Brownells Polska - Największy światowy dostawca części broni, narzędzi rusznikarskich i akcesoriów strzeleckich Polska

SINCLAIR INTERNATIONAL CARBIDE EXPANDER MANDRELS


338 Caliber (0.337") Carbide Expander Mandrel

Opis przetłumaczony automatycznie (Oryginalny opis - Producent): Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Więcej...

Nr produktu: 749014472 749014472
Daje mniejszą tolerancję i większą smarowność
Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
SINCLAIR INTERNATIONAL
236 236 11 PLN
749014472
338 Caliber (0.337") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 14 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 338 Caliber Diameter (in): 0.337

Cechy

Kaliber: 338 Caliber Średnica (w calach): 0.337

Szczegóły pozycji

Made in USA749014408
17 Caliber (0.171") Carbide Expander Mandrel
Numer części: E17C Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 3 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 17 Caliber Diameter (in): 0.171
749014409
20 Caliber (0.203") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 3 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 20 Caliber Diameter (in): 0.203
749014457
22 Caliber (0.223") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 20 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 22 Caliber Diameter (in): 0.223
749014466
25 Caliber (0.256") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 0 236,00 zł *

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Caliber: 25 Caliber Diameter (in): 0.256
749014470
30 Caliber (0.307") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 28 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 30 Caliber Diameter (in): 0.307
749014465
6mm (0.242") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 13 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 243 Caliber, 6mm Diameter (in): 0.242
749014469
7mm (0.283") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 17 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 284 Caliber, 7mm Diameter (in): 0.283
749014471
8mm (0.322") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 2 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 8mm, 32 Caliber Diameter (in): 0.322
749014467
6.5mm (0.263") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 35 236,00 zł *

W magazynie w USA - dostawa 10 - 24 dni
Specyfikacja: Caliber: 6.5mm, 264 Caliber Diameter (in): 0.263
749014468
270 Caliber (0.276") Carbide Expander Mandrel Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
236 PLN 0 236,00 zł *

chwilowo niedostępny
Specyfikacja: Caliber: 270 Caliber, 6.8mm Diameter (in): 0.276
Daje mniejszą tolerancję i większą smarowność
Trzpienie rozprężne z węglików spiekanych Sinclair są szlifowane z litego materiału węglikowego, co zapewnia dokładniejsze tolerancje i większą smarowność. Węglik jest również lepiej odporny na zatarcie, które może pozostawić materiał i zadrapać wnętrze szyi. Kształt, wykończenie i rozmiar są wynikiem wielu lat użytkowania i eksperymentów wielu ładowarek ręcznych. Trzpienie rozprężne Sinclair są wykonane .001 "mniejsze niż średnica pocisku. Korzystanie z trzpienia rozprężnego przed obróceniem szyi pozwala na idealne dopasowanie trzpieni do obracania szyi lub użycie przed osadzeniem pocisku, aby uzyskać bardziej koncentryczne szyje i idealne napięcie szyi. Wszystko Sinclair Trzpienie są przeznaczone do użytku z matrycą ekspandera Sinclair i wszystkimi narzędziami do toczenia szyi Sinclair.
W oczekiwaniu Chwilowo niedostępny w magazynie europejskim
79,00 zł * 45,00 zł - 121,00 zł*
Dostępne W magazynie europejskim - dostawa 4-7 dni
277,00 zł * 277,00 zł - 327,00 zł*
Chwilowo niedostępny w magazynie europejskim Chwilowo niedostępny w magazynie europejskim
128,00 zł *
Newsletter