Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR INTERNATIONAL AR-15 Carrier key brush


SINCLAIR INTERNATIONAL AR-15 CARRIER KEY BRUSH

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Akcja i przejście klucza nośnego w karabinach AR to obszary, które wymagają częstej uwagi, aby zachować najwyższą dokładność. Nasza szczotka AR-15 Action doskonale wykonuje czyszczenie proszku i przedmuchiwanie węgla z wnętrza korpusu odbiornika. Więcej...

Nr produktu: 749000648 749000648
Akcja i przejście klucza nośnego w karabinach AR to obszary, które wymagają częstej uwagi, aby zachować najwyższą dokładność. Nasza szczotka AR-15 Action doskonale wykonuje czyszczenie proszku i przedmuchiwanie węgla z wnętrza korpusu odbiornika. W celu utrzymania prawidłowego działania karabinu należy wyczyścić przejście klucza do nośnika za pomocą sztywnej szczotki ze stali nierdzewnej. Obie szczotki są odpowiednio dobrane do konkretnych celów. Wszystkie zestawy czyszczące AR powinny zawierać obie szczotki.
0 0 1 PLN
749000648
SINCLAIR INTERNATIONAL AR-15 CARRIER KEY BRUSH
Numer części: 03715810 Akcja i przejście klucza nośnego w karabinach AR to obszary, które wymagają częstej uwagi, aby zachować najwyższą dokładność. Nasza szczotka AR-15 Action doskonale wykonuje czyszczenie proszku i przedmuchiwanie węgla z wnętrza korpusu odbiornika. W celu utrzymania prawidłowego działania karabinu należy wyczyścić przejście klucza do nośnika za pomocą sztywnej szczotki ze stali nierdzewnej. Obie szczotki są odpowiednio dobrane do konkretnych celów. Wszystkie zestawy czyszczące AR powinny zawierać obie szczotki.

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.

Cechy

Szerokość: 83mm Długość: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USAAkcja i przejście klucza nośnego w karabinach AR to obszary, które wymagają częstej uwagi, aby zachować najwyższą dokładność. Nasza szczotka AR-15 Action doskonale wykonuje czyszczenie proszku i przedmuchiwanie węgla z wnętrza korpusu odbiornika. W celu utrzymania prawidłowego działania karabinu należy wyczyścić przejście klucza do nośnika za pomocą sztywnej szczotki ze stali nierdzewnej. Obie szczotki są odpowiednio dobrane do konkretnych celów. Wszystkie zestawy czyszczące AR powinny zawierać obie szczotki.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
92,00 zł * 92,00 zł - 108,00 zł*
Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
 
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
134,00 zł * 51,00 zł - 459,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
86,00 zł * 80,00 zł - 92,00 zł*
Newsletter