Cechy
- Nabój:
6 mm ARC
- Odmiana matryc:
Bullet Seating Die
- Waga dostawy: 0,227kg
- Wysokość wysyłki: 51mm
- Szerokość wysyłki: 51mm
- Długość wysyłki: 152mm
- UPC: 815145027610
Nr produktu: 749014787
Nr prod.: S6M-ARC
815145027610 Narzędzie L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Dies, jak sama nazwa wskazuje, zawiera szereg funkcji, które zapewniają, że osoby zajmujące się ponownym ładowaniem mają narzędzie gwarantujące dokładne głębokości osadzania pocisków. Wykonane z trwałej stali nierdzewnej, mikrometr na górze używa skali w przyrostach 0,001”. Główne regulacje dokonuje się za pomocą nakrętki z gwintem. Narzędzie L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Die, dzięki swojej solidnej konstrukcji i łatwej konfiguracji, zapewnia właścicielom jedno z najbardziej precyzyjnych narzędzi do osadzania pocisków dostępnych obecnie na rynku. Inną zaletą Arbor Seaters jest to, że możesz ładować swoje pociski długie i zabrać prasę oraz narzędzie ze sobą na strzelnicę, aby przetestować głębokość osadzania, co oszczędza wiele podróży na strzelnicę! **Do użycia z prasą Arbor**Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Die L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater to narzędzie, które zapewnia reloaderom doskonałą kontrolę nad głębokością osadzania pocisków. Dzięki swoim funkcjom, to urządzenie gwarantuje dokładność i wygodę w użytkowaniu.
Die L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater, dzięki solidnej konstrukcji i łatwej w użyciu konfiguracji, zapewnia właścicielom jedno z najbardziej precyzyjnych narzędzi do osadzania pocisków dostępnych na rynku. Dodatkową zaletą Arbor Seaters jest możliwość załadowania pocisków na długo i zabrania Prasy oraz Died do strzelnicy w celu przetestowania głębokości osadzania, co pozwala zaoszczędzić wiele podróży na strzelnicę!
Uwaga: Narzędzie należy używać z Arbor Press.
6 mm ARC
Bullet Seating Die
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.