Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR INTERNATIONAL
STAINLESS STEEL MEDIA

749012602
5 funtów wydajnych mediów polerskich ze stali nierdzewnej, które łatwo czyści nawet najbardziej zatarte łuski, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - łącznie z kieszeniami na spłonki - nie uszkadzając mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nie wymagają odnawiania jak organiczne media przetworzone. Do użytku z mokrym polerowaniem, nie stosować do suchego polerowania. Nie nadają się do użycia w wirówkach wibracyjnych.
269 269 1 PLN
Nr produktu: 749012602
SINCLAIR INTERNATIONAL STAINLESS STEEL MEDIA, 5 LBS.
Numer części: 5BAG265X040 5 funtów wydajnych mediów polerskich ze stali nierdzewnej, które łatwo czyści nawet najbardziej zatarte łuski, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - łącznie z kieszeniami na spłonki - nie uszkadzając mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nie wymagają odnawiania jak organiczne media przetworzone. Do użytku z mokrym polerowaniem, nie stosować do suchego polerowania. Nie nadają się do użycia w wirówkach wibracyjnych.
269 PLN 11 269,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Style: Stainless Steel Media Weight: 5.0 lbs

Cechy

Styl: Stainless Steel Media Waga lufy: 5.0 lbs Waga dostawy: 2,291kg Wysokość wysyłki: 84mm Szerokość wysyłki: 86mm Długość wysyłki: 196mm

Szczegóły pozycji

Made in USA5 funtów wydajnych mediów polerskich ze stali nierdzewnej, które łatwo czyści nawet najbardziej zatarte łuski, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - łącznie z kieszeniami na spłonki - nie uszkadzając mosiądzu. Media ze stali nierdzewnej nigdy się nie zużywają i nie wymagają odnawiania jak organiczne media przetworzone. Do użytku z mokrym polerowaniem, nie stosować do suchego polerowania. Nie nadają się do użycia w wirówkach wibracyjnych.
Newsletter