Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

RATIGANS ACCURACY
EXTREME RIFLE ACCURACY BY MIKE RATIGAN

749005151
Ta książka dotyczy strzelania Benchrest autorstwa jednego z najlepszych obecnie strzelców benchrestowych na świecie. Mike ukończył tę książkę w 2007 roku, a następnie zdobył tytuł indywidualnego mistrza na 9. Mistrzostwach Świata w Benchreście i poprowadził amerykańskie drużyny czteroosobowe do zajęcia miejsc 1,2,3 w konkurencji drużynowej. Mike strzela na dystansach 100, 200 i 300 jardów w konkurencji grupowej benchrest i omawia wszystkie aspekty tej dyscypliny w swoim tekście. Strzelcy wszelkiego typu, w tym łowcy szkodników, strzelcy wysokiej mocy oraz ci, którzy po prostu uwielbiają precyzyjne karabiny, wiele wyniosą z tej książki. Trzydzieści rozdziałów omawia wybór sprzętu, pociski, odczytywanie wiatru i flag wiatrowych, techniki strzeleckie na ławce, kolby, spusty, lufy, zamki oraz tematy rzadko poruszane gdzie indziej. Aktywni zawodnicy znajdą wiele wskazówek i perełek, które mogą pomóc im rozwiązać problem lub pozbyć się złego nawyku. Wielu czytelników zainteresuje szczegółowy opis formatów zawodów. To najbardziej aktualna książka o strzelaniu benchrestowym i możliwe, że najlepsza, jaka kiedykolwiek została napisana. 368 stron, miękka okładka, format 7 x 10 cali z licznymi zdjęciami.
279 279 1 PLN
Nr produktu: 749005151
RATIGANS ACCURACY EXTREME RIFLE ACCURACY BY MIKE RATIGAN
Numer części: EXTREMERIFLEA Ta książka dotyczy strzelania Benchrest autorstwa jednego z najlepszych obecnie strzelców benchrestowych na świecie. Mike ukończył tę książkę w 2007 roku, a następnie zdobył tytuł indywidualnego mistrza na 9. Mistrzostwach Świata w Benchreście i poprowadził amerykańskie drużyny czteroosobowe do zajęcia miejsc 1,2,3 w konkurencji drużynowej. Mike strzela na dystansach 100, 200 i 300 jardów w konkurencji grupowej benchrest i omawia wszystkie aspekty tej dyscypliny w swoim tekście. Strzelcy wszelkiego typu, w tym łowcy szkodników, strzelcy wysokiej mocy oraz ci, którzy po prostu uwielbiają precyzyjne karabiny, wiele wyniosą z tej książki. Trzydzieści rozdziałów omawia wybór sprzętu, pociski, odczytywanie wiatru i flag wiatrowych, techniki strzeleckie na ławce, kolby, spusty, lufy, zamki oraz tematy rzadko poruszane gdzie indziej. Aktywni zawodnicy znajdą wiele wskazówek i perełek, które mogą pomóc im rozwiązać problem lub pozbyć się złego nawyku. Wielu czytelników zainteresuje szczegółowy opis formatów zawodów. To najbardziej aktualna książka o strzelaniu benchrestowym i możliwe, że najlepsza, jaka kiedykolwiek została napisana. 368 stron, miękka okładka, format 7 x 10 cali z licznymi zdjęciami.
279 PLN 14 279,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Firearm: Rifle Skill Level: Amateur Style: Reference Guide

Cechy

Poziom umiejętności: Amateur Rodzaj broni: Rifle Styl: Reference Guide Waga dostawy: 0,816kg Wysokość wysyłki: 196mm Szerokość wysyłki: 25mm Długość wysyłki: 178mm

Szczegóły pozycji

Made in USATa książka dotyczy strzelania Benchrest autorstwa jednego z najlepszych obecnie strzelców benchrestowych na świecie. Mike ukończył tę książkę w 2007 roku, a następnie zdobył tytuł indywidualnego mistrza na 9. Mistrzostwach Świata w Benchreście i poprowadził amerykańskie drużyny czteroosobowe do zajęcia miejsc 1,2,3 w konkurencji drużynowej. Mike strzela na dystansach 100, 200 i 300 jardów w konkurencji grupowej benchrest i omawia wszystkie aspekty tej dyscypliny w swoim tekście. Strzelcy wszelkiego typu, w tym łowcy szkodników, strzelcy wysokiej mocy oraz ci, którzy po prostu uwielbiają precyzyjne karabiny, wiele wyniosą z tej książki. Trzydzieści rozdziałów omawia wybór sprzętu, pociski, odczytywanie wiatru i flag wiatrowych, techniki strzeleckie na ławce, kolby, spusty, lufy, zamki oraz tematy rzadko poruszane gdzie indziej. Aktywni zawodnicy znajdą wiele wskazówek i perełek, które mogą pomóc im rozwiązać problem lub pozbyć się złego nawyku. Wielu czytelników zainteresuje szczegółowy opis formatów zawodów. To najbardziej aktualna książka o strzelaniu benchrestowym i możliwe, że najlepsza, jaka kiedykolwiek została napisana. 368 stron, miękka okładka, format 7 x 10 cali z licznymi zdjęciami.
Newsletter