Cechy
- Kaliber:
.410 Bore
- Styl:
Shotgun
- Ilość: 3
- Waga dostawy: 0,014kg
- Wysokość wysyłki: 13mm
- Szerokość wysyłki: 83mm
- Długość wysyłki: 146mm
- UPC: 050806024793
Nr produktu: 084420340
050806024793 Ponieważ prawie tak samo wiele szczotek do czyszczenia lufy jest używanych w warsztacie, jak sprzedawanych, zapakowaliśmy te wykonane na zamówienie, wysokiej jakości szczotki w opakowania zbiorcze, aby były bardziej wygodne i tańsze. Trzonek jest jednoczęściowy, pętelkowy i nawinięty (nie dwa, skręcone razem i odcięte). Szczotka do lufy nylonowa - Nowa generacja czyścików do lufy skutecznie atakuje osady z miedzi i brązu, a także jest równie twarda dla brązowych szczotek czyszczących. Nasze nylonowe szczotki wytrzymują te super środki czyszczące i nie powodują rys, które mogą wpłynąć na celność. Jednoczęściowe, pętelkowe i nawinięte stalowe trzonki SPECYFIKACJA: Dostępne w nylonie. Trzonek: Stal, pętelkowy i nawinięty Długość całkowita: 2-7/8” (7,3 cm) Gwinty: 5/16”-27 męskiCzas dostawy ok. 14-21 dni.
Nasze szczotki do lufy STANDARD LINE NYLON SHOTGUN BORE BRUSHES od marki BROWNELLS to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje niezawodnych narzędzi do czyszczenia broni. Dzięki temu, że w warsztacie używa się prawie tylu szczotek, ile się sprzedaje, zapakowaliśmy te szczotki w opakowania zbiorcze, aby były bardziej wygodne i tańsze.
Szczotki mają jednolitą, pętlą i nawiniętą stalową trzonkę (nie są z dwóch części skręcone i obcięte). Nowa generacja szczotek nylonowych skutecznie zwalcza osady z miedzi i brązu, a także jest równie twarda dla szczotek czyszczących z brązu. Nasze nylonowe szczotki są odporne na te super środki czyszczące i nie powodują rys, które mogą wpłynąć na dokładność strzałów.
Wybierz nasze szczotki do lufy, aby zapewnić swojej broni najlepszą pielęgnację i utrzymanie w doskonałym stanie!
.410 Bore
Shotgun
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.