Cechy
- Nabój:
9 mm Luger
- Odmiana matryc:
Sizing Dies
- Waga dostawy: 0,318kg
- Wysokość wysyłki: 43mm
- Szerokość wysyłki: 112mm
- Długość wysyłki: 152mm
- UPC: 611760871726
9 mm Luger
Sizing Dies
Nr produktu: 749006437
Nr prod.: 87172
611760871726 Węglik tytanu znacznie różni się od innych węglików i jest idealnym materiałem do przekształcania łusek nabojowych. Węglik tytanu ma najwyższą twardość spośród dostępnych węglików. Różnica tkwi w mikrostrukturze. Pod mikroskopem wydaje się gładki i zaokrąglony, co tworzy śliską, nieprzywierającą powierzchnię, idealną do przekształcania nabojów bez użycia smaru.Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Redding CARBIDE SIZER HANDGUN DIES to niezastąpione akcesorium dla każdego entuzjasty strzelectwa, który chce osiągnąć doskonałe wyniki w procesie ponownego użycia łusek. Dzięki zastosowaniu titanium carbide, te die są idealnym rozwiązaniem do przekształcania łusek karabinowych 9mm Luger.
Titanium carbide różni się znacznie od innych węglików i jest idealnym materiałem do zmiany rozmiaru łusek. Posiada najwyższą twardość spośród dostępnych węglików. Różnica tkwi w mikrostrukturze. Pod mikroskopem wygląda gładko i zaokrąglone, co zapewnia śliską, nieprzywierającą powierzchnię, idealną do lubeless resizing łusek.
Wybierz Redding CARBIDE SIZER HANDGUN DIES i ciesz się niezawodnością oraz doskonałymi wynikami w każdym strzelaniu!
9 mm Luger
Sizing Dies
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.