Cechy
- Kaliber:
38/357 Caliber (.357-.359)
,40/10 mm (.400-.401)
- Kąt:
90
- Materiał:
Brass
- Waga dostawy: 0,272kg
- UPC: 050806013018
Nr produktu: 080947384
050806013018 Hartowana stal, narzędzie tnące 90° prostuje wylot po skróceniu; lub użyj do naprawy uszkodzeń i wgnieceń. Zawiera narzędzie tnące, uchwyt i jeden pilot, wszystko w pudełku z polipropylenu. Wymienny pilot utrzymuje narzędzie tnące w odpowiedniej pozycji. Kup dodatkowe piloty, aby używać jednego narzędzia tnącego do wielu różnych kalibrów. Piloty do innych kalibrów dostępne osobno.Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu w USA.
90° MUZZLE FACING CUTTER & BRASS PILOT to doskonałe narzędzie do wygładzania i prostowania wylotów broni palnej. Idealne zarówno dla strzelców sportowych, jak i profesjonalnych rzemieślników.
Wykonany z utwardzonej stali, 90° cutter do obróbki wylotów prostuje wylot po skróceniu lub służy do naprawy uszkodzeń. W zestawie znajduje się cutter, uchwyt oraz jeden pilot, wszystko zapakowane w pudełku z polipropylenu. Wymienny pilot zapewnia prawidłowe ustawienie cutter'a. Możesz zakupić dodatkowe piloty, aby używać jednego cutter'a do wielu różnych kalibrów. Piloty do innych kalibrów dostępne osobno.
Całość zapakowana w pudełku z polipropylenu, co zapewnia wygodę przechowywania i transportu.
38/357 Caliber (.357-.359),
40/10 mm (.400-.401)
90
Brass
Good Jub Squaring Muzzle 18-03-2010
If you don't have access to a lathe this is the best way to face a muzzle that you have cut. While the lathe is preferable this does a really good job in a pinch. It's built well, very sharp, and leaves a nice finish on the metal. I strongly recommend finishing the crown with 79 degree crown cutter.
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.