Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR/L.E. WILSON STAINLESS ULTIMATE TRIMMER


Ultimate Stainless Case Trimmer with Stand

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Legendarny L.E. Więcej...

Nr produktu: 749101020 050806110892 749101020
Legendarny L.E. Wilson Case Trimmer właśnie stał się lepszy. Wyłącznie dla Sinclair International, L.E. Trymer do skrzynek Wilson jest teraz oferowany w wersji ze stali nierdzewnej. Połączyliśmy najdokładniejszy trymer na świecie z naszą głowicą mikrometryczną Sinclair, aby stworzyć Sinclair Stainless Ultimate Trimmer. The L.E. Wilson Case Trimmer wyrównuje i przytrzymuje walizki prostopadle do noża podczas procesu przycinania. Zapewnia to praktycznie identyczną długość wykończenia dla każdego przypadku. Dokonuje się tego dzięki L.E. Unikalny system uchwytów Wilsona, który utrzymuje skrzynię za zwężeniem. Uchwyt skrzynki trymera, obudowa noża i jednostka regulacji mikrometru są ustawione w idealnej pozycji. Nie są używane piloty ani tuleje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wyniki przycinania. Teraz ze stali nierdzewnej, L.E. Wilson Trimmer został opracowany z myślą o trwałości przez cały okres użytkowania. Nasza głowica mikrometryczna Sinclair umożliwia przeładowywaczowi łatwą regulację długości przycinania w krokach co 0,001 "przy długości regulacji większej niż 2". Nasz mikrometr odczytuje „rzeczywistą” długość walizki, dzięki czemu jest najbardziej przyjemnym w użyciu mikrometrem. Określ długość przycinania, wybierz dokładną długość na mikrometrze i jesteś gotowy - to takie proste. Mikrometr ma wyraźne, łatwe do odczytania ryciny i może zostać zablokowany na miejscu po ustawieniu. Z łatwością pomieści skrzynie od 22 Hornet do 416 Rigby. W przypadku przycinania skrzynek krótszych niż 1,3 ”, takich jak futerały pistoletowe, konieczne jest użycie elementu dystansowego (# 749-002-094). Uzupełnieniem Sinclair Stainless Ultimate Trimmer jest nasz stojak montażowy Sinclair z zaciskiem płetwy rekina. Ten system ułatwia pracę przy montażu i demontażu uchwytu skrzynki trymera w płynnym ruchu „wahacza”. Zacisk przycinarki Shark Fin mocno przytwierdza główkę obudowy do głowicy regulacyjnej mikrometru, zapewniając szybkie i dokładne przycinanie bez drgań. * Uchwyty skrzynek przycinarek i akcesoria są sprzedawane osobno.
991 991 1 PLN
749101020
Ultimate Stainless Case Trimmer with Stand 050806110892 Legendarny L.E. Wilson Case Trimmer właśnie stał się lepszy. Wyłącznie dla Sinclair International, L.E. Trymer do skrzynek Wilson jest teraz oferowany w wersji ze stali nierdzewnej. Połączyliśmy najdokładniejszy trymer na świecie z naszą głowicą mikrometryczną Sinclair, aby stworzyć Sinclair Stainless Ultimate Trimmer. The L.E. Wilson Case Trimmer wyrównuje i przytrzymuje walizki prostopadle do noża podczas procesu przycinania. Zapewnia to praktycznie identyczną długość wykończenia dla każdego przypadku. Dokonuje się tego dzięki L.E. Unikalny system uchwytów Wilsona, który utrzymuje skrzynię za zwężeniem. Uchwyt skrzynki trymera, obudowa noża i jednostka regulacji mikrometru są ustawione w idealnej pozycji. Nie są używane piloty ani tuleje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wyniki przycinania. Teraz ze stali nierdzewnej, L.E. Wilson Trimmer został opracowany z myślą o trwałości przez cały okres użytkowania. Nasza głowica mikrometryczna Sinclair umożliwia przeładowywaczowi łatwą regulację długości przycinania w krokach co 0,001 "przy długości regulacji większej niż 2". Nasz mikrometr odczytuje „rzeczywistą” długość walizki, dzięki czemu jest najbardziej przyjemnym w użyciu mikrometrem. Określ długość przycinania, wybierz dokładną długość na mikrometrze i jesteś gotowy - to takie proste. Mikrometr ma wyraźne, łatwe do odczytania ryciny i może zostać zablokowany na miejscu po ustawieniu. Z łatwością pomieści skrzynie od 22 Hornet do 416 Rigby. W przypadku przycinania skrzynek krótszych niż 1,3 ”, takich jak futerały pistoletowe, konieczne jest użycie elementu dystansowego (# 749-002-094). Uzupełnieniem Sinclair Stainless Ultimate Trimmer jest nasz stojak montażowy Sinclair z zaciskiem płetwy rekina. Ten system ułatwia pracę przy montażu i demontażu uchwytu skrzynki trymera w płynnym ruchu „wahacza”. Zacisk przycinarki Shark Fin mocno przytwierdza główkę obudowy do głowicy regulacyjnej mikrometru, zapewniając szybkie i dokładne przycinanie bez drgań. * Uchwyty skrzynek przycinarek i akcesoria są sprzedawane osobno.
991 PLN 69 991,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni

