Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

TACTICOOL22 M&P 15-22 BARREL NUT WRENCH


M&P 15-22 Barrel Nut Wrench

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Uchwyty są zaprojektowane tak, aby przylegały ściśle i przy minimalnym ruchu, aby zapobiec uszkodzeniu nakrętki. Wnętrze klucza zmieści się na większości standardowych tłumików płomienia A1 i A2, a także Yankee Hill i innych. Więcej...

Nr produktu: 100015709 100015709
Uchwyty są zaprojektowane tak, aby przylegały ściśle i przy minimalnym ruchu, aby zapobiec uszkodzeniu nakrętki. Wnętrze klucza zmieści się na większości standardowych tłumików płomienia A1 i A2, a także Yankee Hill i innych. Zewnętrzna część klucza mieści się ładnie w kolczyku zapasowym. Istnieją dwa płaskie klucze do klucza płaskiego 15/16 lub klucza do stóp wrony, jeśli chcesz użyć klucza dynamometrycznego. To jest wersja Professional / Gunsmith klucza do nakrętki lufowej do Smith & Wesson M&P 15-22. Otrzymasz wieloletnie bezproblemowe użytkowanie dzięki temu kluczowi beczkowemu. Klucz ten pasuje do większości urządzeń wylotowych o standardowej średnicy, takich jak klatka dla ptaków A2, ale nakrętka lufy i zaślepka osłony dłoni nie. Dlatego musisz usunąć urządzenie wylotowe, aby usunąć nakrętkę lufy i lufę. Zawiera proste instrukcje krok po kroku. Wykonany z najwyższej jakości dostępnego aluminium w USA. Zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane w USA.
196 196 1 PLN
100015709
M&P 15-22 Barrel Nut Wrench
Numer części: BNW1PRO Uchwyty są zaprojektowane tak, aby przylegały ściśle i przy minimalnym ruchu, aby zapobiec uszkodzeniu nakrętki. Wnętrze klucza zmieści się na większości standardowych tłumików płomienia A1 i A2, a także Yankee Hill i innych. Zewnętrzna część klucza mieści się ładnie w kolczyku zapasowym. Istnieją dwa płaskie klucze do klucza płaskiego 15/16 lub klucza do stóp wrony, jeśli chcesz użyć klucza dynamometrycznego. To jest wersja Professional / Gunsmith klucza do nakrętki lufowej do Smith & Wesson M&P 15-22. Otrzymasz wieloletnie bezproblemowe użytkowanie dzięki temu kluczowi beczkowemu. Klucz ten pasuje do większości urządzeń wylotowych o standardowej średnicy, takich jak klatka dla ptaków A2, ale nakrętka lufy i zaślepka osłony dłoni nie. Dlatego musisz usunąć urządzenie wylotowe, aby usunąć nakrętkę lufy i lufę. Zawiera proste instrukcje krok po kroku. Wykonany z najwyższej jakości dostępnego aluminium w USA. Zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane w USA.
196 PLN 0 196,00 zł *

chwilowo niedostępny

Szczegóły pozycji

Made in USAUchwyty są zaprojektowane tak, aby przylegały ściśle i przy minimalnym ruchu, aby zapobiec uszkodzeniu nakrętki. Wnętrze klucza zmieści się na większości standardowych tłumików płomienia A1 i A2, a także Yankee Hill i innych. Zewnętrzna część klucza mieści się ładnie w kolczyku zapasowym. Istnieją dwa płaskie klucze do klucza płaskiego 15/16 lub klucza do stóp wrony, jeśli chcesz użyć klucza dynamometrycznego. To jest wersja Professional / Gunsmith klucza do nakrętki lufowej do Smith & Wesson M&P 15-22. Otrzymasz wieloletnie bezproblemowe użytkowanie dzięki temu kluczowi beczkowemu. Klucz ten pasuje do większości urządzeń wylotowych o standardowej średnicy, takich jak klatka dla ptaków A2, ale nakrętka lufy i zaślepka osłony dłoni nie. Dlatego musisz usunąć urządzenie wylotowe, aby usunąć nakrętkę lufy i lufę. Zawiera proste instrukcje krok po kroku. Wykonany z najwyższej jakości dostępnego aluminium w USA. Zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane w USA.
Newsletter