Cechy
- Typ broni:
Universal Handguns
- Waga dostawy: 0,014kg
- Wysokość wysyłki: 1mm
- Szerokość wysyłki: 83mm
- Długość wysyłki: 146mm
- UPC: 050806019898
Nr produktu: 080623002
050806019898 Narzędzie tnące ze stali usuwa zadzior z zewnętrznej krawędzi stożka wymuszającego, aby poprawić dokładność. Użyj na gardzieli komory, aby ułatwić wprowadzenie nabojów. Eliminacja odłamań ołowiu w jednym lub dwóch przejściach. Unikalny design działa bez demontażu broni. Narzędzie 3/8" jest idealne do rewolwerów .17 i .22. Narzędzie ½" działa na rewolwerach od .32 do .45. Narzędzie do usuwania zadziorów rewolwerów zawiera narzędzie tnące i uchwyt. Narzędzia tnące sprzedawane oddzielnie i mogą być wymieniane w uchwycie.Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu w USA.
Narzędzia do wygładzania krawędzi rewolwerów Brownells wykorzystują stal szybkotnącą do usuwania zadziorów z zewnętrznych krawędzi stożka wymuszającego, co poprawia dokładność. Używane w gardzieli komory, to narzędzie ułatwia wkładanie nabojów.
Pomaga wyeliminować odłamywanie ołowiu lub „pryskanie” w zaledwie jednym lub dwóch przejściach. Jego unikalna konstrukcja działa bez potrzeby demontażu broni. W skład kompletnych narzędzi tnących wchodzi aluminiowy uchwyt oraz instrukcje. Narzędzia do wygładzania krawędzi są również dostępne osobno.
Universal Handguns
deburring tool 16-08-2011
Works as advertised I had a S&W 317 that spit lead badly. A couple of quick passes and problem solved
It is a little hard to line up straight. I think it could be improved by adding a pilot like the muzzle tools.
Bottom line it works
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.