Cechy
- Oprzyrządowanie:
Adapter Mount
- Waga dostawy: 0,059kg
- Wysokość wysyłki: 64mm
- Szerokość wysyłki: 25mm
- Długość wysyłki: 51mm
- UPC: 853675008877
Szczegóły pozycji
US export classification: 0A501.x
Adapter Mount
Nr produktu: 100032680
Nr prod.: 419-ALK-BCADE
853675008877 Stopka Barricade Area 419 Arcalock No Clamp dodaje dodatkową stopkę barricade do Twojego systemu Arcalock. Wzór otworów jest taki sam jak w bipodzie ATLAS i może być umieszczony pomiędzy zaciskiem a bipodem. Wykonana wewnętrznie z materiału 6061-T6, wykończona anodowaniem typu III w kolorze czarnym. Stopka Barricade może być również używana jako samodzielny element na zacisku z dołączonymi akcesoriami. Zęby z przodu wgryzają się w barykadę, zapewniając doskonałą przyczepność.Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Area 419 Arcalock Barricade Stop No Clamp to dodatkowy Barricade Stop do Twojego systemu Arcalock. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące produktu:
Barricade Stop No Clamp charakteryzuje się następującymi cechami:
Dodaj Barricade Stop No Clamp do swojego systemu Arcalock i zwiększ swoją wydajność na strzelnicy!
Adapter Mount
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.