Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesorii strzeleckich Polska

VIKING TACTICS LIGHT MOUNT


Flashlight/Laser Mount, Black

Consistent with the VTAC Mission, the Viking Tactics Light Mount was designed for today’s modern warriors- providing a light-weight and versatile option to mount a flashlight onto any Picatinny rail system. Made of a Modified Acrylic PVC Alloy Thermoplastic with high impact and abrasion resistant qualities which have been proven to withstand the harshest environments, the Viking Tactics Light Mount is designed so that you can mount your light so that it is out of your field of view and easily activated. Więcej...

Nr produktu: 100004371 857466002204 100004371
Offset Design For Fast, Easy Access To Activation Switches
Consistent with the VTAC Mission, the Viking Tactics Light Mount was designed for today’s modern warriors- providing a light-weight and versatile option to mount a flashlight onto any Picatinny rail system. Made of a Modified Acrylic PVC Alloy Thermoplastic with high impact and abrasion resistant qualities which have been proven to withstand the harshest environments, the Viking Tactics Light Mount is designed so that you can mount your light so that it is out of your field of view and easily activated. This new and improved version of the original VTAC Light Mount Design gives you enormous flexibility. It will allow you to mount most lights with a .80 or 1” diameter and will fit the VTAC-L4 as well as the inexpensive Surefire G2 Nitrolon, Executive Series, and many others. The sleek VTAC design even offers a position in the insert to accommodate the clip on the light. Depending on your mounting preferences, the VTAC can be mounted in such a way that the light can be activated using a tape switch or it can be mounted in such a manner allowing you activate your light using the push button on the back of the light. (Note: Flashlights and firearms not included and must be purchased separately). The VTAC Light Mount is impervious to most chemicals, solvents and oils and its highly advanced thermoplastics will not shrink. With the high quality and innovative design that you expect from a Viking Tactics product, the VTAC Light Mount will keep you in the light and out of the dark. The new Surefire G2X body does not fit this light mount without some rigging.  

SPECS: PVC alloy themoplastic, Black, Coyote Tan, or Flat Dark Earth. 1½" (3.8cm) long, 2½" (6.3cm) wide, 1¼" (3.2cm) high. 1.8 oz. (51g) weight. Fits .800" with spacer or 1" adaptable to the two different diameters.

VIKING TACTICS
153 160 5 PLN
100004371
Flashlight/Laser Mount, Black
Numer części: VTACMK4BLACK 857466002204 Zgodnie z misją VTAC, Viking taktyka światło zamontować został zaprojektowany dla dzisiejszych nowoczesnych wojowników-zapewniając lekkie i wszechstronne możliwości zamontowania latarki na wszelkie Picatinny systemu kolejowego. Wykonane z zmodyfikowano akryl PCV aluminiowe termoplastycznych z odpornego na uderzenia i odporne na ścieranie cechy, które zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, zamontować światła Viking taktyka jest zaprojektowany tak, aby wasze światło można zamontować, tak, że jest poza pole widzenia i łatwo aktywowane. Ten nowy i ulepszony wersja oryginalny Design Mount światło VTAC daje ogromną elastyczność. To pozwoli Ci zamontować większość światła z.80 lub średnicy 1" i będzie pasować VTAC-L4 a także niedrogie Surefire Nitrolon G2, z serii Executive i wiele innych. Ten gładki mianować VTAC oferuje nawet pozycji Wstaw, aby wstawić klip na światło. W zależności od preferencji montażu VTAC można zamontować w taki sposób, że światło może być aktywowany za pomocą taśmy lub mogą być montowane w taki sposób, pozwalając uaktywnić Twoje światło za pomocą przycisku z tyłu światła. (Uwaga: latarki i broni palnej nie uwzględnione i należy zakupić osobno). Zamontować światła VTAC jest odporny na większość chemikaliów, rozpuszczalniki i oleje i nie zmniejszy jego wysoko zaawansowanych tworzyw termoplastycznych. Z wysokiej jakości i innowacyjnej konstrukcji, które można oczekiwać od produktu Viking Tactics zamontować światła VTAC będzie Cię w światła i ciemności. Nowe Surefire G2X ciała nie pasuje to zamontować światła bez część ożaglowania.
160 PLN 23 160,00 zł *

Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
Specyfikacja: Finish: Black Style: Mount

