Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR INTERNATIONAL SINCLAIR CASEHOLDER DRIVER


Sinclair Caseholder Driver

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): System Sinclair Driver and Caseholder został zaprojektowany do przytrzymywania i obracania walizki podczas obracania szyi, czyszczenia szyjek lub usuwania zadziorów z ust. Oprawki i śrubokręt są wykonane ze stali nierdzewnej, a śruba napędowa ma jeden czwarty wał sześciokątny do zastosowania w wkrętakach lub silnikach wiertarskich o niskiej prędkości. Więcej...

Nr produktu: 749002109 749002109
System Sinclair Driver and Caseholder został zaprojektowany do przytrzymywania i obracania walizki podczas obracania szyi, czyszczenia szyjek lub usuwania zadziorów z ust. Oprawki i śrubokręt są wykonane ze stali nierdzewnej, a śruba napędowa ma jeden czwarty wał sześciokątny do zastosowania w wkrętakach lub silnikach wiertarskich o niskiej prędkości. Sterownik jest uniwersalny dla systemu Sinclair i będzie współpracował ze wszystkimi posiadaczami skrzynek. Nasz uniwersalny uchwyt na walizki umożliwia korzystanie z tego systemu w przypadku każdego pojemnika z tuszem, który ma do dyspozycji uchwyt Sheel Lee Auto Prime. Universal Caseholder działa z tymi samymi sterownikami # 05-2500 co nasze oryginalne etui i jest dostępny jako zestaw z Driver and Universal caseholder lub osobno dla tych, którzy już mają sterownik. Pamiętaj, aby zamówić oprawkę Lee Auto Prime dla swojego uniwersalnego etui, jeśli jeszcze go nie masz. System sterowników i oprawek Sinclair oraz narzędzie do toczenia karku Sinclair eliminują ciężkie prace przy skręcaniu szyi za pomocą centrum mocy Sinclair lub śrubokręta elektrycznego. Trzymanie tunera szyi w jednej ręce i śrubokrętu w drugiej neguje chwiejność w zespole napędowym śrubokręta. Ten system jest świetnym, niedrogim sposobem na przyspieszenie procesu obracania szyi. Działa również świetnie w przypadku wielu innych operacji przygotowujących skrzynki.
SINCLAIR INTERNATIONAL
40 40 1 PLN
Sale
749002109
Sinclair Caseholder Driver
Numer części: 05200 System Sinclair Driver and Caseholder został zaprojektowany do przytrzymywania i obracania walizki podczas obracania szyi, czyszczenia szyjek lub usuwania zadziorów z ust. Oprawki i śrubokręt są wykonane ze stali nierdzewnej, a śruba napędowa ma jeden czwarty wał sześciokątny do zastosowania w wkrętakach lub silnikach wiertarskich o niskiej prędkości. Sterownik jest uniwersalny dla systemu Sinclair i będzie współpracował ze wszystkimi posiadaczami skrzynek. Nasz uniwersalny uchwyt na walizki umożliwia korzystanie z tego systemu w przypadku każdego pojemnika z tuszem, który ma do dyspozycji uchwyt Sheel Lee Auto Prime. Universal Caseholder działa z tymi samymi sterownikami # 05-2500 co nasze oryginalne etui i jest dostępny jako zestaw z Driver and Universal caseholder lub osobno dla tych, którzy już mają sterownik. Pamiętaj, aby zamówić oprawkę Lee Auto Prime dla swojego uniwersalnego etui, jeśli jeszcze go nie masz. System sterowników i oprawek Sinclair oraz narzędzie do toczenia karku Sinclair eliminują ciężkie prace przy skręcaniu szyi za pomocą centrum mocy Sinclair lub śrubokręta elektrycznego. Trzymanie tunera szyi w jednej ręce i śrubokrętu w drugiej neguje chwiejność w zespole napędowym śrubokręta. Ten system jest świetnym, niedrogim sposobem na przyspieszenie procesu obracania szyi. Działa również świetnie w przypadku wielu innych operacji przygotowujących skrzynki.
36 PLN 1 36,00 zł * 40,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni

Szczegóły pozycji

Made in USASystem Sinclair Driver and Caseholder został zaprojektowany do przytrzymywania i obracania walizki podczas obracania szyi, czyszczenia szyjek lub usuwania zadziorów z ust. Oprawki i śrubokręt są wykonane ze stali nierdzewnej, a śruba napędowa ma jeden czwarty wał sześciokątny do zastosowania w wkrętakach lub silnikach wiertarskich o niskiej prędkości. Sterownik jest uniwersalny dla systemu Sinclair i będzie współpracował ze wszystkimi posiadaczami skrzynek. Nasz uniwersalny uchwyt na walizki umożliwia korzystanie z tego systemu w przypadku każdego pojemnika z tuszem, który ma do dyspozycji uchwyt Sheel Lee Auto Prime. Universal Caseholder działa z tymi samymi sterownikami # 05-2500 co nasze oryginalne etui i jest dostępny jako zestaw z Driver and Universal caseholder lub osobno dla tych, którzy już mają sterownik. Pamiętaj, aby zamówić oprawkę Lee Auto Prime dla swojego uniwersalnego etui, jeśli jeszcze go nie masz. System sterowników i oprawek Sinclair oraz narzędzie do toczenia karku Sinclair eliminują ciężkie prace przy skręcaniu szyi za pomocą centrum mocy Sinclair lub śrubokręta elektrycznego. Trzymanie tunera szyi w jednej ręce i śrubokrętu w drugiej neguje chwiejność w zespole napędowym śrubokręta. Ten system jest świetnym, niedrogim sposobem na przyspieszenie procesu obracania szyi. Działa również świetnie w przypadku wielu innych operacji przygotowujących skrzynki.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
48,00 zł * 38,00 zł - 109,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 52,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
73,00 zł *
Poprzednia cena 84,00 zł
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
1 058,00 zł * 1 016,00 zł - 1 099,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 1 099,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
314,00 zł *
Poprzednia cena 326,00 zł
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 10-18 dni
411,00 zł * 46,00 zł - 636,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 427,00 zł