Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

BROWNELLS
POLISH-O-RAY®

050806105331 080505400
Profesjonalna polerka klasy premium sprawdzona w warsztatach dla profesjonalistów
Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.

DANE TECHNICZNE: Pakowane w plastikowej tubie o minimalnej zawartości netto 2½ lb. (1.1 kg).

124 154 5 PLN
Nr produktu: 080505400
BROWNELLS 400 GRIT POLISH-O-RAY 050806105331 Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.
154 PLN 79 154,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA

Top takeaways

 1. Polish-O-Ray® zapewnia gładką powierzchnię bez twardych, krzemionkowych płatków, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń podczas polerowania.
 2. Łatwe nakładanie na koła polerskie i szybkie twardnienie sprawiają, że produkt jest gotowy do użycia w kilka sekund.
 3. Produkt jest popularny wśród rusznikarzy i producentów metalu od lat 40-tych, oferując wysokiej jakości wykończenie wolne od drgań, zarysowań i niedoskonałości.

Cechy

Waga dostawy: 1,315kg Wysokość wysyłki: 30mm Szerokość wysyłki: 89mm Długość wysyłki: 226mm UPC : 050806105331

Szczegóły pozycji

Made in USANr produktu: 080505320
BROWNELLS 320 GRIT POLISH-O-RAY 050806105300 Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.
124 PLN 79 124,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA

Top takeaways

 1. Polish-O-Ray® zapewnia gładką powierzchnię bez twardych płatków krzemionkowych, które mogłyby uszkodzić polerowaną powierzchnię.
 2. Łatwe nakładanie na koła polerskie, szybkie twardnienie i gotowość do użycia w kilka sekund.
 3. Używany przez profesjonalistów od lat 40-tych, gwarantuje wysokiej jakości wykończenie bez śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości.

Cechy

Waga dostawy: 1,338kg Wysokość wysyłki: 33mm Szerokość wysyłki: 61mm Długość wysyłki: 264mm UPC : 050806105300

Szczegóły pozycji

Made in USA


Nr produktu: 080505500
BROWNELLS 500 GRIT POLISH-O-RAY 050806105348 Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.
124 PLN 19 124,00 zł *
Czas dostawy ok. 14-21 dni.
Ponad 10 sztuk w magazynie w USA

Top takeaways

 1. Polish-O-Ray® zapewnia gładką powierzchnię bez uszkodzeń dzięki miękkiej naturze i naturalnej bazie bez tłuszczu.
 2. Łatwe nakładanie na koła polerskie, szybkie twardnienie i możliwość wielokrotnego użycia dzięki elastycznej tubie plastikowej.
 3. Używany od lat 40-tych przez profesjonalistów, zapewnia najwyższą jakość wykończenia, idealną do broni i innych precyzyjnych zastosowań.

Cechy

Waga dostawy: 1,315kg Wysokość wysyłki: 30mm Szerokość wysyłki: 89mm Długość wysyłki: 226mm UPC : 050806105348

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080505140
BROWNELLS 140 GRIT POLISH-O-RAY 050806105317 Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.
134 PLN 0 134,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu w USA.

Top takeaways

 1. Polish-O-Ray® zapewnia wysoką jakość polerowania dzięki dokładnie przesianym ziarnom i naturalnej bazie bez tłuszczu, co eliminuje ryzyko zanieczyszczeń.
 2. Łatwo nakłada się na koła polerskie, tworząc miękką powierzchnię bez twardych płatków, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
 3. Produkt jest ceniony przez profesjonalistów od lat 40-tych, a odpowiednie przechowywanie w lodówce zapewnia jego długotrwałą świeżość.

Cechy

Waga dostawy: 1,338kg Wysokość wysyłki: 71mm Szerokość wysyłki: 69mm Długość wysyłki: 236mm UPC : 050806105317

Szczegóły pozycji

Made in USA

Nr produktu: 080505240
BROWNELLS 240 GRIT POLISH-O-RAY 050806105324 Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.
124 PLN 0 124,00 zł *
Zaległe, czas dostawy ok. 4-12 tygodnie z magazynu w USA.

Top takeaways

 1. Polish-O-Ray® zapewnia gładką powierzchnię bez twardych płatków krzemionkowych, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń podczas polerowania.
 2. Łatwe w aplikacji na koła polerskie, szybko twardnieje i jest gotowe do użycia, co przyspiesza proces polerowania.
 3. Produkt jest niezastąpiony dla rusznikarzy i producentów metalu, oferując profesjonalne wykończenie wolne od zarysowań i niedoskonałości.

