Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

HOGUE SIG SAUER P320 HANDALL GRIP SLEEVE


Sig P320 HandALL Grip, Black

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Więcej...

Nr produktu: 408000208 743108176009 408000208
Duży wzrost komfortu i kontroli podczas fotografowania dużego SIG
Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
HOGUE
64 72 6 PLN
Sale
408000208
Sig P320 HandALL Grip, Black
Numer części: 17600 743108176009 Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
59 PLN 6 59,00 zł * 66,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Color: Black Make: Sig Sauer Material: Rubber Model: P320 Style: Finger Groove Surface: Textured

Cechy

Kolor: Black Materiał: Rubber Model: P320 Powierzchnia: Textured Styl: Finger Groove Wytwórca: Sig Sauer

Szczegóły pozycji

US export classification: 0A501.y.1.Sale
408000211
Sig P320 HandALL Grip, Aqua
Numer części: 17604 743108176047 Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
70 PLN 0 70,00 zł * 72,00 zł

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Color: Aqua Make: Sig Sauer Material: Rubber Model: P320 Style: Finger Groove Surface: Textured
Sale
408000210
Sig P320 HandALL Grip, Flat Dark Earth
Numer części: 17603 743108176030 Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
70 PLN 4 70,00 zł * 72,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Color: Flat Dark Earth Make: Sig Sauer Material: Rubber Model: P320 Style: Finger Groove Surface: Textured
Sale
408000209
Sig P320 HandALL Grip, OD Green
Numer części: 17601 743108176016 Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
70 PLN 1 70,00 zł * 72,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Color: O.D. Green Make: Sig Sauer Material: Rubber Model: P320 Style: Finger Groove Surface: Textured
Sale
408000213
Sig P320 HandALL Grip, Pink
Numer części: 17607 743108176078 Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
70 PLN 0 70,00 zł * 72,00 zł

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Color: Pink Make: Sig Sauer Material: Rubber Model: P320 Style: Finger Groove Surface: Textured
Sale
408000212
Sig P320 HandALL Grip, Purple
Numer części: 17606 743108176061 Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
63 PLN 1 63,00 zł * 64,00 zł

W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
Specyfikacja: Color: Purple Make: Sig Sauer Material: Rubber Model: P320 Style: Finger Groove Surface: Textured
Duży wzrost komfortu i kontroli podczas fotografowania dużego SIG
Wsuwany uchwyt Hogue HandALL jest szybkim, prostym i niedrogim ulepszeniem, które naprawdę poprawia komfort i kontrolę nad SIG P320. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego syntetycznego kauczuku o strukturze Hogue i po prostu ślizga się po istniejącym uchwycie Twojego P320. OK, „proste poślizgnięcia” mogą być niedopowiedzeniem: po zainstalowaniu HandALL pasuje BARDZO pewnie do uchwytu pistoletu. Musisz go podgrzać i nieco rozciągnąć, aby go wsunąć. Raz naturalna elastyczność utrzymuje ją w miejscu, dzięki czemu nie ślizga się, nawet przy pełnym odrzucie podczas szybkiego ostrzału. Po zainstalowaniu w SIG P320 HandALL zapewnia wygodne dopasowanie i amortyzację odrzutu, z którego słyną gumowe uchwyty Hogue. Tekstury powierzchni żwiru i rowki na palcach zapobiegają przesuwaniu się uchwytu, a przedłużenie beavertail HandALL chroni podstawę kciuka przed odrzutem przez ramę P320. Super twarda guma syntetyczna jest bardzo odporna na ciepło, zimno, promieniowanie UV i rozpuszczalniki. Łatwy montaż wsuwany Zdejmij HandALL w dowolnym momencie. Pasuje do pełnowymiarowej ramy uchwytu SIG P320. Dostępna w podstawowej czerni i niesamowitych kolorach! Prosto z pudełka, SIG P320 to solidny, niezawodny, przyjemny w strzelaniu pistolet. Dodaj Hogue HandALL i ciesz się strzelaniem jeszcze bardziej!
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny
25,00 zł * 20,00 zł - 28,00 zł*
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny
410,00 zł * 309,00 zł - 449,00 zł*
(Wybierz przedmioty w sprzedaży!)
Poprzednia cena 422,00 zł
W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni W magazynie w USA - dostawa 10 - 30 dni
304,00 zł *
Poprzednia cena 339,00 zł