Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
100050264
Rewolucyjny system kontroli gazu RIFLESPEED (patent USA nr US2000116446A1, dodatkowe patenty wydane i zgłoszone) sprawia, że kontrolowanie przepływu gazu w karabinie jest niezawodne, powtarzalne i niezawodne. Potrzebujesz więcej gazu? Podgłośnij to. Potrzebujesz mniej gazu? Przycisz to. Dzięki łatwemu do uchwycenia pokrętłu sterującemu jest to tak proste i nie są wymagane żadne narzędzia. Wyraźnie widoczna numeracja na pokrętle sterowania zapewnia, że zawsze będziesz znać swoje ustawienie. Natychmiast powróć do poprzedniego ustawienia, obracając pokrętłem sterowania. Każde ustawienie jest sygnalizowane wysoce dotykowym „kliknięciem” do użycia w okresach ograniczonej widoczności. Dwa oddzielne zakresy obrotu z ponumerowanymi ustawieniami 1-12 i wieloma rozmiarami tłoka pokrywają wymagania dotyczące regulacji dla każdego dostępnego wkładu. Opatentowana funkcja Rotation Stop zapobiega niezamierzonemu demontażu. Wykorzystuje proste rury gazowe RIFLESPEED Zaprojektowane do najbardziej rygorystycznych zastosowań wojskowych lub służbowych LE, kontrolery gazu RIFLESPEED są również idealne do użytku obronnego, zawodów, strzelania rekreacyjnego lub polowania. Kontrole gazowe RIFLESPEED są trwałe i sprawdzają się podczas dziesiątek tysięcy pocisków zużytych w testach rozwojowych i destrukcyjnych. Gas Controls firmy RIFLESPEED to najlepsze rozwiązanie problemów związanych z eksploatacją ciężkich karabinów w różnych warunkach, konfiguracjach i środowiskach. Mając pełną kontrolę nad gazem, który jest dostarczany do akcji twojego karabinu przy każdym strzale, będziesz cieszyć się zwiększoną niezawodnością, zmniejszonym odrzutem, zmniejszonym unoszeniem lufy, mniejszymi zakłóceniami w celowaniu, mniejszym zużyciem karabinu i lepszą celnością. Ustaw kontrolę gazu RIFLESPEED, aby uzyskać idealną wydajność z lekką amunicją komercyjną lub amunicją milspec o wyższym ciśnieniu. Wybierz swój system gazowy, aby uzyskać idealną wydajność w ekstremalnych upałach lub mroźnych warunkach. Ciesz się optymalną wydajnością z tłumikiem lub bez. Dzięki odpowiednio wyregulowanej instalacji gazowej można wyeliminować konieczność stosowania nadmiernie ciężkich zderzaków.Kiedy już doświadczysz korzyści płynących z używania kontrolera gazu RIFLESPEED, nigdy nie będziesz chciał strzelać do czegokolwiek innego.
1549 1619 4 PLN
Nr produktu: 100050264
RIFLESPEED GAS CONTROL 5.8" MODEL RS7558 0.750"DIAMETER
Numer części: US0103 Rewolucyjny system kontroli gazu RIFLESPEED (patent USA nr US2000116446A1, dodatkowe patenty wydane i zgłoszone) sprawia, że kontrolowanie przepływu gazu w karabinie jest niezawodne, powtarzalne i niezawodne. Potrzebujesz więcej gazu? Podgłośnij to. Potrzebujesz mniej gazu? Przycisz to. Dzięki łatwemu do uchwycenia pokrętłu sterującemu jest to tak proste i nie są wymagane żadne narzędzia. Wyraźnie widoczna numeracja na pokrętle sterowania zapewnia, że zawsze będziesz znać swoje ustawienie. Natychmiast powróć do poprzedniego ustawienia, obracając pokrętłem sterowania. Każde ustawienie jest sygnalizowane wysoce dotykowym „kliknięciem” do użycia w okresach ograniczonej widoczności. Dwa oddzielne zakresy obrotu z ponumerowanymi ustawieniami 1-12 i wieloma rozmiarami tłoka pokrywają wymagania dotyczące regulacji dla każdego dostępnego wkładu. Opatentowana funkcja Rotation Stop zapobiega niezamierzonemu demontażu. Wykorzystuje proste rury gazowe RIFLESPEED Zaprojektowane do najbardziej rygorystycznych zastosowań wojskowych lub służbowych LE, kontrolery gazu RIFLESPEED są również idealne do użytku obronnego, zawodów, strzelania rekreacyjnego lub polowania. Kontrole gazowe RIFLESPEED są trwałe i sprawdzają się podczas dziesiątek tysięcy pocisków zużytych w testach rozwojowych i destrukcyjnych. Gas Controls firmy RIFLESPEED to najlepsze rozwiązanie problemów związanych z eksploatacją ciężkich karabinów w różnych warunkach, konfiguracjach i środowiskach. Mając pełną kontrolę nad gazem, który jest dostarczany do akcji twojego karabinu przy każdym strzale, będziesz cieszyć się zwiększoną niezawodnością, zmniejszonym odrzutem, zmniejszonym unoszeniem lufy, mniejszymi zakłóceniami w celowaniu, mniejszym zużyciem karabinu i lepszą celnością. Ustaw kontrolę gazu RIFLESPEED, aby uzyskać idealną wydajność z lekką amunicją komercyjną lub amunicją milspec o wyższym ciśnieniu. Wybierz swój system gazowy, aby uzyskać idealną wydajność w ekstremalnych upałach lub mroźnych warunkach. Ciesz się optymalną wydajnością z tłumikiem lub bez. Dzięki odpowiednio wyregulowanej instalacji gazowej można wyeliminować konieczność stosowania nadmiernie ciężkich zderzaków.Kiedy już doświadczysz korzyści płynących z używania kontrolera gazu RIFLESPEED, nigdy nie będziesz chciał strzelać do czegokolwiek innego.
