Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

FORSTER PRODUCTS, INC.
CO-AX RELOADING PRESS

757253002687 749008316
Nie ma potrzeby komplikowania procesu ładowania amunicji, prasa Forster Co-Ax zachowuje prostotę przy jednoczesnym dostarczaniu słynnej precyzji Forster. Prasa do ładowania Forster Co-Ax posiada kilka unikatowych cech, które czynią ją naprawdę wyjątkową. Co-Ax oferuje system szybkiej wymiany matryc - Snap-in i Snap-out. Możesz faktycznie zmienić matrycę z rozmiaru na matrycę do osadzania pocisków w zaledwie dwie sekundy! Posiada pozytywny system zbierania zużytych spłonek, który przepuszcza wszystkie zużyte spłonki i brudny węgiel przez rurkę do pojemnika. To pomaga utrzymać wszystkie pracujące części wolne od brudu i ścierających się materiałów. Podwójne pływające pręty prowadzące pomagają zapewnić idealne wyrównanie. Trzykrotnie większa przewaga mechaniczna niż w zwykłej prasie typu „C”. Zapewnia doskonałe wyrównanie matrycy i łuski, ponieważ szczęki uchwytu na łuskę są zaprojektowane tak, aby pływały razem z matrycą. Dwuręczny projekt, brak wsporników ramy lub wahających się ramion do spłonek, które mogłyby przeszkadzać lub powodować przeszkody. Unikatowe górne urządzenie do osadzania spłonek zapewnia, że spłonki będą osadzane prosto. Dostarczane z szczękami „S”. Trzyma obręcze od .343” do .422” oraz .468” do .562”
2459 2459 1 PLN
Nr produktu: 749008316
FORSTER PRODUCTS, INC. CO-AX PRESS WITH "S" JAWS, MODEL B5
Numer części: 028271 757253002687 Nie ma potrzeby komplikowania procesu ładowania amunicji, prasa Forster Co-Ax zachowuje prostotę przy jednoczesnym dostarczaniu słynnej precyzji Forster. Prasa do ładowania Forster Co-Ax posiada kilka unikatowych cech, które czynią ją naprawdę wyjątkową. Co-Ax oferuje system szybkiej wymiany matryc - Snap-in i Snap-out. Możesz faktycznie zmienić matrycę z rozmiaru na matrycę do osadzania pocisków w zaledwie dwie sekundy! Posiada pozytywny system zbierania zużytych spłonek, który przepuszcza wszystkie zużyte spłonki i brudny węgiel przez rurkę do pojemnika. To pomaga utrzymać wszystkie pracujące części wolne od brudu i ścierających się materiałów. Podwójne pływające pręty prowadzące pomagają zapewnić idealne wyrównanie. Trzykrotnie większa przewaga mechaniczna niż w zwykłej prasie typu „C”. Zapewnia doskonałe wyrównanie matrycy i łuski, ponieważ szczęki uchwytu na łuskę są zaprojektowane tak, aby pływały razem z matrycą. Dwuręczny projekt, brak wsporników ramy lub wahających się ramion do spłonek, które mogłyby przeszkadzać lub powodować przeszkody. Unikatowe górne urządzenie do osadzania spłonek zapewnia, że spłonki będą osadzane prosto. Dostarczane z szczękami „S”. Trzyma obręcze od .343” do .422” oraz .468” do .562”
2459 PLN 0 2 459,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu w USA.

Cechy

Waga dostawy: 7,507kg Wysokość wysyłki: 152mm Szerokość wysyłki: 196mm Długość wysyłki: 505mm

Szczegóły pozycji

Made in USANie ma potrzeby komplikowania procesu ładowania amunicji, prasa Forster Co-Ax zachowuje prostotę przy jednoczesnym dostarczaniu słynnej precyzji Forster. Prasa do ładowania Forster Co-Ax posiada kilka unikatowych cech, które czynią ją naprawdę wyjątkową. Co-Ax oferuje system szybkiej wymiany matryc - Snap-in i Snap-out. Możesz faktycznie zmienić matrycę z rozmiaru na matrycę do osadzania pocisków w zaledwie dwie sekundy! Posiada pozytywny system zbierania zużytych spłonek, który przepuszcza wszystkie zużyte spłonki i brudny węgiel przez rurkę do pojemnika. To pomaga utrzymać wszystkie pracujące części wolne od brudu i ścierających się materiałów. Podwójne pływające pręty prowadzące pomagają zapewnić idealne wyrównanie. Trzykrotnie większa przewaga mechaniczna niż w zwykłej prasie typu „C”. Zapewnia doskonałe wyrównanie matrycy i łuski, ponieważ szczęki uchwytu na łuskę są zaprojektowane tak, aby pływały razem z matrycą. Dwuręczny projekt, brak wsporników ramy lub wahających się ramion do spłonek, które mogłyby przeszkadzać lub powodować przeszkody. Unikatowe górne urządzenie do osadzania spłonek zapewnia, że spłonki będą osadzane prosto. Dostarczane z szczękami „S”. Trzyma obręcze od .343” do .422” oraz .468” do .562”
Newsletter