Szczegóły pozycji

Made in USALegendarny L.E. Wilson Case Trimmer właśnie stał się lepszy. Wyłącznie dla Sinclair International, L.E. Trymer do skrzynek Wilson jest teraz oferowany w wersji ze stali nierdzewnej. Połączyliśmy najdokładniejszy trymer na świecie z naszą głowicą mikrometryczną Sinclair, aby stworzyć Sinclair Stainless Ultimate Trimmer. The L.E. Wilson Case Trimmer wyrównuje i przytrzymuje walizki prostopadle do noża podczas procesu przycinania. Zapewnia to praktycznie identyczną długość wykończenia dla każdego przypadku. Dokonuje się tego dzięki L.E. Unikalny system uchwytów Wilsona, który utrzymuje skrzynię za zwężeniem. Uchwyt skrzynki trymera, obudowa noża i jednostka regulacji mikrometru są ustawione w idealnej pozycji. Nie są używane piloty ani tuleje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na wyniki przycinania. Teraz ze stali nierdzewnej, L.E. Wilson Trimmer został opracowany z myślą o trwałości przez cały okres użytkowania. Nasza głowica mikrometryczna Sinclair umożliwia przeładowywaczowi łatwą regulację długości przycinania w krokach co 0,001 "przy długości regulacji większej niż 2". Nasz mikrometr odczytuje „rzeczywistą” długość walizki, dzięki czemu jest najbardziej przyjemnym w użyciu mikrometrem. Określ długość przycinania, wybierz dokładną długość na mikrometrze i jesteś gotowy - to takie proste. Mikrometr ma wyraźne, łatwe do odczytania ryciny i może zostać zablokowany na miejscu po ustawieniu. Z łatwością pomieści skrzynie od 22 Hornet do 416 Rigby. W przypadku przycinania skrzynek krótszych niż 1,3 ”, takich jak futerały pistoletowe, konieczne jest użycie elementu dystansowego (# 749-002-094). Uzupełnieniem Sinclair Stainless Ultimate Trimmer jest nasz stojak montażowy Sinclair z zaciskiem płetwy rekina. Ten system ułatwia pracę przy montażu i demontażu uchwytu skrzynki trymera w płynnym ruchu „wahacza”. Zacisk przycinarki Shark Fin mocno przytwierdza główkę obudowy do głowicy regulacyjnej mikrometru, zapewniając szybkie i dokładne przycinanie bez drgań. * Uchwyty skrzynek przycinarek i akcesoria są sprzedawane osobno.
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
76,00 zł * 69,00 zł - 116,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
37,00 zł * 37,00 zł - 340,00 zł*