Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TANDEMKROSS "VICTORYPRO" EXTENDED BASE PAD FOR THE SW22 VICTORY 2PK


TANDEMKROSS "VictoryPRO" Extended Base Pad for the SW22 Victory 2pk

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): W skrócie: Przedłużony zderzak poprawia spójność pozytywnego osadzenia magazynka Zytel® oparty na sile i trwałości Boczne uchwyty zapewniają lepszą powierzchnię do wyciągania z magazynka Podczas gdy SW22® Victory ™ jest jednym z najlepiej funkcjonujących pistoletów standardowych na rynku, równa powierzchnia na podkładkach magazynka może utrudnić prawidłowe i konsekwentne osadzenie czasopism. W przypadku strzelców z zawodów strzelających luźny magazynek może powodować znaczne opóźnienia w strzelaniu. Więcej...

Nr produktu: 100023274 769498482827 100023274
W skrócie: Przedłużony zderzak poprawia spójność pozytywnego osadzenia magazynka Zytel® oparty na sile i trwałości Boczne uchwyty zapewniają lepszą powierzchnię do wyciągania z magazynka Podczas gdy SW22® Victory ™ jest jednym z najlepiej funkcjonujących pistoletów standardowych na rynku, równa powierzchnia na podkładkach magazynka może utrudnić prawidłowe i konsekwentne osadzenie czasopism. W przypadku strzelców z zawodów strzelających luźny magazynek może powodować znaczne opóźnienia w strzelaniu. Rozszerzona podkładka TANDEMKROSS „VictoryPRO” do SW22® Victory ™ oferuje duży chwyt Zytel®. Ten dodatkowy materiał u podstawy magazynu pozwala użytkownikowi pewnie osadzić magazyn za każdym razem. Jeśli magazynek utknie, zintegrowane boczne uchwyty podkładki podstawy umożliwiają łatwe wyciągnięcie z magazynu. To drop-in SW22® Victory ™ dołącza się do dolnej części magazynu fabrycznego. Instalacja nie wymaga kleju ani rusznikarzy i może być wykonana w kilka minut. Ta prosta aktualizacja Smith & Wesson SW22® jest idealna dla strzelców wyczynowych lub każdego właściciela Victory, który chce poprawić niezawodność broni palnej.
155 155 1 PLN
100023274
TANDEMKROSS "VictoryPRO" Extended Base Pad for the SW22 Victory 2pk
Numer części: 1923N0124BLK1 769498482827 W skrócie: Przedłużony zderzak poprawia spójność pozytywnego osadzenia magazynka Zytel® oparty na sile i trwałości Boczne uchwyty zapewniają lepszą powierzchnię do wyciągania z magazynka Podczas gdy SW22® Victory ™ jest jednym z najlepiej funkcjonujących pistoletów standardowych na rynku, równa powierzchnia na podkładkach magazynka może utrudnić prawidłowe i konsekwentne osadzenie czasopism. W przypadku strzelców z zawodów strzelających luźny magazynek może powodować znaczne opóźnienia w strzelaniu. Rozszerzona podkładka TANDEMKROSS „VictoryPRO” do SW22® Victory ™ oferuje duży chwyt Zytel®. Ten dodatkowy materiał u podstawy magazynu pozwala użytkownikowi pewnie osadzić magazyn za każdym razem. Jeśli magazynek utknie, zintegrowane boczne uchwyty podkładki podstawy umożliwiają łatwe wyciągnięcie z magazynu. To drop-in SW22® Victory ™ dołącza się do dolnej części magazynu fabrycznego. Instalacja nie wymaga kleju ani rusznikarzy i może być wykonana w kilka minut. Ta prosta aktualizacja Smith & Wesson SW22® jest idealna dla strzelców wyczynowych lub każdego właściciela Victory, który chce poprawić niezawodność broni palnej.
155 PLN 18 155,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Make: Smith & Wesson Model: SW22

Cechy

Kolor: Black Model: SW22 Wytwórca: Smith & Wesson

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xW skrócie: Przedłużony zderzak poprawia spójność pozytywnego osadzenia magazynka Zytel® oparty na sile i trwałości Boczne uchwyty zapewniają lepszą powierzchnię do wyciągania z magazynka Podczas gdy SW22® Victory ™ jest jednym z najlepiej funkcjonujących pistoletów standardowych na rynku, równa powierzchnia na podkładkach magazynka może utrudnić prawidłowe i konsekwentne osadzenie czasopism. W przypadku strzelców z zawodów strzelających luźny magazynek może powodować znaczne opóźnienia w strzelaniu. Rozszerzona podkładka TANDEMKROSS „VictoryPRO” do SW22® Victory ™ oferuje duży chwyt Zytel®. Ten dodatkowy materiał u podstawy magazynu pozwala użytkownikowi pewnie osadzić magazyn za każdym razem. Jeśli magazynek utknie, zintegrowane boczne uchwyty podkładki podstawy umożliwiają łatwe wyciągnięcie z magazynu. To drop-in SW22® Victory ™ dołącza się do dolnej części magazynu fabrycznego. Instalacja nie wymaga kleju ani rusznikarzy i może być wykonana w kilka minut. Ta prosta aktualizacja Smith & Wesson SW22® jest idealna dla strzelców wyczynowych lub każdego właściciela Victory, który chce poprawić niezawodność broni palnej.
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny
245,00 zł * 245,00 zł - 260,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
163,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
124,00 zł * 35,00 zł - 124,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
87,00 zł * 82,00 zł - 87,00 zł*
Newsletter