Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

LUCAS OIL PRODUCTS APPLICATOR


LUCAS OIL PRODUCTS APPLICATOR 3 PACK

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Butelka z aplikatorem oleju Lucas to ta sama najwyższej jakości amerykańska butelka 1 uncji, którą Lucas Oil stosuje do naszego oleju do kołowrotków i oleju do pistoletu Extreme Duty, ale sprzedawany jako pusty. Wielu klientów kupuje większą butelkę oleju, ale przekonuje się, że standardowy blat obrotowy lub obrotowy nie nadaje się idealnie do precyzyjnego zastosowania. Więcej...

Nr produktu: 100016014 100016014
Butelka z aplikatorem oleju Lucas to ta sama najwyższej jakości amerykańska butelka 1 uncji, którą Lucas Oil stosuje do naszego oleju do kołowrotków i oleju do pistoletu Extreme Duty, ale sprzedawany jako pusty. Wielu klientów kupuje większą butelkę oleju, ale przekonuje się, że standardowy blat obrotowy lub obrotowy nie nadaje się idealnie do precyzyjnego zastosowania. Butelka z aplikatorem oleju Lucas rozwiązuje ten problem dzięki precyzyjnemu aplikatorowi igłowemu do aplikacji jednopunktowych, pozwalając na umieszczenie odpowiedniej ilości smarów, rozpuszczalników lub innych płynów w trudno dostępnych miejscach. Wytrzymałą metalową igłę można odkręcić z nasadki, aby ułatwić czyszczenie. Rozmiar jest idealny do skrzynki na narzędzia lub torby z zasięgiem, a szczelne uszczelnienie z gumowymi nasadkami utrzymuje zawartość w środku. Przezroczysta etykieta pozwala zobaczyć, co znajduje się w butelce i zawiera puste miejsce na oznaczenie zawartości.
118 118 1 PLN
100016014
LUCAS OIL PRODUCTS APPLICATOR 3 PACK
Numer części: 10879 Butelka z aplikatorem oleju Lucas to ta sama najwyższej jakości amerykańska butelka 1 uncji, którą Lucas Oil stosuje do naszego oleju do kołowrotków i oleju do pistoletu Extreme Duty, ale sprzedawany jako pusty. Wielu klientów kupuje większą butelkę oleju, ale przekonuje się, że standardowy blat obrotowy lub obrotowy nie nadaje się idealnie do precyzyjnego zastosowania. Butelka z aplikatorem oleju Lucas rozwiązuje ten problem dzięki precyzyjnemu aplikatorowi igłowemu do aplikacji jednopunktowych, pozwalając na umieszczenie odpowiedniej ilości smarów, rozpuszczalników lub innych płynów w trudno dostępnych miejscach. Wytrzymałą metalową igłę można odkręcić z nasadki, aby ułatwić czyszczenie. Rozmiar jest idealny do skrzynki na narzędzia lub torby z zasięgiem, a szczelne uszczelnienie z gumowymi nasadkami utrzymuje zawartość w środku. Przezroczysta etykieta pozwala zobaczyć, co znajduje się w butelce i zawiera puste miejsce na oznaczenie zawartości.
118 PLN 32 118,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Size: 1 oz

Cechy

Rozmiar: 1 oz Wysokość: 32mm Szerokość: 76mm Długość: 127mm

Szczegóły pozycji

Made in USAButelka z aplikatorem oleju Lucas to ta sama najwyższej jakości amerykańska butelka 1 uncji, którą Lucas Oil stosuje do naszego oleju do kołowrotków i oleju do pistoletu Extreme Duty, ale sprzedawany jako pusty. Wielu klientów kupuje większą butelkę oleju, ale przekonuje się, że standardowy blat obrotowy lub obrotowy nie nadaje się idealnie do precyzyjnego zastosowania. Butelka z aplikatorem oleju Lucas rozwiązuje ten problem dzięki precyzyjnemu aplikatorowi igłowemu do aplikacji jednopunktowych, pozwalając na umieszczenie odpowiedniej ilości smarów, rozpuszczalników lub innych płynów w trudno dostępnych miejscach. Wytrzymałą metalową igłę można odkręcić z nasadki, aby ułatwić czyszczenie. Rozmiar jest idealny do skrzynki na narzędzia lub torby z zasięgiem, a szczelne uszczelnienie z gumowymi nasadkami utrzymuje zawartość w środku. Przezroczysta etykieta pozwala zobaczyć, co znajduje się w butelce i zawiera puste miejsce na oznaczenie zawartości.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
97,00 zł * 64,00 zł - 126,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
271,00 zł * 57,00 zł - 1 605,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
294,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
52,00 zł * 51,00 zł - 58,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
266,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
124,00 zł * 124,00 zł - 813,00 zł*
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
218,00 zł * 164,00 zł - 218,00 zł*
Newsletter