Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

VIPER BENCH REST CHAMBERING & TRUING FIXTURE


VIPER BENCH REST CHAMBERING & TRUING FIXTURE

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): To poręczne urządzenie trzy w jednym pomaga strzelać z luf karabinowych lub pistoletowych, w tym profilowanych luf, niezależnie od długości, od strony uchwytu tokarki. Użyj go również, aby wyrównać każdą śrubę lub powierzchnię śruby, i aby wyrównać działania Remington. Więcej...

Nr produktu: 100015759 100015759
To poręczne urządzenie trzy w jednym pomaga strzelać z luf karabinowych lub pistoletowych, w tym profilowanych luf, niezależnie od długości, od strony uchwytu tokarki. Użyj go również, aby wyrównać każdą śrubę lub powierzchnię śruby, i aby wyrównać działania Remington. Pasuje do czteroszczękowego uchwytu niezależnego; może być zmodyfikowany do zastosowania w uchwycie trzy- lub sześcioszczękowym. Obrobiona aluminiowa rura z hartowanymi stalowymi śrubami nastawczymi zakończonymi mosiądzem, aby zapobiec uszkodzeniu obrabianego przedmiotu. Wbudowana funkcja bezpieczeństwa zapobiega wystaniu śrub ustalających poza uchwyt i zaczepianiu o ubrania.
SPECYFIKACJA: Obrabiane aluminium, matowe czarne wykończenie. Śruby ze stali. 7 "długi, 4" OD z otworem o średnicy 1 ". Rozmiar szczeliny to 4-1 / 2" x 1.
2224 2224 1 PLN
100015759
VIPER BENCH REST CHAMBERING & TRUING FIXTURE
Numer części: CFBTF To poręczne urządzenie trzy w jednym pomaga strzelać z luf karabinowych lub pistoletowych, w tym profilowanych luf, niezależnie od długości, od strony uchwytu tokarki. Użyj go również, aby wyrównać każdą śrubę lub powierzchnię śruby, i aby wyrównać działania Remington. Pasuje do czteroszczękowego uchwytu niezależnego; może być zmodyfikowany do zastosowania w uchwycie trzy- lub sześcioszczękowym. Obrobiona aluminiowa rura z hartowanymi stalowymi śrubami nastawczymi zakończonymi mosiądzem, aby zapobiec uszkodzeniu obrabianego przedmiotu. Wbudowana funkcja bezpieczeństwa zapobiega wystaniu śrub ustalających poza uchwyt i zaczepianiu o ubrania.
2224 PLN 6 2 224,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
Specyfikacja: Make: Remington Model: 700

Cechy

Model: 700 Wytwórca: Remington Waga dostawy: 3,198kg Wysokość: 168mm Szerokość: 165mm Długość: 323mm

Szczegóły pozycji

Made in USATo poręczne urządzenie trzy w jednym pomaga strzelać z luf karabinowych lub pistoletowych, w tym profilowanych luf, niezależnie od długości, od strony uchwytu tokarki. Użyj go również, aby wyrównać każdą śrubę lub powierzchnię śruby, i aby wyrównać działania Remington. Pasuje do czteroszczękowego uchwytu niezależnego; może być zmodyfikowany do zastosowania w uchwycie trzy- lub sześcioszczękowym. Obrobiona aluminiowa rura z hartowanymi stalowymi śrubami nastawczymi zakończonymi mosiądzem, aby zapobiec uszkodzeniu obrabianego przedmiotu. Wbudowana funkcja bezpieczeństwa zapobiega wystaniu śrub ustalających poza uchwyt i zaczepianiu o ubrania.
SPECYFIKACJA: Obrabiane aluminium, matowe czarne wykończenie. Śruby ze stali. 7 "długi, 4" OD z otworem o średnicy 1 ". Rozmiar szczeliny to 4-1 / 2" x 1.
Dostępne W magazynie w USA - dostawa 9 - 19 dni roboczych
68,00 zł * 28,00 zł - 89,00 zł*
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 863,00 zł * 1 766,00 zł - 2 196,00 zł*
Brak na stanie Zamówienie oczekujące jest niedostępne dla tego produktu.
1 089,00 zł * 886,00 zł - 2 178,00 zł*
Newsletter