Cechy
- Skręt:
1 1/4
- Waga dostawy: 0,65kg
- Wysokość wysyłki: 55mm
- Szerokość wysyłki: 55mm
- Długość wysyłki: 155mm
- EAN/UPC: 3289413
Nr produktu: EU2013085
Nr prod.: 3289413
3289413 BR-Seater to Twój niezawodny partner w zapewnieniu najwyższej precyzji w osadzaniu pocisków meczowych, lub gdy w grę wchodzi „odchylenie pocisku”, gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Dzięki prowadnicy, która jest modelowana jak komora nabojowa, łuska nabojowa otrzyma doskonałe prowadzenie osiowe podczas operacji osadzania. Również pocisk będzie prowadzony w tym samym procesie. To zapewnia doskonałą współosiowość. Oczywiście, głowica osadzająca jest wymienna. Oferowane są różne typy głowic osadzających. Wybór odpowiedniej głowicy osadzającej dla używanego pocisku często znacznie poprawia współosiowość. Dalsze instrukcje i pomoc w doborze akcesoriów oraz części zamiennych znajdziesz w instrukcji obsługi.
Zostanie zakupiony od dostawcy po złożeniu zamówienia
Czas dostawy ok. 5-6 tygodni
Die do osadzania BR jest niezawodnym partnerem w osiąganiu najwyższej precyzji podczas osadzania pocisków meczowych. W przypadku problemów z "wychylaniem pocisku" nie ma miejsca na kompromis.
Dzięki tulei prowadzącej, która jest modelowana jak komora nabojowa, łuska naboju otrzymuje doskonałe prowadzenie osiowe podczas operacji osadzania.
Ponadto, pocisk będzie również prowadzony w tym samym procesie.
To zapewnia doskonałą współosiowość. Oczywiście głowica osadzająca jest wymienna. Oferowane są różne typy głowic osadzających.
Wybór odpowiedniej głowicy osadzającej dla używanego pocisku często znacząco poprawia współosiowość.
W instrukcji obsługi znajdziesz dodatkowe wskazówki i pomoc w doborze akcesoriów oraz części zamiennych.
1 1/4
Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania tej zawartości. Odśwież stronę, aby kontynuować. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.