1619 PLN 8 1 619,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Inside Diameter: .750 Style: Adjustable

Cechy

Styl: Adjustable Średnica wewnętrzna: .750 Waga dostawy: 0,227kg Wysokość: 38mm Szerokość: 102mm Długość: 178mm

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.xNr produktu: 100050261
RIFLESPEED GAS CONTROL 1.9" MODEL RS7519 0.750"DIAMETER
Numer części: US0100 Rewolucyjny system kontroli gazu RIFLESPEED (patent USA nr US2000116446A1, dodatkowe patenty wydane i zgłoszone) sprawia, że kontrolowanie przepływu gazu w karabinie jest niezawodne, powtarzalne i niezawodne. Potrzebujesz więcej gazu? Podgłośnij to. Potrzebujesz mniej gazu? Przycisz to. Dzięki łatwemu do uchwycenia pokrętłu sterującemu jest to tak proste i nie są wymagane żadne narzędzia. Wyraźnie widoczna numeracja na pokrętle sterowania zapewnia, że zawsze będziesz znać swoje ustawienie. Natychmiast powróć do poprzedniego ustawienia, obracając pokrętłem sterowania. Każde ustawienie jest sygnalizowane wysoce dotykowym „kliknięciem” do użycia w okresach ograniczonej widoczności. Dwa oddzielne zakresy obrotu z ponumerowanymi ustawieniami 1-12 i wieloma rozmiarami tłoka pokrywają wymagania dotyczące regulacji dla każdego dostępnego wkładu. Opatentowana funkcja Rotation Stop zapobiega niezamierzonemu demontażu. Wykorzystuje proste rury gazowe RIFLESPEED Zaprojektowane do najbardziej rygorystycznych zastosowań wojskowych lub służbowych LE, kontrolery gazu RIFLESPEED są również idealne do użytku obronnego, zawodów, strzelania rekreacyjnego lub polowania. Kontrole gazowe RIFLESPEED są trwałe i sprawdzają się podczas dziesiątek tysięcy pocisków zużytych w testach rozwojowych i destrukcyjnych. Gas Controls firmy RIFLESPEED to najlepsze rozwiązanie problemów związanych z eksploatacją ciężkich karabinów w różnych warunkach, konfiguracjach i środowiskach. Mając pełną kontrolę nad gazem, który jest dostarczany do akcji twojego karabinu przy każdym strzale, będziesz cieszyć się zwiększoną niezawodnością, zmniejszonym odrzutem, zmniejszonym unoszeniem lufy, mniejszymi zakłóceniami w celowaniu, mniejszym zużyciem karabinu i lepszą celnością. Ustaw kontrolę gazu RIFLESPEED, aby uzyskać idealną wydajność z lekką amunicją komercyjną lub amunicją milspec o wyższym ciśnieniu. Wybierz swój system gazowy, aby uzyskać idealną wydajność w ekstremalnych upałach lub mroźnych warunkach. Ciesz się optymalną wydajnością z tłumikiem lub bez. Dzięki odpowiednio wyregulowanej instalacji gazowej można wyeliminować konieczność stosowania nadmiernie ciężkich zderzaków.Kiedy już doświadczysz korzyści płynących z używania kontrolera gazu RIFLESPEED, nigdy nie będziesz chciał strzelać do czegokolwiek innego.
