Cechy
- Nabój: 40 S&W
- Styl: Rimless Pistol
- Waga dostawy: 0,045kg
- Wysokość wysyłki: 20mm
- Szerokość wysyłki: 20mm
- Długość wysyłki: 130mm
Nr produktu: 513051400
Nr prod.: F40SWB
Opracowane i szlifowane przez jedną z najbardziej szanowanych marek w branży reamerów, Dave'a Mansona. Doskonałej jakości reamery wykonane zgodnie z normami SAAMI, szlifowane ze stali M7, aby uzyskać precyzyjne komory zdolne do osiągania niezwykłej dokładności. Reamery do wykończenia komory charakteryzują się integralnym poszerzeniem i solidnymi, stałymi pilotami. Reamery do poszerzenia pozwalają dostosować pracę komory do niestandardowych pocisków lub dodatkowej długości wolnej przestrzeni. Dostępne jako reamery wykończeniowe, chyba że podano inaczej.
Darmowa wysyłka.
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Inżynieryjnie zaprojektowane i szlifowane przez jednego z najbardziej szanowanych producentów narzędzi skrawających do broni palnej, Dave'a Mansona. Doskonałej jakości narzędzia skrawające wykonane zgodnie ze specyfikacjami SAAMI, szlifowane z stali M7, aby wycinać precyzyjne komory zdolne do osiągania wyjątkowej dokładności. Narzędzia skrawające do wykończenia komór charakteryzują się integralnym poszerzeniem i stałymi, sztywnymi pilotami.
Narzędzia do poszerzania komór pozwalają na dostosowanie pracy związanej z komorą do niestandardowych pocisków lub dodatkowej długości wolnej komory. Dostępne jako narzędzia skrawające do wykończenia, chyba że zaznaczone inaczej.
A "Must Have" For 1911 Tinkerers 09-11-2014
I bought a used pistol that somebody had MOSTLY fitted a Bar-Sto barrel to, but then gave up because the chamber was undersize. An hour of careful work with the Manson Finishing Reamer and I was good to go. Work slowly, the tool sets the headspace, so you need to check your progress often.
Works flawlessly 17-06-2014
I bought this to fix the chamber on an old WWII-era pistol.
I could not be more satisfied.
It worked great and left a perfect result.
I've never used a chamber reamer before, but using this was easy.
Only downside I can think of is that if you try to use this reamer to cut chambers in a blank, you might need another reamer to do the throat of the chamber, as some ammunition won't fit otherwise. But that is not the intended use of this reamer as far as I know.
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.