Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

JOHN HINNANT THE COMPLETE ILLUSTRATED GUIDE TO PRECISION RIFLE BARREL FITTING


The Complete Illustrated Guide to Precision Rifle Fitting

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): John L. Hinnant. Więcej...

Nr produktu: 404100000 404100000
John L. Hinnant. 8½ „x 11”. Zmienione wydanie trzecie, 304 strony. Zadaszony. Nie jest to wyszukane, ale bardzo dobrze zilustrowana, dobrze napisana, dogłębna analiza, która zapewnia zarówno zaawansowanym, jak i początkującym studentom kompletną i pouczającą instrukcję obsługi. Obejmuje dosłownie każdy aspekt obracania, komorowania i dopasowywania luf w karabinach śrubowych, w tym prawidłowe ustawienie tokarki, wytwarzanie i ostrzenie narzędzi, gwintowanie, komorowanie, koronowanie, napawanie, a także właściwe użytkowanie i dbanie o rozwiertaki. Dodatkowa sekcja poświęcona jest 39 stronom na schemat działania.
260 260 1 PLN
Sale
404100000
The Complete Illustrated Guide to Precision Rifle Fitting John L. Hinnant. 8½ „x 11”. Zmienione wydanie trzecie, 304 strony. Zadaszony. Nie jest to wyszukane, ale bardzo dobrze zilustrowana, dobrze napisana, dogłębna analiza, która zapewnia zarówno zaawansowanym, jak i początkującym studentom kompletną i pouczającą instrukcję obsługi. Obejmuje dosłownie każdy aspekt obracania, komorowania i dopasowywania luf w karabinach śrubowych, w tym prawidłowe ustawienie tokarki, wytwarzanie i ostrzenie narzędzi, gwintowanie, komorowanie, koronowanie, napawanie, a także właściwe użytkowanie i dbanie o rozwiertaki. Dodatkowa sekcja poświęcona jest 39 stronom na schemat działania.
253 PLN 6 253,00 zł * 260,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Firearm: Rifle Skill Level: Amateur Style: Gunsmithing

Cechy

Poziom umiejętności: Amateur Rodzaj broni: Rifle Styl: Gunsmithing

Szczegóły pozycji

Made in USAJohn L. Hinnant. 8½ „x 11”. Zmienione wydanie trzecie, 304 strony. Zadaszony. Nie jest to wyszukane, ale bardzo dobrze zilustrowana, dobrze napisana, dogłębna analiza, która zapewnia zarówno zaawansowanym, jak i początkującym studentom kompletną i pouczającą instrukcję obsługi. Obejmuje dosłownie każdy aspekt obracania, komorowania i dopasowywania luf w karabinach śrubowych, w tym prawidłowe ustawienie tokarki, wytwarzanie i ostrzenie narzędzi, gwintowanie, komorowanie, koronowanie, napawanie, a także właściwe użytkowanie i dbanie o rozwiertaki. Dodatkowa sekcja poświęcona jest 39 stronom na schemat działania.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
374,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
39,00 zł *