1549 PLN 6 1 549,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Inside Diameter: .750 Style: Adjustable
Nr produktu: 100050262
RIFLESPEED GAS CONTROL 3.3" MODEL RS7533 0.750"DIAMETER
Numer części: US0101 Rewolucyjny system kontroli gazu RIFLESPEED (patent USA nr US2000116446A1, dodatkowe patenty wydane i zgłoszone) sprawia, że kontrolowanie przepływu gazu w karabinie jest niezawodne, powtarzalne i niezawodne. Potrzebujesz więcej gazu? Podgłośnij to. Potrzebujesz mniej gazu? Przycisz to. Dzięki łatwemu do uchwycenia pokrętłu sterującemu jest to tak proste i nie są wymagane żadne narzędzia. Wyraźnie widoczna numeracja na pokrętle sterowania zapewnia, że zawsze będziesz znać swoje ustawienie. Natychmiast powróć do poprzedniego ustawienia, obracając pokrętłem sterowania. Każde ustawienie jest sygnalizowane wysoce dotykowym „kliknięciem” do użycia w okresach ograniczonej widoczności. Dwa oddzielne zakresy obrotu z ponumerowanymi ustawieniami 1-12 i wieloma rozmiarami tłoka pokrywają wymagania dotyczące regulacji dla każdego dostępnego wkładu. Opatentowana funkcja Rotation Stop zapobiega niezamierzonemu demontażu. Wykorzystuje proste rury gazowe RIFLESPEED Zaprojektowane do najbardziej rygorystycznych zastosowań wojskowych lub służbowych LE, kontrolery gazu RIFLESPEED są również idealne do użytku obronnego, zawodów, strzelania rekreacyjnego lub polowania. Kontrole gazowe RIFLESPEED są trwałe i sprawdzają się podczas dziesiątek tysięcy pocisków zużytych w testach rozwojowych i destrukcyjnych. Gas Controls firmy RIFLESPEED to najlepsze rozwiązanie problemów związanych z eksploatacją ciężkich karabinów w różnych warunkach, konfiguracjach i środowiskach. Mając pełną kontrolę nad gazem, który jest dostarczany do akcji twojego karabinu przy każdym strzale, będziesz cieszyć się zwiększoną niezawodnością, zmniejszonym odrzutem, zmniejszonym unoszeniem lufy, mniejszymi zakłóceniami w celowaniu, mniejszym zużyciem karabinu i lepszą celnością. Ustaw kontrolę gazu RIFLESPEED, aby uzyskać idealną wydajność z lekką amunicją komercyjną lub amunicją milspec o wyższym ciśnieniu. Wybierz swój system gazowy, aby uzyskać idealną wydajność w ekstremalnych upałach lub mroźnych warunkach. Ciesz się optymalną wydajnością z tłumikiem lub bez. Dzięki odpowiednio wyregulowanej instalacji gazowej można wyeliminować konieczność stosowania nadmiernie ciężkich zderzaków.Kiedy już doświadczysz korzyści płynących z używania kontrolera gazu RIFLESPEED, nigdy nie będziesz chciał strzelać do czegokolwiek innego.
1549 PLN 9 1 549,00 zł *
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Inside Diameter: .750 Style: Adjustable
Nr produktu: 100050263
RIFLESPEED GAS CONTROL 4.3" MODEL RS7543 0.750"DIAMETER
Numer części: US0102 Rewolucyjny system kontroli gazu RIFLESPEED (patent USA nr US2000116446A1, dodatkowe patenty wydane i zgłoszone) sprawia, że kontrolowanie przepływu gazu w karabinie jest niezawodne, powtarzalne i niezawodne. Potrzebujesz więcej gazu? Podgłośnij to. Potrzebujesz mniej gazu? Przycisz to. Dzięki łatwemu do uchwycenia pokrętłu sterującemu jest to tak proste i nie są wymagane żadne narzędzia. Wyraźnie widoczna numeracja na pokrętle sterowania zapewnia, że zawsze będziesz znać swoje ustawienie. Natychmiast powróć do poprzedniego ustawienia, obracając pokrętłem sterowania. Każde ustawienie jest sygnalizowane wysoce dotykowym „kliknięciem” do użycia w okresach ograniczonej widoczności. Dwa oddzielne zakresy obrotu z ponumerowanymi ustawieniami 1-12 i wieloma rozmiarami tłoka pokrywają wymagania dotyczące regulacji dla każdego dostępnego wkładu. Opatentowana funkcja Rotation Stop zapobiega niezamierzonemu demontażu. Wykorzystuje proste rury gazowe RIFLESPEED Zaprojektowane do najbardziej rygorystycznych zastosowań wojskowych lub służbowych LE, kontrolery gazu RIFLESPEED są również idealne do użytku obronnego, zawodów, strzelania rekreacyjnego lub polowania. Kontrole gazowe RIFLESPEED są trwałe i sprawdzają się podczas dziesiątek tysięcy pocisków zużytych w testach rozwojowych i destrukcyjnych. Gas Controls firmy RIFLESPEED to najlepsze rozwiązanie problemów związanych z eksploatacją ciężkich karabinów w różnych warunkach, konfiguracjach i środowiskach. Mając pełną kontrolę nad gazem, który jest dostarczany do akcji twojego karabinu przy każdym strzale, będziesz cieszyć się zwiększoną niezawodnością, zmniejszonym odrzutem, zmniejszonym unoszeniem lufy, mniejszymi zakłóceniami w celowaniu, mniejszym zużyciem karabinu i lepszą celnością. Ustaw kontrolę gazu RIFLESPEED, aby uzyskać idealną wydajność z lekką amunicją komercyjną lub amunicją milspec o wyższym ciśnieniu. Wybierz swój system gazowy, aby uzyskać idealną wydajność w ekstremalnych upałach lub mroźnych warunkach. Ciesz się optymalną wydajnością z tłumikiem lub bez. Dzięki odpowiednio wyregulowanej instalacji gazowej można wyeliminować konieczność stosowania nadmiernie ciężkich zderzaków.Kiedy już doświadczysz korzyści płynących z używania kontrolera gazu RIFLESPEED, nigdy nie będziesz chciał strzelać do czegokolwiek innego.
