Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
EU2011224
129 129 2 PLN
Nr produktu: EU2011224
Rib-Mounted Picatinny Rail 2.1"
Numer części: GTS-7482-BLK Ten adapter do montażu na szynie wentylacyjnej jest przeznaczony do stosowania z wentylowanymi szynami strzelby (nie szerszymi niż 7,9 mm). Długość szyny Picatinny wynosi 85 mm i jest wystarczająco długa, aby pasować do większości lunet i akcesoriów. Do instalacji Rib-Mounted Picatinny Rail nie jest wymagana żadna przeróbka broni. Możesz wyjąć go z pudełka i zamontować na swojej broni w ciągu kilku minut. Te szyny montuje się możliwie jak najniżej na żebrach, dla uzyskania smukłego profilu, który minimalnie wpływa na konstrukcję Twojej broni. Zasada montażu polega na poprzecznych listwach, które przeprowadza się przez otwory w wentylowanej płycie i zaciska za pomocą dwóch śrub. Po bokach poprzeczki przejściowej znajdują się 2 bolce, które zapewniają dodatkowe unieruchomienie.
129 PLN 0 129,00 zł *
Czas dostawy ok. 3-6 dni.
Ponad 10 sztuk w europejskim magazynie
Specyfikacja: Color: Black Material: Aluminum

Opis

Ten adapter do montażu na szynie wentylacyjnej jest przeznaczony do stosowania z wentylowanymi szynami strzelby (nie szerszymi niż 7,9 mm). Długość szyny Picatinny wynosi 85 mm i jest wystarczająco długa, aby pasować do większości lunet i akcesoriów.

Do instalacji Rib-Mounted Picatinny Rail nie jest wymagana żadna przeróbka broni. Możesz wyjąć go z pudełka i zamontować na swojej broni w ciągu kilku minut. Te szyny montuje się możliwie jak najniżej na żebrach, dla uzyskania smukłego profilu, który minimalnie wpływa na konstrukcję Twojej broni. Zasada montażu polega na poprzecznych listwach, które przeprowadza się przez otwory w wentylowanej płycie i zaciska za pomocą dwóch śrub. Po bokach poprzeczki przejściowej znajdują się 2 bolce, które zapewniają dodatkowe unieruchomienie.

Cechy

Kolor: Black Materiał: Aluminum Waga dostawy: 0,2kg Wysokość wysyłki: 15mm Szerokość wysyłki: 50mm Długość wysyłki: 55mm

Oryginalny opis

This vented rib mount adapter is designed for use with vented shotgun ribs (no wider than 7.9mm). The length of the Picatinny rail is 85mm and is long enough to fit most scopes and accessories.

No gun build is required to install the Rib-Mounted Picatinny Rail. You can take it out of the box and install it on your gun in minutes. These rails mount as low as possible on the ribs for a slim profile that minimally affects the build of your gun. The mounting principle consists of transverse slats, which are passed through the holes in the ventilated plate and tightened with two screws. On the sides of the transition bar are 2 pins that provide additional fixation.Nr produktu: EU2011591
Rib-Mounted Picatinny Rail 3.3"
Numer części: GTS-7484-BLK Ten adapter do montażu na szynie wentylowanej jest przeznaczony do użycia z wentylowanymi szynami strzelby (nie szerszymi niż 7,9 mm). Długość szyny Picatinny wynosi 85 mm i jest wystarczająco długa, aby pasować do większości lunet i akcesoriów. Nie jest wymagana żadna modyfikacja broni, aby zainstalować Rib-Mounted Picatinny Rail. Możesz wyjąć ją z pudełka i zamontować na swojej broni w ciągu kilku minut. Te szyny montuje się możliwie jak najniżej na żebrach, aby uzyskać smukły profil, który minimalnie wpływa na konstrukcję broni. Zasada montażu polega na poprzecznych listwach, które przeprowadza się przez otwory w wentylowanej płycie i zaciska za pomocą dwóch śrub. Po bokach poprzeczki przejściowej znajdują się 2 piny, które zapewniają dodatkową fiksację.
129 PLN 0 129,00 zł *
Czas dostawy ok. 3-6 dni.
Ponad 10 sztuk w europejskim magazynie
Specyfikacja: Color: Black Material: Aluminum
Newsletter