Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

MAGPUL M-LOK BIPOD MOUNT


MAGPUL M-LOK BIPOD MOUNT

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Mocowanie do dwójnogów Magpul M-LOK umożliwia montaż dwójnogów przy użyciu wzoru mocowania w stylu Harrisa. Uchwyt do dwójnogu M-LOK oferuje niskoprofilowe, solidne i eleganckie rozwiązanie do montażu najpopularniejszych dwójnogów na rynku. Więcej...

Nr produktu: 100016152 873750004488 100016152
Mocowanie do dwójnogów Magpul M-LOK umożliwia montaż dwójnogów przy użyciu wzoru mocowania w stylu Harrisa. Uchwyt do dwójnogu M-LOK oferuje niskoprofilowe, solidne i eleganckie rozwiązanie do montażu najpopularniejszych dwójnogów na rynku. Wykorzystując właściwości bezpośredniego połączenia systemu M-LOK, dwójnóg znajduje się bliżej powierzchni montażowej niż tradycyjne mocowania dwójnóg M1913, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie dla dwójnogu pod względem siły i stabilności. Uchwyt do dwójnogu jest również kompatybilny z innymi akcesoriami, które mocują się do tradycyjnych kołków do zawiesi. Wykonany z anodowanego aluminium Mil-Spec, dwójnóg M-LOK. Mocowanie ma fazowane końce i rogi, aby zmniejszyć ostre krawędzie i zapobiec zaczepianiu. W komplecie cały sprzęt niezbędny do przymocowania bezpośrednio do powierzchni M-LOK. Maksymalna długość całkowita 2,33 ”Made in U.S.A.
189 189 1 PLN
Sale
100016152
MAGPUL M-LOK BIPOD MOUNT
Numer części: MAG609BLK 873750004488 Mocowanie do dwójnogów Magpul M-LOK umożliwia montaż dwójnogów przy użyciu wzoru mocowania w stylu Harrisa. Uchwyt do dwójnogu M-LOK oferuje niskoprofilowe, solidne i eleganckie rozwiązanie do montażu najpopularniejszych dwójnogów na rynku. Wykorzystując właściwości bezpośredniego połączenia systemu M-LOK, dwójnóg znajduje się bliżej powierzchni montażowej niż tradycyjne mocowania dwójnóg M1913, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie dla dwójnogu pod względem siły i stabilności. Uchwyt do dwójnogu jest również kompatybilny z innymi akcesoriami, które mocują się do tradycyjnych kołków do zawiesi. Wykonany z anodowanego aluminium Mil-Spec, dwójnóg M-LOK. Mocowanie ma fazowane końce i rogi, aby zmniejszyć ostre krawędzie i zapobiec zaczepianiu. W komplecie cały sprzęt niezbędny do przymocowania bezpośrednio do powierzchni M-LOK. Maksymalna długość całkowita 2,33 ”Made in U.S.A.
180 PLN 183 180,00 zł * 189,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Application: Swivel Stud Mount Attachment: M-LOK

Cechy

Application: Swivel Stud Mount Oprzyrządowanie: M-LOK Wysokość: 25mm Szerokość: 51mm Długość: 152mm

Szczegóły pozycji

Made in USAMocowanie do dwójnogów Magpul M-LOK umożliwia montaż dwójnogów przy użyciu wzoru mocowania w stylu Harrisa. Uchwyt do dwójnogu M-LOK oferuje niskoprofilowe, solidne i eleganckie rozwiązanie do montażu najpopularniejszych dwójnogów na rynku. Wykorzystując właściwości bezpośredniego połączenia systemu M-LOK, dwójnóg znajduje się bliżej powierzchni montażowej niż tradycyjne mocowania dwójnóg M1913, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie dla dwójnogu pod względem siły i stabilności. Uchwyt do dwójnogu jest również kompatybilny z innymi akcesoriami, które mocują się do tradycyjnych kołków do zawiesi. Wykonany z anodowanego aluminium Mil-Spec, dwójnóg M-LOK. Mocowanie ma fazowane końce i rogi, aby zmniejszyć ostre krawędzie i zapobiec zaczepianiu. W komplecie cały sprzęt niezbędny do przymocowania bezpośrednio do powierzchni M-LOK. Maksymalna długość całkowita 2,33 ”Made in U.S.A.
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
50,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
41,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
456,00 zł * 426,00 zł - 456,00 zł*
Newsletter