Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

FORSTER CO-AX RELOADING PRESS


Co-Ax Press with "S" Jaws, Model B5

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Nie trzeba komplikować procesu przeładowywania, prasa Forster Co-Axe sprawia, że jest to proste, a jednocześnie zapewnia słynną precyzję Forster. Prasa załadunkowa Forster Co-Axe ma kilka unikalnych funkcji, dzięki którym jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Więcej...

Nr produktu: 749008316 757253002687 749008316
Nie trzeba komplikować procesu przeładowywania, prasa Forster Co-Axe sprawia, że jest to proste, a jednocześnie zapewnia słynną precyzję Forster. Prasa załadunkowa Forster Co-Axe ma kilka unikalnych funkcji, dzięki którym jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Co-Axe ma funkcję zatrzaskiwania i wyjmowania matryc. Możesz faktycznie zmienić z kości Sizer na kość osobową w dwie sekundy! System wychwytywania dodatnich zużytych podkładów, który przepuszcza wszystkie zużyte podkłady i brudny węgiel przez rurkę do pojemnika. Dzięki temu wszystkie części robocze są wolne od brudu i materiałów ściernych. Podwójne pływające pręty prowadzące pomagają zapewnić idealne ustawienie. Trzykrotnie przewaga mechaniczna zwykłej prasy „C”. Zapewnia idealne wyrównanie matrycy i obudowy, ponieważ szczęki uchwytu skorupy są zaprojektowane tak, aby unosić się wraz z matrycą. Oburęczna konstrukcja, brak podparcia ramy lub wahliwe ramiona startera, które przeszkadzają lub powodują przeszkody. Unikalne urządzenie do zalewania od góry zapewnia, że podkłady zostaną osadzone prosto Dostarczone ze szczękami „S”. Mieści felgi od 0,343 ”do .422” i od .468 ”do .562”
FORSTER
2966 2966 1 PLN
749008316
Co-Ax Press with "S" Jaws, Model B5
Numer części: 028271 757253002687 Nie trzeba komplikować procesu przeładowywania, prasa Forster Co-Axe sprawia, że jest to proste, a jednocześnie zapewnia słynną precyzję Forster. Prasa załadunkowa Forster Co-Axe ma kilka unikalnych funkcji, dzięki którym jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Co-Axe ma funkcję zatrzaskiwania i wyjmowania matryc. Możesz faktycznie zmienić z kości Sizer na kość osobową w dwie sekundy! System wychwytywania dodatnich zużytych podkładów, który przepuszcza wszystkie zużyte podkłady i brudny węgiel przez rurkę do pojemnika. Dzięki temu wszystkie części robocze są wolne od brudu i materiałów ściernych. Podwójne pływające pręty prowadzące pomagają zapewnić idealne ustawienie. Trzykrotnie przewaga mechaniczna zwykłej prasy „C”. Zapewnia idealne wyrównanie matrycy i obudowy, ponieważ szczęki uchwytu skorupy są zaprojektowane tak, aby unosić się wraz z matrycą. Oburęczna konstrukcja, brak podparcia ramy lub wahliwe ramiona startera, które przeszkadzają lub powodują przeszkody. Unikalne urządzenie do zalewania od góry zapewnia, że podkłady zostaną osadzone prosto Dostarczone ze szczękami „S”. Mieści felgi od 0,343 ”do .422” i od .468 ”do .562”
2966 PLN 0 2 966,00 zł *

chwilowo niedostępny

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0B986Nie trzeba komplikować procesu przeładowywania, prasa Forster Co-Axe sprawia, że jest to proste, a jednocześnie zapewnia słynną precyzję Forster. Prasa załadunkowa Forster Co-Axe ma kilka unikalnych funkcji, dzięki którym jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Co-Axe ma funkcję zatrzaskiwania i wyjmowania matryc. Możesz faktycznie zmienić z kości Sizer na kość osobową w dwie sekundy! System wychwytywania dodatnich zużytych podkładów, który przepuszcza wszystkie zużyte podkłady i brudny węgiel przez rurkę do pojemnika. Dzięki temu wszystkie części robocze są wolne od brudu i materiałów ściernych. Podwójne pływające pręty prowadzące pomagają zapewnić idealne ustawienie. Trzykrotnie przewaga mechaniczna zwykłej prasy „C”. Zapewnia idealne wyrównanie matrycy i obudowy, ponieważ szczęki uchwytu skorupy są zaprojektowane tak, aby unosić się wraz z matrycą. Oburęczna konstrukcja, brak podparcia ramy lub wahliwe ramiona startera, które przeszkadzają lub powodują przeszkody. Unikalne urządzenie do zalewania od góry zapewnia, że podkłady zostaną osadzone prosto Dostarczone ze szczękami „S”. Mieści felgi od 0,343 ”do .422” i od .468 ”do .562”