Cechy

Rodzaj wykończenia: Black Styl: Mount

Szczegóły pozycji

Made in USA
ECCN: EAR99
100004372
Flashlight/Laser Mount, Coyote Tan
Numer części: VTACMK4COYOTE 857466002211 Zgodnie z misją VTAC, Viking taktyka światło zamontować został zaprojektowany dla dzisiejszych nowoczesnych wojowników-zapewniając lekkie i wszechstronne możliwości zamontowania latarki na wszelkie Picatinny systemu kolejowego. Wykonane z zmodyfikowano akryl PCV aluminiowe termoplastycznych z odpornego na uderzenia i odporne na ścieranie cechy, które zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, zamontować światła Viking taktyka jest zaprojektowany tak, aby wasze światło można zamontować, tak, że jest poza pole widzenia i łatwo aktywowane. Ten nowy i ulepszony wersja oryginalny Design Mount światło VTAC daje ogromną elastyczność. To pozwoli Ci zamontować większość światła z.80 lub średnicy 1" i będzie pasować VTAC-L4 a także niedrogie Surefire Nitrolon G2, z serii Executive i wiele innych. Ten gładki mianować VTAC oferuje nawet pozycji Wstaw, aby wstawić klip na światło. W zależności od preferencji montażu VTAC można zamontować w taki sposób, że światło może być aktywowany za pomocą taśmy lub mogą być montowane w taki sposób, pozwalając uaktywnić Twoje światło za pomocą przycisku z tyłu światła. (Uwaga: latarki i broni palnej nie uwzględnione i należy zakupić osobno). Zamontować światła VTAC jest odporny na większość chemikaliów, rozpuszczalniki i oleje i nie zmniejszy jego wysoko zaawansowanych tworzyw termoplastycznych. Z wysokiej jakości i innowacyjnej konstrukcji, które można oczekiwać od produktu Viking Tactics zamontować światła VTAC będzie Cię w światła i ciemności. Nowe Surefire G2X ciała nie pasuje to zamontować światła bez część ożaglowania.
160 PLN 3 160,00 zł *

W magazynie w USA
Specyfikacja: Finish: Coyote Style: Mount
100005402
Flashlight/Laser Mount, Flat Dark Earth
Numer części: VTACMK4FDE VTAC-MK4 FDE Zgodnie z misją VTAC, Viking taktyka światło zamontować został zaprojektowany dla dzisiejszych nowoczesnych wojowników-zapewniając lekkie i wszechstronne możliwości zamontowania latarki na wszelkie Picatinny systemu kolejowego. Wykonane z zmodyfikowano akryl PCV aluminiowe termoplastycznych z odpornego na uderzenia i odporne na ścieranie cechy, które zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, zamontować światła Viking taktyka jest zaprojektowany tak, aby wasze światło można zamontować, tak, że jest poza pole widzenia i łatwo aktywowane. Ten nowy i ulepszony wersja oryginalny Design Mount światło VTAC daje ogromną elastyczność. To pozwoli Ci zamontować większość światła z.80 lub średnicy 1" i będzie pasować VTAC-L4 a także niedrogie Surefire Nitrolon G2, z serii Executive i wiele innych. Ten gładki mianować VTAC oferuje nawet pozycji Wstaw, aby wstawić klip na światło. W zależności od preferencji montażu VTAC można zamontować w taki sposób, że światło może być aktywowany za pomocą taśmy lub mogą być montowane w taki sposób, pozwalając uaktywnić Twoje światło za pomocą przycisku z tyłu światła. (Uwaga: latarki i broni palnej nie uwzględnione i należy zakupić osobno). Zamontować światła VTAC jest odporny na większość chemikaliów, rozpuszczalniki i oleje i nie zmniejszy jego wysoko zaawansowanych tworzyw termoplastycznych. Z wysokiej jakości i innowacyjnej konstrukcji, które można oczekiwać od produktu Viking Tactics zamontować światła VTAC będzie Cię w światła i ciemności. Nowe Surefire G2X ciała nie pasuje to zamontować światła bez część ożaglowania.
160 PLN 1 160,00 zł *

W magazynie w USA
Specyfikacja: Finish: Flat Dark Earth Style: Mount
100019662
Viking Tactics Light Mount-Green Olive
Numer części: VTACMK4GO Zgodnie z misją VTAC, Viking taktyka światło zamontować został zaprojektowany dla dzisiejszych nowoczesnych wojowników-zapewniając lekkie i wszechstronne możliwości zamontowania latarki na wszelkie Picatinny systemu kolejowego. Wykonane z zmodyfikowano akryl PCV aluminiowe termoplastycznych z odpornego na uderzenia i odporne na ścieranie cechy, które zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, zamontować światła Viking taktyka jest zaprojektowany tak, aby wasze światło można zamontować, tak, że jest poza pole widzenia i łatwo aktywowane. Ten nowy i ulepszony wersja oryginalny Design Mount światło VTAC daje ogromną elastyczność. To pozwoli Ci zamontować większość światła z.80 lub średnicy 1" i będzie pasować VTAC-L4 a także niedrogie Surefire Nitrolon G2, z serii Executive i wiele innych. Ten gładki mianować VTAC oferuje nawet pozycji Wstaw, aby wstawić klip na światło. W zależności od preferencji montażu VTAC można zamontować w taki sposób, że światło może być aktywowany za pomocą taśmy lub mogą być montowane w taki sposób, pozwalając uaktywnić Twoje światło za pomocą przycisku z tyłu światła. (Uwaga: latarki i broni palnej nie uwzględnione i należy zakupić osobno). Zamontować światła VTAC jest odporny na większość chemikaliów, rozpuszczalniki i oleje i nie zmniejszy jego wysoko zaawansowanych tworzyw termoplastycznych. Z wysokiej jakości i innowacyjnej konstrukcji, które można oczekiwać od produktu Viking Tactics zamontować światła VTAC będzie Cię w światła i ciemności. Nowe Surefire G2X ciała nie pasuje to zamontować światła bez część ożaglowania.
153 PLN 0 153,00 zł *

