Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

Frankford Arsenal Cartridge Overall Length Gage


Cartridge Overall Length Gage

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Jeśli masz wycior i zestaw zacisków, możesz teraz określić optymalny OAL dla dowolnego pocisku w mniej niż dwie minuty. Ten prosty zestaw składa się z dwóch zacisków, które można łatwo przymocować do dowolnego wycioru o średnicy ¼ ”lub mniejszej. Więcej...

Nr produktu: EU1000351 661120658870 EU1000351
Jeśli masz wycior i zestaw zacisków, możesz teraz określić optymalny OAL dla dowolnego pocisku w mniej niż dwie minuty. Ten prosty zestaw składa się z dwóch zacisków, które można łatwo przymocować do dowolnego wycioru o średnicy ¼ ”lub mniejszej. Po prostu włóż wycior do lufy tak, aby dotykał czoła śruby, a następnie zainstaluj jeden zacisk na końcu lufy. Wyjmij wycior i włóż atrapę naboju do komory tak, aby pocisk stykał się ze strzelbą. Dotknij końcówką wycioru do pocisku i zamocuj drugi zacisk na końcu lufy. Zdejmij i zmierz odległość między dwoma zaciskami lub użyj jako miernika do sprawdzenia ustawienia głębokości osadzenia podczas sekwencji przeładowywania. Działa na wszystkich karabinach.
115 115 1 PLN
EU1000351
Cartridge Overall Length Gage
Numer części: 965887 661120658870 Jeśli masz wycior i zestaw zacisków, możesz teraz określić optymalny OAL dla dowolnego pocisku w mniej niż dwie minuty. Ten prosty zestaw składa się z dwóch zacisków, które można łatwo przymocować do dowolnego wycioru o średnicy ¼ ”lub mniejszej. Po prostu włóż wycior do lufy tak, aby dotykał czoła śruby, a następnie zainstaluj jeden zacisk na końcu lufy. Wyjmij wycior i włóż atrapę naboju do komory tak, aby pocisk stykał się ze strzelbą. Dotknij końcówką wycioru do pocisku i zamocuj drugi zacisk na końcu lufy. Zdejmij i zmierz odległość między dwoma zaciskami lub użyj jako miernika do sprawdzenia ustawienia głębokości osadzenia podczas sekwencji przeładowywania. Działa na wszystkich karabinach.
115 PLN 0 115,00 zł *

W magazynie europejskim - dostawa 4-7 dni

Opis

Jeśli masz wycior i zestaw zacisków, możesz teraz określić optymalny OAL dla dowolnego pocisku w mniej niż dwie minuty. Ten prosty zestaw składa się z dwóch zacisków, które można łatwo przymocować do dowolnego wycioru o średnicy ¼ ”lub mniejszej. Po prostu włóż wycior do lufy tak, aby dotykał czoła śruby, a następnie zainstaluj jeden zacisk na końcu lufy. Wyjmij wycior i włóż atrapę naboju do komory tak, aby pocisk stykał się ze strzelbą. Dotknij końcówką wycioru do pocisku i zamocuj drugi zacisk na końcu lufy. Zdejmij i zmierz odległość między dwoma zaciskami lub użyj jako miernika do sprawdzenia ustawienia głębokości osadzenia podczas sekwencji przeładowywania. Działa na wszystkich karabinach.Jeśli masz wycior i zestaw zacisków, możesz teraz określić optymalny OAL dla dowolnego pocisku w mniej niż dwie minuty. Ten prosty zestaw składa się z dwóch zacisków, które można łatwo przymocować do dowolnego wycioru o średnicy ¼ ”lub mniejszej. Po prostu włóż wycior do lufy tak, aby dotykał czoła śruby, a następnie zainstaluj jeden zacisk na końcu lufy. Wyjmij wycior i włóż atrapę naboju do komory tak, aby pocisk stykał się ze strzelbą. Dotknij końcówką wycioru do pocisku i zamocuj drugi zacisk na końcu lufy. Zdejmij i zmierz odległość między dwoma zaciskami lub użyj jako miernika do sprawdzenia ustawienia głębokości osadzenia podczas sekwencji przeładowywania. Działa na wszystkich karabinach.
Newsletter