Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

PRIMARY WEAPONS ENHANCED GEN 2 BUFFER TUBE RATCHET LOCK NUT END PLATE MIL-SPEC


PRIMARY WEAPONS ENHANCED GEN 2 BUFFER TUBE RATCHET LOCK NUT END PLATE

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Wytłaczanie wytłaczane z 7075, PWS EBT jest zoptymalizowany pod kątem wytrzymałości i sztywności, jednocześnie tworząc solidną platformę dla nowej, lekkiej konstrukcji. Anodowane w Mil spec typ 3, aby przewyższyć standardy twardości i ochrony antykorozyjnej. Więcej...

Nr produktu: 100022661 811154030740 100022661
Wytłaczanie wytłaczane z 7075, PWS EBT jest zoptymalizowany pod kątem wytrzymałości i sztywności, jednocześnie tworząc solidną platformę dla nowej, lekkiej konstrukcji. Anodowane w Mil spec typ 3, aby przewyższyć standardy twardości i ochrony antykorozyjnej. Nowa konstrukcja blokady zapadkowej eliminuje potrzebę zakleszczania nakrętki zamku i zapewnia solidną blokadę, jednocześnie będąc w stanie ją łatwo usunąć w razie potrzeby w przyszłości. Dodatkowe cięcia odciążające zmniejszające wagę w połączeniu z nową konstrukcją mocowania zmniejszają wagę o prawie 1 uncję z już wydajnej militarnej rurki buforowej. Antypoślizgowa warga poprawia funkcjonalność i niezawodność, dając dłuższą żywotność broni napędzanej tłokiem, umożliwiając nośnikowi start w rurze buforowej zamiast przechodzenia do rurki po ekstrakcji.
839 839 1 PLN
100022661
PRIMARY WEAPONS ENHANCED GEN 2 BUFFER TUBE RATCHET LOCK NUT END PLATE
Numer części: 4G2BTMB1 811154030740 Wytłaczanie wytłaczane z 7075, PWS EBT jest zoptymalizowany pod kątem wytrzymałości i sztywności, jednocześnie tworząc solidną platformę dla nowej, lekkiej konstrukcji. Anodowane w Mil spec typ 3, aby przewyższyć standardy twardości i ochrony antykorozyjnej. Nowa konstrukcja blokady zapadkowej eliminuje potrzebę zakleszczania nakrętki zamku i zapewnia solidną blokadę, jednocześnie będąc w stanie ją łatwo usunąć w razie potrzeby w przyszłości. Dodatkowe cięcia odciążające zmniejszające wagę w połączeniu z nową konstrukcją mocowania zmniejszają wagę o prawie 1 uncję z już wydajnej militarnej rurki buforowej. Antypoślizgowa warga poprawia funkcjonalność i niezawodność, dając dłuższą żywotność broni napędzanej tłokiem, umożliwiając nośnikowi start w rurze buforowej zamiast przechodzenia do rurki po ekstrakcji.
839 PLN 1 839,00 zł *
Dostępne w magazynie lokalnym
1 szt.
Specyfikacja: Make: AR-15 Style: Mil-Spec

Cechy

Styl: Mil-Spec Wytwórca: AR-15 Waga dostawy: 0,186kg Wysokość: 25mm Szerokość: 152mm Długość: 267mm

Szczegóły pozycji

Made in USA
US export classification: 0A501.y.1Wytłaczanie wytłaczane z 7075, PWS EBT jest zoptymalizowany pod kątem wytrzymałości i sztywności, jednocześnie tworząc solidną platformę dla nowej, lekkiej konstrukcji. Anodowane w Mil spec typ 3, aby przewyższyć standardy twardości i ochrony antykorozyjnej. Nowa konstrukcja blokady zapadkowej eliminuje potrzebę zakleszczania nakrętki zamku i zapewnia solidną blokadę, jednocześnie będąc w stanie ją łatwo usunąć w razie potrzeby w przyszłości. Dodatkowe cięcia odciążające zmniejszające wagę w połączeniu z nową konstrukcją mocowania zmniejszają wagę o prawie 1 uncję z już wydajnej militarnej rurki buforowej. Antypoślizgowa warga poprawia funkcjonalność i niezawodność, dając dłuższą żywotność broni napędzanej tłokiem, umożliwiając nośnikowi start w rurze buforowej zamiast przechodzenia do rurki po ekstrakcji.
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
203,00 zł * 203,00 zł - 210,00 zł*
W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
266,00 zł *
Newsletter