1619 PLN 0 1 619,00 zł *
realizacja po dostawie do magazynu USA
Specyfikacja: Inside Diameter: .750 Style: Adjustable
Rewolucyjny system kontroli gazu RIFLESPEED (patent USA nr US2000116446A1, dodatkowe patenty wydane i zgłoszone) sprawia, że kontrolowanie przepływu gazu w karabinie jest niezawodne, powtarzalne i niezawodne. Potrzebujesz więcej gazu? Podgłośnij to. Potrzebujesz mniej gazu? Przycisz to. Dzięki łatwemu do uchwycenia pokrętłu sterującemu jest to tak proste i nie są wymagane żadne narzędzia. Wyraźnie widoczna numeracja na pokrętle sterowania zapewnia, że zawsze będziesz znać swoje ustawienie. Natychmiast powróć do poprzedniego ustawienia, obracając pokrętłem sterowania. Każde ustawienie jest sygnalizowane wysoce dotykowym „kliknięciem” do użycia w okresach ograniczonej widoczności. Dwa oddzielne zakresy obrotu z ponumerowanymi ustawieniami 1-12 i wieloma rozmiarami tłoka pokrywają wymagania dotyczące regulacji dla każdego dostępnego wkładu. Opatentowana funkcja Rotation Stop zapobiega niezamierzonemu demontażu. Wykorzystuje proste rury gazowe RIFLESPEED Zaprojektowane do najbardziej rygorystycznych zastosowań wojskowych lub służbowych LE, kontrolery gazu RIFLESPEED są również idealne do użytku obronnego, zawodów, strzelania rekreacyjnego lub polowania. Kontrole gazowe RIFLESPEED są trwałe i sprawdzają się podczas dziesiątek tysięcy pocisków zużytych w testach rozwojowych i destrukcyjnych. Gas Controls firmy RIFLESPEED to najlepsze rozwiązanie problemów związanych z eksploatacją ciężkich karabinów w różnych warunkach, konfiguracjach i środowiskach. Mając pełną kontrolę nad gazem, który jest dostarczany do akcji twojego karabinu przy każdym strzale, będziesz cieszyć się zwiększoną niezawodnością, zmniejszonym odrzutem, zmniejszonym unoszeniem lufy, mniejszymi zakłóceniami w celowaniu, mniejszym zużyciem karabinu i lepszą celnością. Ustaw kontrolę gazu RIFLESPEED, aby uzyskać idealną wydajność z lekką amunicją komercyjną lub amunicją milspec o wyższym ciśnieniu. Wybierz swój system gazowy, aby uzyskać idealną wydajność w ekstremalnych upałach lub mroźnych warunkach. Ciesz się optymalną wydajnością z tłumikiem lub bez. Dzięki odpowiednio wyregulowanej instalacji gazowej można wyeliminować konieczność stosowania nadmiernie ciężkich zderzaków.Kiedy już doświadczysz korzyści płynących z używania kontrolera gazu RIFLESPEED, nigdy nie będziesz chciał strzelać do czegokolwiek innego.
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
154,00 zł * 154,00 zł - 184,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
184,00 zł * 159,00 zł - 219,00 zł*
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
114,00 zł * 89,00 zł - 149,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
709,00 zł *
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
739,00 zł * 729,00 zł - 739,00 zł*
Newsletter