Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR INTERNATIONAL STAINLESS STEEL MEDIA


Stainless Steel Media, 5 lbs.

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): 5 funtów z ciężko pracujących materiałów ze stali nierdzewnej, które z łatwością czyścą najbardziej zmatowione obudowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - w tym kieszenie podkładu - bez szkody dla mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nigdy nie wymagają odnawiania, tak jak media organiczne poddane działaniu. Więcej...

Nr produktu: 749012602 749012602
5 funtów z ciężko pracujących materiałów ze stali nierdzewnej, które z łatwością czyścą najbardziej zmatowione obudowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - w tym kieszenie podkładu - bez szkody dla mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nigdy nie wymagają odnawiania, tak jak media organiczne poddane działaniu. Do mokrego suszenia nie suszyć w suszarce. Nie do użytku w bębnach wibracyjnych.
SINCLAIR INTERNATIONAL
313 313 1 PLN
Sale
749012602
Stainless Steel Media, 5 lbs.
Numer części: 5BAG265X040 5 funtów z ciężko pracujących materiałów ze stali nierdzewnej, które z łatwością czyścą najbardziej zmatowione obudowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - w tym kieszenie podkładu - bez szkody dla mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nigdy nie wymagają odnawiania, tak jak media organiczne poddane działaniu. Do mokrego suszenia nie suszyć w suszarce. Nie do użytku w bębnach wibracyjnych.
304 PLN 35 304,00 zł * 313,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Style: Stainless Steel Media Weight: 5.0 lbs

Cechy

Styl: Stainless Steel Media Waga lufy: 5.0 lbs

Szczegóły pozycji

Made in USA5 funtów z ciężko pracujących materiałów ze stali nierdzewnej, które z łatwością czyścą najbardziej zmatowione obudowy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - w tym kieszenie podkładu - bez szkody dla mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nigdy nie wymagają odnawiania, tak jak media organiczne poddane działaniu. Do mokrego suszenia nie suszyć w suszarce. Nie do użytku w bębnach wibracyjnych.
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
103,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
162,00 zł *