Cechy
- Waga dostawy: 0,088kg
- Wysokość wysyłki: 241mm
- Szerokość wysyłki: 70mm
- Długość wysyłki: 64mm
Nr produktu: 100030848
Nr prod.: TOPSTPWG
Pokrywa TopStop została zaprojektowana do łatwego zakupu na większości górnych receiverów AR15 lub M4, gdy są one odłączone od dolnego receivera. TopStop całkowicie uszczelnia górny receiver, zapobiegając przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza oraz na zewnątrz, a także uniemożliwia wysunięcie się grupy suwadła oraz rączki zamka podczas poruszania górnym receiverem. TopStop wykonana jest z niezwykle wytrzymałego polimeru, który jest odporny na większość rozpuszczalników i chemikaliów. Produkt ten idealnie nadaje się do przechowywania lub transportowania zapasowych górnych receiverów, szczególnie w torbach o niskim profilu, gdzie karabin musi być rozłożony, aby się zmieścić.Pokrywa TopStop została zaprojektowana, aby łatwo mocować się na większości górnych receiverów AR15 lub M4, gdy są one odłączone od dolnego receivera. Pokrywa TopStop całkowicie uszczelnia górny receiver, zapobiegając przedostawaniu się zanieczyszczeń oraz utrzymując zespół suwadła i rączkę przeładowania w miejscu, gdy górny receiver jest przemieszczany.
Wykonana z niezwykle wytrzymałego polimeru, pokrywa TopStop jest odporna na większość rozpuszczalników i chemikaliów. Ten produkt jest idealny do przechowywania lub transportowania zapasowych górnych receiverów, szczególnie w torbach o niskim profilu, gdzie broń musi być rozłożona, aby się zmieścić.
Wybierz pokrywę TopStop i zapewnij swojemu górnemu receiverowi AR15 najlepszą ochronę!
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.