Cechy
- Skręt:
1 1/4
- Waga dostawy: 0,75kg
- Wysokość wysyłki: 55mm
- Szerokość wysyłki: 55mm
- Długość wysyłki: 140mm
Nr produktu: EU2013127
Nr prod.: 3289414
Wyciskacz pocisków z crimpem (Seat) Nasze standardowe wyciskacze pocisków prowadzą pocisk w dokładnym prowadzeniu. Zapewnia to dobrą dokładność. Wyciskacz pocisków to solidny wybór do szybkiego osadzania pocisku. Standardowo, wyciskacz pocisków oferuje opcję crimpowania wlotu łuski. Oznacza to, że możesz pracować z crimpem lub bez niego. Głowicę wyciskacza można łatwo wymienić na inny typ. Oferujemy różne typy głowic wyciskaczy. Wybór odpowiedniej głowicy wyciskacza dla używanego pocisku często znacznie poprawia współosiowość. Dalsze instrukcje i pomoc w wyborze akcesoriów oraz części zamiennych znajdziesz w instrukcji obsługi.
Zostanie zakupiony od dostawcy po złożeniu zamówienia
Czas dostawy ok. 3-4 miesięcy
Seater z crimpem 1 1/4 oraz Seater z crimpem 300 Pegasus marki TRIEBEL to idealne rozwiązanie dla każdego entuzjasty strzelectwa.
Nasze standardowe bullet seaters prowadzą pocisk w precyzyjnej tulei prowadzącej, co zapewnia doskonałą celność.
Bullet Seater to solidny wybór do szybkiego osadzania pocisku.
W standardzie, Bullet Seater oferuje możliwość crimpowania wlotu łuski. Oznacza to, że możesz pracować zarówno z crimpem, jak i bez niego.
Głowicę seatera można łatwo wymienić na inny typ. Oferujemy różne rodzaje głowic seaterowych.
Wybór odpowiedniej głowicy seaterowej dla używanego pocisku często znacznie poprawia współosiowość.
W instrukcji obsługi znajdziesz dalsze wskazówki oraz pomoc w doborze akcesoriów i części zamiennych.
1 1/4
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.