wnętrza ust. Narzędzie jest dostępne ze standardową fazą 45 stopni (WUD45) i fazą 30 stopni (WUD30) do stosowania z pociskami VLD. Uchwyt jest dołączony, ale można go wyjąć, aby użyć zasilacza Sinclair (WSA), dzięki czemu można zasilać operację wiertarką lub wkrętarką akumulatorową. Nie zaleca się stosowania w nowych skrzyniach.
W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
159,00 zł *
Poprzednia cena 179,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
225,00 zł *
Poprzednia cena 234,00 zł