Cechy

Waga dostawy: 1,293kg Wysokość wysyłki: 51mm Szerokość wysyłki: 38mm Długość wysyłki: 282mm UPC : 050806105324

Szczegóły pozycji

Made in USA

Polish-O-Ray® Brownells 400 Grit to idealne rozwiązanie dla rusznikarzy i wykończycieli metalu. Zapewnia gładką powierzchnię bez zanieczyszczeń. 🌟 Sprawdź teraz!

Profesjonalna polerka klasy premium sprawdzona w warsztatach dla profesjonalistów
Rozwiązanie marzeń każdego polerującego broń! Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości z dokładnie przesianymi, prawidłowymi ziarnami dla niezawodnych, powtarzalnych wyników i naturalną bazą bez tłuszczu, która nie pozostawia resztek mogących zanieczyścić procesy niebieszczenia lub platerowania. Pakowane w formowaną, elastyczną tubę plastikową, aby zachować świeżość między użyciami. 1) W przeciwieństwie do szybko schnących środków ściernych, Polish-O-Ray® tworzy powierzchnię średnio miękką bez twardych, krzemionkowych płatków, które, niezależnie od używanego rozmiaru ziarna, mogą poważnie uszkodzić polerowaną powierzchnię. 2) Łatwo nakłada się na koła polerskie bez zatrzymywania silnika. Wystarczy przycisnąć otwarty koniec tuby do koła; polerka przylega do poruszającej się powierzchni, twardnieje w kilka sekund i jest gotowa do użycia. 3) Dzięki swojej miększej naturze, szybko uzyskuje się prawdziwie gładką powierzchnię na wszystkich kołach. Najlepsza możliwa wygładzona powierzchnia, wolna od fal i śladów odbicia, to gwarancja wyższej, profesjonalnej jakości pracy wykończeniowej. Polish-O-Ray® to dla Ciebie zapewnia. 4) Polish-O-Ray® jest używany przez rusznikarzy, wykończycieli metalu i producentów samolotów od wczesnych lat 40-tych. Tam, gdzie wymagana jest jakościowa powierzchnia, wolna od śladów drgań, zarysowań i niedoskonałości, użycie Polish-O-Ray® jest KONIECZNE. Jeden z precyzyjnych producentów z południowo-wschodniej części kraju zamawia go beczkami. I gdzie indziej, jeśli nie na broni, doskonałe wykończenie zbiera więcej pochwał i podziwu? Te piękne wykończenia są powodem ciągłej popularności Polish-O-Ray® wśród rusznikarzy i poważnych hobbystów w naszym kraju. Stosując technikę "Mistrza Polerowania Metalu", można uzyskać wysokiej jakości wykończenie w minimalnym czasie z P-O-R®. Pełne instrukcje znajdują się w naszej broszurze instruktażowej niebieszczenia (#076-200-135) oraz książce Gunsmith Kinks™. Polega to głównie na rozpoczęciu od najgrubszego ziarna i polerowaniu powierzchni w jednym kierunku; następnie, używając drobniejszego ziarna na innym kole, polerowanie pod kątem 45° do pierwszego "przejścia". Postępując zgodnie z tą procedurą poprzez coraz drobniejsze numery ziaren, końcowa powierzchnia jest niezrównana pod względem jakości i perfekcji. Polish-O-Ray® jest wysyłany w ponownie zamykanym worku zewnętrznym. Włóż tubę z powrotem do worka, zabezpiecz zaciskiem i ZAWSZE przechowuj całe swoje Polish-O-Ray® - całkiem nowe lub częściowo używane - w lodówce dla najdłuższej trwałości.

DANE TECHNICZNE: Pakowane w plastikowej tubie o minimalnej zawartości netto 2½ lb. (1.1 kg).

Zamówione ponownie
124,00 zł * 124,00 zł - 154,00 zł*
5
W magazynie
79,00 zł * 79,00 zł - 609,00 zł*
1
Zamówione ponownie
1 069,00 zł * 1 069,00 zł - 1 559,00 zł*
3,7
W magazynie
409,00 zł * 199,00 zł - 1 739,00 zł*
0
W magazynie
569,00 zł * 199,00 zł - 1 739,00 zł*
0
Niedostępne
 
3