Cechy
- Kolor przyrządów celowniczych: Green
- Model: 17,19,22,24,26,27,31,36,38
- Styl: Night Sight
- Typ broni: Glock
- Waga dostawy: 0,061kg
- Wysokość wysyłki: 32mm
- Szerokość wysyłki: 127mm
- Długość wysyłki: 210mm
- UPC: 647533046237
Nr produktu: 006000237
Nr prod.: GL-R012P-6N
647533046237 XS® R3D Night Sights to tradycyjne przyrządy celownicze z trzema punktami tritiowymi, z notchem i słupkiem. Czarne tylne przyrządy zwiększają kontrast w porównaniu do przedniego celownika. Dostępne w kolorze pomarańczowym lub zielonym, pierścień przedniego celownika wyposażony jest w technologię Ember™ Glow Dot, która pochłania światło otoczenia i świeci w słabym oświetleniu. Przyrządy R3D to najjaśniejsze opcje dla szybkiego i precyzyjnego strzelania w jasnym i słabym świetle. Zielony jest najlepszym wyborem w słabym świetle i ma najwyższą intensywność świecenia. Pomarańczowy najlepiej kontrastuje w jasnych warunkach oświetleniowych, jednocześnie zachowując widoczność w słabym świetle. Lampa tritiowa przedniego celownika jest jaśniejsza niż 2 tylne lampy celownicze, co zmniejsza możliwość pomylenia fiolki tritiowej przedniego celownika z fiolką tylnego celownika w słabym/brakującym świetle. Ostrze przedniego celownika ma szerokość 0.145” (3.68 mm), a notch tylny ma szerokość 0.170” (4.32 mm), co zwiększa widoczność przedniego celownika. Przyrządy R3D można zainstalować za pomocą narzędzi do montażu przyrządów lub przy użyciu młotka i wbijaka.XS® R3D Night Sights oferują tradycyjny obraz celowniczy z trzema punktami tritium, notchem oraz postem. Czarne tylne przyrządy zwiększają kontrast w porównaniu do przedniego celownika.
Dostępne w kolorze pomarańczowym lub zielonym, pierścień przedniego celownika wyposażony jest w technologię Ember™ Glow Dot, która absorbuje światło otoczenia i świeci w słabym świetle. Przyrządy R3D są najjaśniejszymi opcjami do szybkiego i precyzyjnego strzelania zarówno w jasnym, jak i w słabym świetle.
Lampa tritium w przednim celowniku jest jaśniejsza niż dwie lampy tylne, co zmniejsza ryzyko pomylenia fiolki tritium przedniego celownika z fiolką tylnego celownika w warunkach niskiego lub braku światła. Ostrze przednie ma szerokość 0.145” (3.68 mm), a notch tylni ma szerokość 0.170” (4.32 mm), co zwiększa widoczność przedniego celownika.
Przyrządy R3D można zainstalować za pomocą narzędzi do popychania przyrządów lub przy użyciu młotka i wbijaka.
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.