Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR INTERNATIONAL
SINCLAIR BULLET SEATING DEPTH TOOL

749001231
Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
64 164 12 PLN
Nr produktu: 749001231
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.785" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 594785 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
64 PLN 23 64,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Action Fit: Sig Sauer Diameter (in): 0.785''

Cechy

Do typu zamka: Sig Sauer Średnica (w calach): 0.785'' Waga dostawy: 0,023kg Wysokość wysyłki: 13mm Szerokość wysyłki: 83mm Długość wysyłki: 146mm

Szczegóły pozycji

Made in USANr produktu: 749001233
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.870" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 594870 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
69 PLN 31 69,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA
Specyfikacja: Action Fit: BBR, Hall, Millennium, RPA Diameter (in): 0.870''
Nr produktu: 749001230
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.675" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 59-4675 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
89 PLN 0 89,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Action Fit: Kimber 8400, Sako AIII, Sako AIV, Sako L61, Tikka, Weatherby Vanguard, Howa 1500 Diameter (in): 0.675''
Nr produktu: 749004650
SINCLAIR INTERNATIONAL BULLET SEATING DEPTH GAUGE WITH STANDARD GUIDE
Numer części: 594000 050806111639 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
164 PLN 0 164,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja:
Nr produktu: 749008962
SINCLAIR INTERNATIONAL AR-308 BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 300506 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
119 PLN 0 119,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Action Fit: AR-10
Nr produktu: 749008968
SINCLAIR INTERNATIONAL AR-15 BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 300506 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
89 PLN 0 89,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja: Action Fit: AR-15
Nr produktu: 749000885
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.690" REPLACEMENT BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: X1929 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
84 PLN 0 84,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodni z magazynu w USA.
Specyfikacja:
Nr produktu: 749001235
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.838" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 594838 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
89 PLN 0 89,00 zł *
Powiadom o dostępności
Obecnie brak na stanie. Nie jest znana data dostawy.
Specyfikacja: Action Fit: Kleingunther, Weatherby Mark V, Ruger Precision Rifle, Ruger American Diameter (in): 0.838''
Nr produktu: 749001232
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.825" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 59-4825 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
Powiadom o dostępności
Niedostępne.
Specyfikacja: Action Fit: Steyr SBS, Steyr Scout Diameter (in): 0.825''
Nr produktu: 749001236
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.555" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 59-4555 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
Powiadom o dostępności
Niedostępne.
Specyfikacja: Action Fit: Cooper 21, Cooper 38, Sako A1, Sako L46, Sako Vixen Diameter (in): 0.555''
Nr produktu: 749001238
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.590" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 59-4590 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
Powiadom o dostępności
Niedostępne.
Specyfikacja: Action Fit: CZ 527, Kimber 84M, Sako AII, Sako L579 Diameter (in): 0.590''
Nr produktu: 749011665
SINCLAIR INTERNATIONAL 0.740" BULLET SEATING DEPTH GUIDE
Numer części: 594740 Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
Powiadom o dostępności
Niedostępne.
Specyfikacja: Action Fit: Hall Express, Sako TRG, Steyr L, Steyr M, Steyr SSG
Narzędzie do pomiaru głębokości osadzenia pocisku Sinclair jest używane od dziesięcioleci przez strzelców ręcznie ładujących amunicję, którzy szukają najwyższej precyzji swoich karabinów. Nasz najnowszy model wykonany jest z jednej czwartej cala szlifowanej i polerowanej stali nierdzewnej, z jednym końcem przystosowanym do użytku z karabinami kalibru 17 i 20, a drugim końcem do kalibru 22 i większych. To narzędzie pomaga określić długość naboju załadowanego stykającego się z przewodem lufy. Narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku będzie działać z większością karabinów typu bolt action, pojedynczego strzału i typu AR. Narzędzie zawiera przewodnik z Delrinu odpowiedni dla większości karabinów z zamkiem obrotowym (średnica 0.690 cala pasuje do Remingtonów, Savages, Winchesterów i wielu Rugerów). Dla najdokładniejszego pomiaru, narzędzie Sinclair do pomiaru głębokości osadzenia pocisku używa Twoich łusek po wystrzale i pocisków, dzięki czemu możesz oczekiwać dokładnego pomiaru za każdym razem. Dostępne są również przewodniki do użycia w AR-15, AR-10 i Tubb's 2000. Przewodnik ten różni się nieco od naszych standardowych przewodników do karabinów z zamkiem obrotowym. Ten przewodnik wkłada się w tylną część górnej części odbiornika (po wyjęciu zamka). Narzędzie jest następnie używane jak zwykle. Dla najlepszych wyników połącz to narzędzie z naszymi Comparatorami pocisków i dobrym zestawem suwmiarek, aby uzyskać powtarzalne i precyzyjne pomiary od podstawy do ogiva.
Newsletter