Cechy
- Kolor: Black
- Materiał: Metal
- Nabój: 308 Winchester
- Pojemność: 5-Round
- Typ zamka: Short
- Waga dostawy: 0,16kg
- Wysokość wysyłki: 100mm
- Szerokość wysyłki: 30mm
- Długość wysyłki: 150mm
- UPC: 723905910785
Nr produktu: EU2004315
Nr prod.: 102014-BLK
723905910785 Magazynki metalowe MDT w standardzie AICS są produkowane z wysokiej wytrzymałości stali, wykończone azotkiem i pokryte Cerakote Elite dla maksymalnej trwałości i wydajności. Magazynki do krótkiego działania są dostępne dla nabojów .308 Win oraz 6.5 Creedmoor i występują w pojemnościach 5, 10 i 12 nabojów. Magazynki oparte na .308 są dostępne z lub bez przedniej płyty mocującej. Bez płyty mocującej uzyskujesz dłuższą długość COL (2.960" vs 2.870"), ale mogą wymagać modyfikacji rampy podawania w odbiorniku. Sprawdź, czy twoje działanie będzie w stanie podać naboje o długości 2.960", lub dokonaj modyfikacji, jeśli chcesz używać magazynków bez płyt mocujących.Magazynki metalowe MDT w standardzie AICS są produkowane z wysokiej jakości stali, wykończone azotem i pokryte powłoką Cerakote Elite, co zapewnia im maksymalną trwałość i wydajność. Magazynki krótkiego działania są dostępne dla nabojów .308 Win oraz 6.5 Creedmoor i oferowane są w pojemnościach 5, 10 oraz 12 nabojów.
Magazynki oparte na kalibrze .308 są dostępne z lub bez przedniej płyty wiążącej. Bez płyty wiążącej uzyskasz dłuższą długość COL (2.960" vs 2.870"), ale mogą wymagać modyfikacji rampy podawania w odbiorniku. Upewnij się, że Twoje działanie będzie w stanie podać naboje o długości 2.960", lub dokonaj modyfikacji, jeśli chcesz używać magazynków bez płyt wiążących.
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.