Cechy
- Odmiana matryc:
Bushing Neck Sizing Die
- Średnica wewnętrzna:
6.73mm
- Waga dostawy: 0,02kg
- Wysokość wysyłki: 60mm
- Szerokość wysyłki: 25mm
- Długość wysyłki: 50mm
Nr produktu: EU2008717
Nr prod.: 3000240-6,73
Adapter do rozmiaru szyjki Triebel - do wymiany w narzędziach do rozmiaru szyjki Triebel. Specyfikacje Średnica (wewnętrzna): 6.73mmKaliber: 6 XCŚrednica (zewnętrzna): 12.7mm
Zostanie zakupiony od dostawcy po złożeniu zamówienia
Czas dostawy ok. 4-12 tygodnie
Wkładki do kalibracji Triebel to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce wymienić wkładki w narzędziach do kalibrowania szyjki Triebel. Oferują one precyzyjne dopasowanie i niezawodność w użyciu.
Wybierz wkładki do kalibracji Triebel, aby zapewnić sobie najwyższą jakość i precyzję w pracy z narzędziami do kalibrowania. Idealne dla pasjonatów strzelectwa oraz profesjonalnych rusznikarzy.
Bushing Neck Sizing Die
6.73mm
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.