Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

HOGUE RUGER 10/22 TAKEDOWN STOCK THUMBHOLE


Ruger 10/22 Takedown Stock Thumbhole Rubber BLK

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Sukces eliminacji Rugera® 10-22® dał Hogue okazję do wprowadzenia na imprezę czegoś nowego w zapasach OverMolded®. W swojej popularnej gumce OverMolded wprowadzili dwa różne wzory usuwania: tradycyjny kolba do karabinu w stylu „Sporter” - podobny wygląd do naszego popularnego jednoczęściowego kolba do karabinu 10 / 22®; oraz model „Tactical Thumbhole” z futurystycznym uchwytem na kciuk / pistolet, zintegrowaną spoiną na policzku, unikalnym zaczepem na ławkę i miękką gumową podkładką. Więcej...

Nr produktu: 408000133 743108210604 408000133
Sukces eliminacji Rugera® 10-22® dał Hogue okazję do wprowadzenia na imprezę czegoś nowego w zapasach OverMolded®. W swojej popularnej gumce OverMolded wprowadzili dwa różne wzory usuwania: tradycyjny kolba do karabinu w stylu „Sporter” - podobny wygląd do naszego popularnego jednoczęściowego kolba do karabinu 10 / 22®; oraz model „Tactical Thumbhole” z futurystycznym uchwytem na kciuk / pistolet, zintegrowaną spoiną na policzku, unikalnym zaczepem na ławkę i miękką gumową podkładką. Taktyczna konstrukcja z otworem na kciuk została zaprojektowana z myślą o szybkim i wygodnym pozyskiwaniu celu przy użyciu preferowanej optyki, podczas gdy fani otwartych widoków mogą preferować naszą tradycyjną kolekcję karabinków „Sporter”. Wszystkie zapasy Hogue są wyposażone w popularną gumę OverMolded - trwały, wygodny, doskonały materiał ograniczający odrzut, który jest nieprzepuszczalny dla brudu, brudu i wilgoci.
HOGUE
606 606 1 PLN
408000133
Ruger 10/22 Takedown Stock Thumbhole Rubber BLK
Numer części: 21060 743108210604 Sukces eliminacji Rugera® 10-22® dał Hogue okazję do wprowadzenia na imprezę czegoś nowego w zapasach OverMolded®. W swojej popularnej gumce OverMolded wprowadzili dwa różne wzory usuwania: tradycyjny kolba do karabinu w stylu „Sporter” - podobny wygląd do naszego popularnego jednoczęściowego kolba do karabinu 10 / 22®; oraz model „Tactical Thumbhole” z futurystycznym uchwytem na kciuk / pistolet, zintegrowaną spoiną na policzku, unikalnym zaczepem na ławkę i miękką gumową podkładką. Taktyczna konstrukcja z otworem na kciuk została zaprojektowana z myślą o szybkim i wygodnym pozyskiwaniu celu przy użyciu preferowanej optyki, podczas gdy fani otwartych widoków mogą preferować naszą tradycyjną kolekcję karabinków „Sporter”. Wszystkie zapasy Hogue są wyposażone w popularną gumę OverMolded - trwały, wygodny, doskonały materiał ograniczający odrzut, który jest nieprzepuszczalny dla brudu, brudu i wilgoci.
606 PLN 10 606,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Color: Black Make: Ruger Material: Rubber Model: 10/22, 10/22 Takedown Style: Thumbhole

Cechy

Kolor: Black Materiał: Rubber Model: 10/22,10/22 Takedown Styl: Thumbhole Wytwórca: Ruger

Szczegóły pozycji

US export classification: 0A501.y.1.Sukces eliminacji Rugera® 10-22® dał Hogue okazję do wprowadzenia na imprezę czegoś nowego w zapasach OverMolded®. W swojej popularnej gumce OverMolded wprowadzili dwa różne wzory usuwania: tradycyjny kolba do karabinu w stylu „Sporter” - podobny wygląd do naszego popularnego jednoczęściowego kolba do karabinu 10 / 22®; oraz model „Tactical Thumbhole” z futurystycznym uchwytem na kciuk / pistolet, zintegrowaną spoiną na policzku, unikalnym zaczepem na ławkę i miękką gumową podkładką. Taktyczna konstrukcja z otworem na kciuk została zaprojektowana z myślą o szybkim i wygodnym pozyskiwaniu celu przy użyciu preferowanej optyki, podczas gdy fani otwartych widoków mogą preferować naszą tradycyjną kolekcję karabinków „Sporter”. Wszystkie zapasy Hogue są wyposażone w popularną gumę OverMolded - trwały, wygodny, doskonały materiał ograniczający odrzut, który jest nieprzepuszczalny dla brudu, brudu i wilgoci.
Newsletter