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Finish: Green Style: Mount
100019663
Viking Tactics Light Mount-Gray
Numer części: VTACMK4GY Zgodnie z misją VTAC, Viking taktyka światło zamontować został zaprojektowany dla dzisiejszych nowoczesnych wojowników-zapewniając lekkie i wszechstronne możliwości zamontowania latarki na wszelkie Picatinny systemu kolejowego. Wykonane z zmodyfikowano akryl PCV aluminiowe termoplastycznych z odpornego na uderzenia i odporne na ścieranie cechy, które zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach, zamontować światła Viking taktyka jest zaprojektowany tak, aby wasze światło można zamontować, tak, że jest poza pole widzenia i łatwo aktywowane. Ten nowy i ulepszony wersja oryginalny Design Mount światło VTAC daje ogromną elastyczność. To pozwoli Ci zamontować większość światła z.80 lub średnicy 1" i będzie pasować VTAC-L4 a także niedrogie Surefire Nitrolon G2, z serii Executive i wiele innych. Ten gładki mianować VTAC oferuje nawet pozycji Wstaw, aby wstawić klip na światło. W zależności od preferencji montażu VTAC można zamontować w taki sposób, że światło może być aktywowany za pomocą taśmy lub mogą być montowane w taki sposób, pozwalając uaktywnić Twoje światło za pomocą przycisku z tyłu światła. (Uwaga: latarki i broni palnej nie uwzględnione i należy zakupić osobno). Zamontować światła VTAC jest odporny na większość chemikaliów, rozpuszczalniki i oleje i nie zmniejszy jego wysoko zaawansowanych tworzyw termoplastycznych. Z wysokiej jakości i innowacyjnej konstrukcji, które można oczekiwać od produktu Viking Tactics zamontować światła VTAC będzie Cię w światła i ciemności. Nowe Surefire G2X ciała nie pasuje to zamontować światła bez część ożaglowania.
160 PLN 1 160,00 zł *

W magazynie w USA
Specyfikacja: Color: Gray Finish: Gray Style: Mount
Offset Design For Fast, Easy Access To Activation Switches
Consistent with the VTAC Mission, the Viking Tactics Light Mount was designed for today’s modern warriors- providing a light-weight and versatile option to mount a flashlight onto any Picatinny rail system. Made of a Modified Acrylic PVC Alloy Thermoplastic with high impact and abrasion resistant qualities which have been proven to withstand the harshest environments, the Viking Tactics Light Mount is designed so that you can mount your light so that it is out of your field of view and easily activated. This new and improved version of the original VTAC Light Mount Design gives you enormous flexibility. It will allow you to mount most lights with a .80 or 1” diameter and will fit the VTAC-L4 as well as the inexpensive Surefire G2 Nitrolon, Executive Series, and many others. The sleek VTAC design even offers a position in the insert to accommodate the clip on the light. Depending on your mounting preferences, the VTAC can be mounted in such a way that the light can be activated using a tape switch or it can be mounted in such a manner allowing you activate your light using the push button on the back of the light. (Note: Flashlights and firearms not included and must be purchased separately). The VTAC Light Mount is impervious to most chemicals, solvents and oils and its highly advanced thermoplastics will not shrink. With the high quality and innovative design that you expect from a Viking Tactics product, the VTAC Light Mount will keep you in the light and out of the dark. The new Surefire G2X body does not fit this light mount without some rigging.  

SPECS: PVC alloy themoplastic, Black, Coyote Tan, or Flat Dark Earth. 1½" (3.8cm) long, 2½" (6.3cm) wide, 1¼" (3.2cm) high. 1.8 oz. (51g) weight. Fits .800" with spacer or 1" adaptable to the two different diameters.

W magazynie w USA W magazynie w USA
178,00 zł *
Dostępne W magazynie w USA
26,00 zł * 26,00 zł - 29,00 zł*
W oczekiwaniu chwilowo niedostępny
80,00 zł * 80,00 zł - 102,00 zł*
Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
128,00 zł *