Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

HORNADY MATCH GRADE FULL LENGTH SIZING DIES


HORNADY 6.5 PRC Match Grade Full Length Die

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Więcej...

Nr produktu: 749019026 090255462883 749019026
Zapewnij dokładną zmianę rozmiaru dla 300 obciążeń PRC
Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
222 273 22 PLN
749019026
HORNADY 6.5 PRC Match Grade Full Length Die
Numer części: 046288 090255462883 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
273 PLN 0 273,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 6.5 PRC Die Style: Full Length Die

Cechy

Nabój: 6.5 PRC Odmiana matryc: Full Length Die

Szczegóły pozycji

Made in USA749005668
Hornady Match Grade New Dimension Full Length Die, 6mm PPC
Numer części: 544255 090255542554 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
222 PLN 5 222,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 6 PPC Die Style: Full Length Sizing Dies
749005669
Hornady Match Grade New Dimension Full Length Die, 223 Rem
Numer części: 544229 090255542295 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
224 PLN 0 224,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 223 Remington Die Style: Full Length Sizing Dies
749005661
Hornady Match Grade New Dimension Full Length Die, 6mm BR
Numer części: 544251 090255542516 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
228 PLN 0 228,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 6 mm BR Die Style: Full Length Sizing Dies
749005670
HORNADY 308 Winchester Bushing Full Length Die
Numer części: 544359 090255543599 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
266 PLN 0 266,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 308 Winchester Die Style: Full Length Sizing Dies
749016896
HORNADY 260 Remington Match Grade Full Length Die
Numer części: 46214 090255462142 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
228 PLN 1 228,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 260 Remington Die Style: Bushing Full Length Die
749016900
HORNADY 280 Ackley Improved Match Grade Full Length Die
Numer części: 46228 090255462289 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 280 Ackley Improved Die Style: Bushing Full Length Die
749016899
HORNADY 284 Winchester Match Grade Full Length Die
Numer części: 46232 090255462326 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
228 PLN 0 228,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 284 Winchester
749016904
HORNADY 30-06 Springfield Match Grade Full Length Die
Numer części: 46236 090255462364 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 30-06 Springfield Die Style: Bushing Full Length Die
749016907
HORNADY 300 Norma Magnum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46248 090255462487 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
234 PLN 2 234,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 300 Norma Die Style: Bushing Full Length Die
749016908
HORNADY 300 Remington Ultra Magnum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46246 090255462463 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
228 PLN 2 228,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 300 Remington Ultra Magnum Die Style: Bushing Full Length Die
749016906
HORNADY 300 Winchester Magnum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46240 090255462401 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 300 Winchester Magnum Die Style: Bushing Full Length Die
749016905
HORNADY 300 WSM Match Grade Full Length Die
Numer części: 46242 090255462425 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 300 WSM (Winchester Short Mag) Die Style: Bushing Full Length Die
749016910
HORNADY 338 Lapua Magnum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46252 090255462524 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
239 PLN 0 239,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 338 Lapua Mag Die Style: Bushing Full Length Die
749016909
HORNADY 338 Norma Magnum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46250 090255462500 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
234 PLN 0 234,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 338 Norma Mag Die Style: Bushing Full Length Die
749016898
HORNADY 6.5-284 Norma Match Grade Full Length Die
Numer części: 46218 090255462180 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 6.5 mm - 284 Norma Die Style: Bushing Full Length Die
749016895
HORNADY 6.5x55mm Swede Match Grade Full Length Die
Numer części: 46216 090255462166 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 9 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 6.5 x 55 mm Swedish Mauser Die Style: Bushing Full Length Die
749016893
HORNADY 6mm Creedmoor Match Grade Full Length Die
Numer części: 46204 090255462043 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 6mm Creedmoor Die Style: Bushing Full Length Die
749016902
HORNADY 7mm Remington Magnum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46234 090255462340 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
245 PLN 0 245,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 7 mm Remington Magnum Die Style: Bushing Full Length Die
749016901
HORNADY 7mm Remington Saum Match Grade Full Length Die
Numer części: 46224 090255462241 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
228 PLN 0 228,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 7 mm SAUM (Remington SA Ultra Mag) Die Style: Bushing Full Length Die
749016903
HORNADY 7mm WSM Match Grade Full Length Die
Numer części: 46226 090255462265 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
228 PLN 0 228,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 7 mm WSM (Winchester Short Magnum) Die Style: Bushing Full Length Die
749018603
HORNADY 300 PRC Match Grade Bushing Full Length Sizer Die
Numer części: 046338 090255463385 Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
258 PLN 0 258,00 zł *

Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
Specyfikacja: Cartridge: 300 PRC Die Style: Full Length Sizing Die
Zapewnij dokładną zmianę rozmiaru dla 300 obciążeń PRC
Matryce uzupelniajace Hornady + posiadaja wymienne tulejki rozmiaru szyjki, które sa samocentrujace. Tuleje pozwalają użytkownikowi dopasować szyję obudowy do pożądanego napięcia pocisku. Eliminuje to możliwość przewymiarowania szyjek skrzyni i przepracowania mosiądzu. Tuleje są dostępne w krokach co 0,002 cala. Pełnowymiarowa matryca dopasowana dopasuje rozmiar obudowy, uderzy w ramię i dopasuje rozmiar szyi do wybranej tulei. Matryca szyjkowa dopasowana do rozmiaru mierzy szyję za pomocą zainstalowanej tulei i uderza tylko w ramię (bez rozmiarów ciała). Obie wersje wyposażone są w samocentrujące wrzeciono dekapujące z o-ringowym napinaczem wrzeciona oraz eliptyczną kulkę ekspandera z główką sworznia dekapującego - ten sam sworzeń stosowany w matrycach niestandardowych. Te matryce do tulejek mają pewne unikalne cechy i są bardzo dobrze wykonane i wykończone.
Brak na stanie Niestety ten produkt nie może być zamówiony.
118,00 zł * 101,00 zł - 123,00 zł*
Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu. Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
42,00 zł *
Newsletter