Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska
8024482182940 EU2003716
779 1119 6 PLN
Sale
Nr produktu: EU2003716
EXPLORER CASES Red 11413 BHB - incl. 2 Gunbags
Numer części: RED11413BHB 8024482182940 Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Specyfikacja: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm w środku) Waga: 8,80 kg (7,80 kg bez wkładki) Kolor: Czarny Wkładka: w tym. 2 worki na broń Dosłownie niezniszczalne Skrzynie na broń z walizek Explorer Cases każda z nich ma metalowe zawiasy odporne na korozję z elementami mocującymi pokrywę, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.
979 PLN 1 979,00 zł * 1 449,00 zł
W tej cenie są dostępne tylko pozycje 1
Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
Specyfikacja: Color: Black Material: Polypropylene

Opis

Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Specyfikacja: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm w środku) Waga: 8,80 kg (7,80 kg bez wkładki) Kolor: Czarny Wkładka: w tym. 2 worki na broń Dosłownie niezniszczalne Skrzynie na broń z walizek Explorer Cases każda z nich ma metalowe zawiasy odporne na korozję z elementami mocującymi pokrywę, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.

Cechy

Kolor: Black Materiał: Polypropylene Waga dostawy: 12,1kg

Oryginalny opis


The best protection for your most precious baby - The ultimate weapon case with a variety of functions in the highest quality, manufactured by Explorer Cases in Italy.

Specs:

Length: 1189mm (1136mm inside)
Width: 415mm (350mm inside)
Depth: 159mm (135mm inside)
Weight: 8,80kg (7,80kg without inlay)
Color : Black
Inlay: incl. 2 Gunbags

 

Literally indestructible
The weapon cases from Explorer Cases each have corrosion proof metal hinges with lid stay features, which fixate the cover and hold it into place when opened. So you can rest assured that your weapon cases will assist you a long long time.
Thanks to the locking latches the weapon cases are always highly secured. The O-ring gasket also makes them water resistant to a great extend.
Every weapon case is equipped with a manual air pressure release valve. Therefore you can take it easy and will have no problem handling and closing the case.

Exactly how you want it
The cases are provided with internal cutouts for optional internal brackets or mounting rings, so you can store everything exactly as it is most suitable for your requirements.
Every single suitcase comes with a waterproof removable label with which you can label your equipment or store your data.
The case can either be transported traditionally via the large front handle or via optional shoulder straps, which can be easily attached to any model.

The Mod Red 11413 series can also be used as trolley case. 
Nr produktu: EU2003715
EXPLORER CASES Red 11413 BGS - incl. Gunbag
Numer części: RED11413BGS 8024482182971 Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Specyfikacja: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm w środku) Waga: 8,80 kg (7,80 kg bez wkładki) Kolor: Czarny Wkładka: w tym. Torba na broń Dosłownie niezniszczalna Skrzynie na broń z walizek Explorer Cases każda z nich ma metalowe zawiasy odporne na korozję z elementami podpierającymi, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.
1069 PLN 0 1 069,00 zł *
W magazynie EU
2 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
Specyfikacja: Color: Black Material: Polypropylene
Nr produktu: EU2003711
EXPLORER CASES Red 11413 B - Pre-Cube Foam
Numer części: RED11413B 8024482182872 Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Specyfikacje: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm w środku) Waga: 8,80 kg (7,80 kg bez wkładki) Kolor: Czarna Wkładka: Pianka Pre-Cube Dosłownie niezniszczalne Skrzynie na broń od Każda z walizek Explorer ma metalowe zawiasy odporne na korozję ze stoperami, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.
1069 PLN 0 1 069,00 zł *
W magazynie EU
2 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
Specyfikacja: Color: Black Material: Polypropylene
Nr produktu: EU2003712
EXPLORER CASES Red 11413 BCV - Convoluted Foam
Numer części: RED11413BCV 8024482182995 Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Dane techniczne: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm w środku) Waga: 8,80 kg (7,80 kg bez wkładki) Kolor: Czarna Wkładka: Pianka kręcona Dosłownie niezniszczalne Skrzynie na broń z walizek Explorer każdy ma metalowe zawiasy odporne na korozję ze wspornikami pokrywy, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.
919 PLN 0 919,00 zł *
W magazynie EU
5 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
Specyfikacja: Color: Black Material: Polypropylene
Nr produktu: EU2003714
EXPLORER CASES Red 11413 BFF - Density Full Foam
Numer części: RED11413BFF 8024482183657 Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Specyfikacje: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm wewnątrz) Waga: 8,80 kg (7,80 kg bez wkładki) Kolor: Czarna Wkładka: Gęstość Pełna pianka Dosłownie niezniszczalne Skrzynie na broń z Explorer Każda skrzynia ma metalowe zawiasy odporne na korozję ze stoperami, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.
1119 PLN 0 1 119,00 zł *
realizacja po dostawie do magazynu EU
Specyfikacja: Color: Black Material: Polypropylene
Nr produktu: EU2003713
EXPLORER CASES Red 11413 BE - Empty
Numer części: RED11413BE 8024482182865 Najlepsza ochrona dla Twojego najcenniejszego dziecka - najlepszy futerał na broń z różnorodnymi funkcjami najwyższej jakości, wyprodukowany przez Explorer Cases we Włoszech. Specyfikacje: Długość: 1189 mm (1136 mm wewnątrz) Szerokość: 415 mm (350 mm wewnątrz) Głębokość: 159 mm (135 mm w środku) Waga: 7,80 kg Kolor: czarny Dosłownie niezniszczalne Skrzynie na broń z walizek Explorer Cases każda z nich ma metalowe zawiasy odporne na korozję z zabezpieczeniem pokrywy, które mocują pokrywę i utrzymują ją na miejscu po otwarciu. Możesz więc mieć pewność, że skrzynie na broń będą Ci służyć przez długi czas. Dzięki zatrzaskom blokującym skrzynie na broń są zawsze dobrze zabezpieczone. Uszczelka typu O-ring sprawia, że są one w dużym stopniu wodoodporne. Każda skrzynia na broń jest wyposażona w ręczny zawór spustowy powietrza. Dzięki temu możesz spokojnie i bez problemu załatwić i zamknąć sprawę. Dokładnie tak, jak chcesz. Obudowy są wyposażone w wewnętrzne wycięcia na opcjonalne wewnętrzne wsporniki lub pierścienie montażowe, dzięki czemu możesz przechowywać wszystko dokładnie tak, jak najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Każda walizka jest wyposażona w wodoodporną, usuwalną etykietę, za pomocą której można oznaczyć swój sprzęt lub przechowywać dane. Etui można transportować tradycyjnie za pomocą dużego przedniego uchwytu lub za pomocą opcjonalnych pasków na ramię, które można łatwo przymocować do dowolnego modelu. Seria Mod Red 11413 może być również używana jako walizka na kółkach.
779 PLN 0 779,00 zł *
Zamówienie specjalne EU
Specyfikacja: Color: Black Material: Polypropylene
W magazynie EU
2 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
W magazynie EU
2 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
119,00 zł *
Dostępne W magazynie EU
więcej niż 5 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
94,00 zł * 74,00 zł - 94,00 zł*
Dostępne W magazynie EU
więcej niż 5 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
74,00 zł * 74,00 zł - 94,00 zł*
Dostępne W magazynie EU
3 szt.- dostawa 4-7 dni roboczych
94,00 zł * 74,00 zł - 94,00 zł*
Newsletter