Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
661120562115 EU1001243
134 179 2 PLN
Nr produktu: EU1001243
Delta Series AR-15 Mag Well Vise Block
Numer części: 156211 661120562115 Delta Series AR-15 Mag Well Vise Block to narzędzie, które z pewnością okaże się niezwykle przydatne dla każdego posiadacza AR-15. Przeznaczony do użytku z Tipton® Best Gun Vise™, ten centralny wspornik wsuwa się do magazynka i zapewnia stabilną bazę do czyszczenia lub lekkich prac rusznikarskich na twoim AR-15, zarówno w pozycji otwartej, jak i zamkniętej. Użytkownicy nieposiadający Best Gun Vise mogą zamontować Mag Well Vise Block bezpośrednio do blatów ich stołów za pomocą dołączonych elementów mocujących. Wyposażony w praktyczne funkcje, ten narzędzie jest absolutną koniecznością dla każdego posiadacza AR-15. Innowacyjna stacja obsługi zatrzasku zabezpiecza zamek podczas serwisowania sworznia ekstraktora, a środkowa sekcja obraca się o 180° (w krokach co 7°) i blokuje w pożądanym miejscu, wykorzystując zamek magazynka w twoim odbiorniku. Wbudowany zatrzymywacz młotka zapobiega uszkodzeniom dolnych odbiorników, a konstrukcja z odpornego na rozpuszczalniki polimeru zapewnia trwałość i nie rysuje powierzchni broni. Ramię magazynka jest demontowalne, co pozwala na mocniejsze zaciskanie w imadle stołowym, gdy wymagana jest dodatkowa sztywność.
134 PLN 0 134,00 zł *
Zamówione ponownie, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu europejskiego.
Specyfikacja: Color: Grey Make: AR-15

Opis

Delta Series AR-15 Mag Well Vise Block to narzędzie, które z pewnością okaże się niezwykle przydatne dla każdego posiadacza AR-15. Przeznaczony do użytku z Tipton® Best Gun Vise™, ten centralny wspornik wsuwa się do magazynka i zapewnia stabilną bazę do czyszczenia lub lekkich prac rusznikarskich na twoim AR-15, zarówno w pozycji otwartej, jak i zamkniętej. Użytkownicy nieposiadający Best Gun Vise mogą zamontować Mag Well Vise Block bezpośrednio do blatów ich stołów za pomocą dołączonych elementów mocujących. Wyposażony w praktyczne funkcje, ten narzędzie jest absolutną koniecznością dla każdego posiadacza AR-15. Innowacyjna stacja obsługi zatrzasku zabezpiecza zamek podczas serwisowania sworznia ekstraktora, a środkowa sekcja obraca się o 180° (w krokach co 7°) i blokuje w pożądanym miejscu, wykorzystując zamek magazynka w twoim odbiorniku. Wbudowany zatrzymywacz młotka zapobiega uszkodzeniom dolnych odbiorników, a konstrukcja z odpornego na rozpuszczalniki polimeru zapewnia trwałość i nie rysuje powierzchni broni. Ramię magazynka jest demontowalne, co pozwala na mocniejsze zaciskanie w imadle stołowym, gdy wymagana jest dodatkowa sztywność.

Cechy

Kolor: Grey Wytwórca: AR-15 Waga dostawy: 0,522kg Wysokość wysyłki: 67mm Szerokość wysyłki: 200mm Długość wysyłki: 329mm

Oryginalny opis

The Delta Series AR-15 Mag Well Vise Block is quite possibly the handiest tool an AR-15 owner could ask for. Designed for use with the Tipton® Best Gun Vise™, this center support slides into the magazine well and provides a steady base for cleaning or light gunsmithing on your AR-15, in either breech or closed position. Users without a Best Gun Vise can mount the Mag Well Vise Block directly to their bench top with the included fasteners. Loaded with handy features, this tool is a must have for anyone with an AR-15. The innovative bolt service station locks bolt in for servicing extractor pin, and the center section rotates 180° (in 7° increments) and locks into place at desired location by using the magazine lock on your receiver. A built-in hammer stop prevents damage to lower receivers, and the solvent-resistant polymer construction provides durability and is non-marring to firearms surfaces. The mag well arm is removable for clamping in a bench vise when additional rigidity is required.Nr produktu: EU1001218
Delta Series LR 308 Mag Well Vise Block
Numer części: 146200 661120462002 Delta Series® AR 308 Variant Mag well Block został zaprojektowany do użytku z Tipton® Best Gun Vise™. Ten centralny wspornik wsuwa się do magazynka i zapewnia stabilną bazę do czyszczenia lub lekkich prac rusznikarskich przy AR 308, zarówno w pozycji zamkniętej, jak i otwartej.
179 PLN 0 179,00 zł *
Czas dostawy ok. 3-6 dni.
Ponad 10 sztuk w europejskim magazynie
Specyfikacja: Color: Grey Make: AR .308
Newsletter