Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
661120412823 EU1001236
270 270 1 PLN
Nr produktu: EU1001236
Delta Series Compact AR Multi-Tool
Numer części: 1078948 661120412823 W przypadku posiadania kompaktowego narzędzia wielofunkcyjnego Wheeler Delta Series, skrzynka narzędziowa nie jest już potrzebna. Dzięki satynowanemu wykończeniu i konstrukcji ze stali nierdzewnej to narzędzie jest nie tylko poręczne, ale również wytrzymałe. Konstrukcja z wieloma narzędziami może służyć do wykonywania wielu różnych funkcji w terenie. Kiedy musisz dokonać regulacji lub zeskrobać trochę nagromadzonego węgla, po prostu sięgnij w dół, wyjmij to narzędzie z dołączonej nylonowej pochwy na pasek i zabierz się do pracy. Po zakończeniu włóż narzędzie z powrotem i kontynuuj fotografowanie.
270 PLN 0 270,00 zł *
W magazynie EU
więcej niż 5 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
Specyfikacja: Make: AR-15

Opis

W przypadku posiadania kompaktowego narzędzia wielofunkcyjnego Wheeler Delta Series, skrzynka narzędziowa nie jest już potrzebna. Dzięki satynowanemu wykończeniu i konstrukcji ze stali nierdzewnej to narzędzie jest nie tylko poręczne, ale również wytrzymałe. Konstrukcja z wieloma narzędziami może służyć do wykonywania wielu różnych funkcji w terenie. Kiedy musisz dokonać regulacji lub zeskrobać trochę nagromadzonego węgla, po prostu sięgnij w dół, wyjmij to narzędzie z dołączonej nylonowej pochwy na pasek i zabierz się do pracy. Po zakończeniu włóż narzędzie z powrotem i kontynuuj fotografowanie.

Cechy

Wytwórca: AR-15 Waga dostawy: 1,4kg Wysokość: 178mm Szerokość: 122mm Długość: 53mm

There is no longer a need for a tool box at the range when you have the Wheeler Delta Series Compact Multi-Tool. With a satin finish and stainless steel construction, this tool is not only handy, but durable. The multi-tool design can be used to perform many different functions in the field. When you need to make adjustments, or scrape some carbon build-up, simply reach down and grab this tool out of the included nylon belt sheath and go to work. After you are finished, snap the tool back in and continue shooting.Newsletter