Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING
RECON-S NO OFFSET SCOPE MOUNT

818503018855 100017128
Solidne montaże z systemem szybkiego zwalniania
System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.

DANE TECHNICZNE: Aluminium 6061 T6, anodyzowane na twardo, matowa czerń. Długość 4½” (11.4cm). Każda obręcz obejmuje 1” (2.5cm) długości tubusu lunety. Wysokość mierzona od górnej krawędzi szyny do dolnej części tubusu lunety (oba modele): .890”.

1189 1609 10 PLN
Nr produktu: 100017128
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 35MM 20 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS20MOA35 818503018855 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1419 PLN 4 1 419,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
4 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 20 MOA Finish: Matte Black Scope Tube Diameter: 35mm Style: Quick Detach, Picatinny

Cechy

Elevation: 20 MOA Rodzaj wykończenia: Matte Black Styl: Picatinny,Quick Detach Średnica tubusa: 35mm Waga dostawy: 0,288kg Wysokość wysyłki: 51mm Szerokość wysyłki: 76mm Długość wysyłki: 203mm

Szczegóły pozycji

Made in USANr produktu: 100003654
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 30MM 0 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS30STD 818503010729 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1529 PLN 4 1 529,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
4 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 0 MOA Finish: Matte Black Height: .890'' Make: Universal Rifles Scope Tube Diameter: 30mm Style: Quick Detach, Picatinny, Weaver
Nr produktu: 100003653
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 1" 0 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS1STD 818503010705 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1529 PLN 8 1 529,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
8 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 0 MOA Finish: Matte Black Height: .890'' Make: Universal Rifles Scope Tube Diameter: 1'' Style: Quick Detach, Picatinny, Weaver
Nr produktu: 100017123
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 34MM 0 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS34STD 818503012242 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1529 PLN 4 1 529,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
4 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 0 MOA Finish: Matte Black Scope Tube Diameter: 34mm Style: Quick Detach, Picatinny
Nr produktu: 100017127
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 34MM 20 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS20MOA34 818503018817 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1349 PLN 7 1 349,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
7 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 20 MOA Finish: Matte Black Scope Tube Diameter: 34mm Style: Quick Detach, Picatinny
Nr produktu: 100017126
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 30MM 20 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS20MOA30 818503018732 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1609 PLN 8 1 609,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
8 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 20 MOA Finish: Matte Black Scope Tube Diameter: 30mm Style: Quick Detach, Picatinny
Nr produktu: 100017124
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 35MM 0 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS35STD 818503010743 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1279 PLN 5 1 279,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
5 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 0 MOA Finish: Matte Black Scope Tube Diameter: 35mm Style: Quick Detach, Picatinny
Nr produktu: 100038653
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 30MM 30 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS30MO 810008510858 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1549 PLN 4 1 549,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
4 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 30 MOA Finish: Black Scope Tube Diameter: 30mm Style: Quick Detach, Picatinny, Mount
Nr produktu: 100038657
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 35MM 30 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: AD-RECON-S-30MO 818503018411 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1189 PLN 2 1 189,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
2 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 30 MOA Finish: Black Scope Tube Diameter: 35mm Style: Quick Detach, Picatinny, Mount
Nr produktu: 100038663
AMERICAN DEFENSE MANUFACTURING 34MM 40 MOA SCOPE MOUNT, BLACK
Numer części: ADRECONS40MO 810008511015 System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.
1569 PLN 1 1 569,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
1 szt. w magazynie w USA
Specyfikacja: Elevation: 40 MOA Finish: Black Scope Tube Diameter: 34mm Style: Quick Detach, Picatinny, Mount
Solidne montaże z systemem szybkiego zwalniania
System szybkiego zwalniania z dźwignią blokującą mocno przylega do płaskiej szyny i nie poluzuje się nawet pod wpływem silnego odrzutu—im większa siła działa na dźwignię, tym mocniej się blokuje. Wciśnij przycisk zwalniający, aby otworzyć dźwignię, a montaż łatwo zdejmiesz z karabinu. Możliwość regulacji płaskim śrubokrętem lub nawet monetą dla ultra-solidnego, antypoślizgowego dopasowania do prawie każdej szyny Picatinny lub Weaver, w tym również do szyn handlowych o rozmiarach większych lub mniejszych. Dźwignia może być skonfigurowana tak, aby blokować się z przodu lub z tyłu, zgodnie z preferencjami użytkownika. Duża blokada na boku montażu obejmuje maksymalną ilość powierzchni szyny, podczas gdy poprzeczny sworzeń i dwie integralne blokady zapewniają solidne zaangażowanie slotów szyny, aby zapobiec przemieszczaniu się pod wpływem odrzutu. Pięć solidnych śrub sześciokątnych (trzy na górze, dwie na dole) zaciska połówki pierścieni pionowo. Wycięcia w bokach pierścieni i w podstawie zmniejszają wagę bez poświęcania wytrzymałości. Montaż szybkiego zwalniania z jednoczęściową bazą i systemem podwójnej dźwigni zapewnia takie samo solidne mocowanie oraz szybkie demontaż i ponowne zamocowanie.

DANE TECHNICZNE: Aluminium 6061 T6, anodyzowane na twardo, matowa czerń. Długość 4½” (11.4cm). Każda obręcz obejmuje 1” (2.5cm) długości tubusu lunety. Wysokość mierzona od górnej krawędzi szyny do dolnej części tubusu lunety (oba modele): .890”.

Newsletter