Cechy
- Nabój:
223 Remington
- Odmiana matryc:
Seating Die
- Skręt:
7/8''
- Waga dostawy: 0,4kg
- Wysokość wysyłki: 43mm
- Szerokość wysyłki: 43mm
- Długość wysyłki: 135mm
Nr produktu: EU2008154
Nr prod.: 3067605
BR-Seater to twój niezawodny partner w osiąganiu najwyższej precyzji przy osadzaniu pocisków meczowych, lub gdy chodzi o "wychylenie pocisku", gdzie nie ma miejsca na kompromis. Dzięki prowadnicy, która jest modelowana jak komora nabojowa, łuska nabojowa otrzyma doskonałe prowadzenie osiowe podczas operacji osadzania. Również pocisk będzie prowadzony w tym samym procesie. To zapewnia doskonałą współosiowość. Oczywiście, głowica osadzająca jest wymienna. Oferowane są różne typy głowic osadzających. Wybór odpowiedniej głowicy osadzającej dla używanego pocisku często znacząco poprawia współosiowość. Specyfikacje: Gwint: 7/8'' Więcej instrukcji oraz pomoc w wyborze akcesoriów i części zamiennych znajdziesz w instrukcji obsługi. >Instrukcję można znaleźć tutajZamówione ponownie, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu europejskiego.
BR-Seater to twój niezawodny partner w osiąganiu najwyższej precyzji podczas osadzania pocisków meczowych, szczególnie w przypadku, gdy liczy się "bieg pocisku", a kompromisy nie wchodzą w grę.
Dzięki tulei prowadzącej, która jest modelowana na wzór komory nabojowej, łuska nabojowa otrzymuje doskonałe prowadzenie osiowe podczas operacji osadzania. Również pocisk będzie prowadzony w tym samym procesie, co zapewnia doskonałą współosiowość.
Oczywiście, głowica osadzająca jest wymienna. Oferowane są różne typy głowic osadzających. Wybór odpowiedniej głowicy do używanego pocisku często znacznie poprawia współosiowość.
Więcej instrukcji oraz pomoc w doborze akcesoriów i części zamiennych znajdziesz w instrukcji obsługi.
Instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.
223 Remington
Seating Die
7/8''
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.